Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

butu labai malonu isgirsti Jusu nuomone apie savo darbus

     

Pranešimas Deimy Lith    2015 5 09 9:03      

Sveiki Gerbiamieji,
idomu butu gauti kazkokiu minciu apie savo nuotraukas, muzika, mintis ...
Suprantu, kad siais maratonisko gyvenimo laikais rasti keturias su puse minutes yra labai sunkoka, bet gal atsiras vienas zmogus, kuris tas minutes ziurejimo padovanos man Smile , kartais uzeina noras ... tiesiog dalintis ...
prasom https://www.youtube.com/watch?v=_mXlivaiKww


Labai didelis ACIU,
Geros Jums dienos


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas    2015 5 17 8:56      

kol kas darbai labai paprasti, vidutiniski

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tauras Beliavcevas    2015 5 21 8:06      

Sveikas,
kalbant apie nuotraukas, tai komponuoji tikrai neblogai, jauti harmonija, tačiau reik su šviesos suvaldymų daugiau padirbėti, techninė pusė silpnoka.
Taip pat horizontą pasistenk tiesiai išlaikyti.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Deimy Lith    2015 5 23 0:09      

Sveiki,
labai ACIU, vertingi patarimai, reikes daugiau dirbti, technine puse pas mane silpnoka, savo darbuose bandau islaikyti tam tikra nuotaika ar atmosfera, tiesa sakant, labai daznai nepadarau visko gerai, neispoliruoju ... , kartais ... gal daznai daug daugiau vertinu kazkoki keista mistini jausma, o tik kazkur po to eina techniniai dalykai. Visa savo laisva laika, kurio beveik neturiu, skiriu muzikai, bet neisivaizduoju savo gyvenimo be fotoaparato Smile.
Labai dekui uz kritika, nes ji yra tas tikras variklis, kuris garsiai sukrecia ir vercia judeti i prieki.
Taurui ir Tomui didelis ACIU. Zinoma, kiekvienas is musu gali uzsidaryti savo pasaulyje, susikurti tik sau suprantama linija, bandau to nedaryti, labai vertinu kitu darbuose amzinybes kvapa ( daznai atrodo, kad amzinybe vis tik turi pabaiga ).
Fotokudroje yra daug geru meistru ...
IKI...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas    2015 5 23 15:17      

Gal mano atsakymas buvo kiek saltas ir nekonkretus, dar galbut kiek kitokia fotografija megstu ir matau kitaip, tieisog kolkas posprodykcijoje truksta kazkokiu kabliuku, kokybes, \"skoningumo/stiliaus\"

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Deimy Lith    2015 5 23 18:20      

Labas, cia jau aiskiau, aciu Tomai.
Bandysiu dirbti labiau ...,
stai cia kazkas panasaus, bet gal geriau ... ? https://www.youtube.com/watch?v=qZGBIYpGnRU
bet kas liecia skoni ..., tai del to zino visi ...
stilius mano paprastas ... bandau izvelgti formas paprastuose dalykuose ( veidus akmeny, zveris ar zuvis seseliuose Smile , zodziu viskas kas paprasta, man tas paprustumas primena dzen budizma ar visiskai paprasta naturaluma ... uz kurio slypi kazkokia kitokia forma ).
Atsiprasau uz savo issireiskimus, gal nereiktu man teisintis, o tik klausytis ... ir viskas Smile
IKI


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nesvarbic    2015 5 24 18:05      

Deimantai, peržiūrėjau jūsų jutubo filmukus ir ... - siaubas-košmaras-ežys danguje! Kokia programa jūs juos lipdot? Kodėl visi tokie suspausti per šonus ir ištempti į viršų? Kodęl kokybė tik 480p???
Turit noro ir idėjų, makačiulinat juos nuo 2013m., o \"klipai\" kuo tolyn, tuo prastyn... Manau, kad jau laikas pereiti prie rimtesnės programėlės Wink
(Nors ir muzikos tokios neklausau, bet kai kur ji dera) Sėkmės paieškose, - by tik būtų noro! Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Deimy Lith    2015 5 25 1:05      

Sveiki,
oi ACIU, Nesvarbic, buna, kad bandau kazka lipdyt ... , o gaunasi kaip visada ... Smile .
Dekui uz auksinius pastebejimus, is tikro tam youtube viskas pas mane istampyta, sutrombuota, pagadinta,
buvau pasirinkes web quality nustatyma, darau klaidas ir kuo toliau ... tuo daugiau ...
na gal ... reiks prisipirk rimtesniu programeliu, prisisamdyt kokiu modeliu ... juk dabar nauji laikai Smile ,
visiems reikia kokybes, gal kazkokio kitokio stiliaus, su dabartinem programom galima is baidykliu top modelius kepti ...
daznai kokybe net pacia darbo minti i antra plana pastumia Smile ...
kosmarai ir eziai danguje yra ... siaubas, sutinku, kad galiu visiem nepatikti, bet tie ... eziai danguje ... mane zavi ...
kuo didesnis ezys ir kuo mazesnis dangus tuo ... spigliai labiau matosi Smile
tikrai dekoju, Nesvarbic, man svarbi Tavo nuomone, beja dievinu Tavo darba pavadinimu ,, Vetros aimanos ,, ... tikras perlas ...
sakau tai be jokio pagrazinimo.
ACIU


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nesvarbic    2015 5 28 8:04      

Ačiū už gražius žodžius (man irgi būna, kad \"užeina\") Wink
Laikai visuomet būna nauji, o poreikiai kinta tik mums. Taip, kad nereik samdyt jokių modelių ir prisipirkt programėlių, nes jų yra nemokamų ir be to pirmiausiai reikia įvaldyti tai ką turi tol kol tai tenkina pačio poreikius (bandžiau kažką protingai pasakyt, nors sako, kad moterai nereikia būt protingai, o reikia būt išmintingai)
Tai va, o jei yra mintis - su \"kokybe\" kažin ar ją pastumsi Smile
Kartais ir aš jutube pasimakačiulinu (tik muzikos nekuriu, - svetimą naudoju), todėl žinau, kad nėra taip paprasta viską sudėlioti kaip atrodo iš pašalies Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Deimy Lith    2015 5 28 8:45      

Dekui uz isminti,
as kartais pajuokauju, bet nevisada suprantu kada ..., nes kiekvienam juoke ... yra dalis tiesos, vat ... laikai buna visad nauji, bet juk ir seni kartais atsisuka,
moteru kalba sakant - mados gryzta, viskas sukasi ratu ... gal tik prideciau - su nauja kokybe... , siaip man uzplaukia debesys su tokiom mintim - kam daryti nuotrauka, jei ten nera jokios minties ... net jei ten viskas idealiai padaryta ...
As dabar esu tokioj busenu planetoje Smile kur mane zavi labiau ne zmogaus sukurtas menas, o pacios gamtos, tik tame jos chaose juk ne viskas is pirmo zvilgsnio matosi, pries kelis metus buvau nufotografaves uola, kuri buvo labai panasi i zmogaus veida ... virs kurio buvo labai ilga karuna, na ... buvo, bet dabar jau nera, nes akmenys ( kaip ir laikas ) nubyrejo ir uola tapo vel ... uola. Zinoma, be to dar is kazkur isauga noras kazka tokio standartinio sulauzyt, daryt kaip vaikui viska atvirksciai, oi ... buna, kad darau..., o apie poreikius tai cia ... labai vejuotas klausimas, tai nepastovus pastovumas, zinoma, isikabines i ta virve, kuri kaip linija, kaip kryptis i tiksla, bet juk buna tokiu momentu, kurie buna aiskus tik tau vienam ir tokiu kitu momentu, kai visiem aisku, o tau ne.
Labai noreciau akis paganyt i Tavo youtubo darbelius, jeigu...galima...
Nesvarbic, dekui uz siltus zodzius Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nesvarbic    2015 5 28 15:33      

Ale tai gražiai ir teisingai surašyta, - lyg būčiau pati rašiusi Very Happy
O mano primakačiulinti jutubai šičia https://www.youtube.com/user/kuduper/videos (atiduodu ne teismui, o šiaip užmesti akį) Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Deimy Lith    2015 5 29 12:54      

Sveikute Nesvarbic,
as cia vat visa nakti nemiegojau, o ryte ziurejau Tavo youtubikus..., apdejau ,,LIKE-ais,, , tikrai yra i ka paziureti, tiesiog pragyvenau dar viena trumpa gyvenima, viso 46 ..., tai tikros sultys isdziuvusiai sielai ..., na as jau ... eisiu ... va cia ... gal ... jei bus noro ... paziurekit ... kai nesimiega ... https://www.youtube.com/watch?v=Kp3iIOSC2tA , nebijokit, tai ne mano darbas, rasykit ...
IKI


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą