Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Ieškau foto guru

     

Pranešimas Gabriele Aleksejeva    2016 8 22 20:43      

Sveiki !

Ieškau žmogaus, kuris galėtų man padėti suprasti kaip visgi suvaldyti tą šviesą (ir ne tik ją). Bandymai mokytis savarankiškai visiškai neproduktyvūs ir vien suvokimo, kad \"ekspozicija - tai užrakto greitis plius diafragma\" man neužtenka.

Taigi, labai norėčiau, kad kas nors man parodytų teisingą kryptį. Būtų nuostabu, jeigu tai būtų nikonistas.

Žinoma, ne už ačiū.

Vilnius Idea

*rekomendacijos apie foto kursus/mokyklas taipogi sveikintinos


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Hermis Preikštas    2016 8 25 16:32      

Matai, didelė atsakomybė prisiskirti sau guru titulą Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas nasicomy    2016 10 05 9:57      

Parašyk man Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas beautiful_grain    2016 10 12 8:08      

Vadintis guru (guru pitka? Smile) drasu. Taip nesivadinsiu, bet jeigu kyla kokiu klausimu, kuriuos galeciau pabandyti isaiskinti - padesiu. Duokit zinoti. Butu patogiau bendrauti el .p.
bendravimo su sviesa lygis ir kontaktai cia: www.beautifulgrain.com


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas GAMAFIX.LT    2017 3 11 20:06      

Kuo trumpesne ekspozicija tuo daugiau sviesos reikia kokybiskoms foto. Paprasciau nebuna. Supertrumpos ir super ilgos ekspozicijos priveda prie efektu fotografijos. Taciau prie kiekvienos naudojamos technikos reikia priprasti ir zinoti ka ji gali, ir ko ne. Nes pasiziurejus i kitu foto sunku suzinoti jei nera exif su kuo daryta ir svarbiausia kaip daryta.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą