Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Kaip fotografuoti fejerverkus

     

Pranešimas Gabrielius    2008 12 24 17:53      

Su Kaledom ,draugai. Kadangi arteja Naujieji Metai ,tai sakau gal atsirastu kas nors ,kuris galetu paaiskint kaip fotografuoti fejerverkus? ;] Tarkime kad mano foto aparatas kaip paprasto mirtingojo. Pagal ka nusistatyti ISO ,koki uzlaikyma daryt ir kiek diafragma atidaryt? Dekoju is anksto ;]

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 12 24 21:28      

Vienas iš įmanomų būdų: Nusistatai ręžimą M, ISO 800-1600, pilnai atveri skylę f2.8-4 ir pasidarai pusilgius išlaikymus, kad viskas būtų ryšku ir pakankamai eksponuota 1/60-1/80s ar pan. Jeigu bus pakankamai šviesu, pabandyk privėrinėt skylę arba trumpinti išlaikymus. Jeigu fotoaparatas nepajėgus dirbti tokiais nustatymais, gali eksperimentuoti su ekspokorekcija: EV-1, EV-2 ar pan. Kartais pavyksta visai neblogai ištraukti iš tamsos. Bet tai nebūtinai yra tiesa. Tiesiog aš pats gavau geriausius rezultatus pernai su šitokiais nustatymais.

P.S.: Privėręs skylę iki f/11 gautum dailius saliutų žiburius su spinduliais, bet nelabai tikiu, kad tamsoje su tokia skyle saliutas gerai eksponuosis. Kad suprastum apie ką kalbu, pamėgink nufotografuoti žibintus naktį. Paprastai tam reikalingas štatyvas.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Simas Mockevičius    2008 12 26 18:49      

as darau taip: rezhimas M, iso 200-400, islaikymas - 4-12 sekundziu.

pamirsau pridurti - diafragma f5 - f8


Paskutinį kartą redagavo Simas Mockevičius, 2008 12 28 13:02 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gabrielius    2008 12 28 0:19      

Dekui. Dabar daug mas supratau jog uzlaikymas mano per trumpas buna.. matos tik dalis fejerverku. Labai aciu cruxman ir Simai ;]

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą