Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Kokį fotoaparatą patartumėte įsigyti?

     

Pranešimas Raminta Baltušytė    2015 8 21 16:39      

Gerą dieną visiems! Greitu metu išvyksiu į kelis mėnesius truksiančią kelionę bei norėčiau įsigyti fotoaparatą. Pavargau minkyti savo išmanųjį, kadangi, tarkim, prieš saulę tekdavo \"pyškinti\" ekranui esant aklinai juodam - žodžiu, nė kalbos apie kokybiškas nuotraukas. Smile Iš esmės, kaip jau minėta, fotoaparatas man reikalingas fotografavimui kelionėse, o, kadangi esu visai \"žalia\", pirminio varianto užtektų ir kokio \"paprastesnio\",kadangi finansai šiuo metu gana riboti - galėčiau skirti apie 300-400 eurų. Suprantu, kad už tokią kainą kažko superinio nenusipirksiu, bet, kadangi paskutiniu metu \"užkabino\" fotografija, visgi būtų šiokia tokia pradžia. Kadabgi tarp Jūsų daug nusimanančių, o aš visai neturiu su kuo pasitarti tokiu klausimu (kai dar ir finansai labai riboti, tampa dvigubai sudėtingiau...), gal kas nors galėtumėt mane \"apšviesti\", ar tokiose \"finansinėse ribose\" apskritai įmanoma rasti tarpinį kainos ir kokybės variantą? Jei galėtumėt parašyti konkretų modelį, likčiau labai dėkinga! Iš anksto ačiū! Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius P.    2015 9 04 15:03      

Už tokią kainą tiks porą modelių iš Canon ir porą iš Nikon. (+Sony). Atsiverskite fotoparduotuvės puslapį ir pamatysite ką galite nusipirkti už 300-400 eur. Tikrai labai nedaug ką. Tad ir rinktis labai lengva.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą