Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

fotografijos muzikiniam klipui ...

     

Pranešimas Deimy Lith    2014 10 23 19:53      

Sveiki gerbiamieji,
gal kas nepagailetu savo darbu muzikiniam projektui ?
Kuriu muzika, megstu fotografija, dievinu idomius zmones,
dirbu labiau is idejos (nekomerciniais tikslais), tad apsidziaugciau gaves is
Jusu leidima, kuris man leistu patalpinti i savo muzikini darba Jusu darbelius. Jusu visu vardai butu klipe pamineti, tad siokia tokia reklama Jums. VISIEMS LINKIU ATRASTI VIS NAUJU DALYKU NERIBOTAM FOTOGRAFIJOS PASAULYJE.

Su pagarba DLZ


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas DRasa    2014 10 24 0:06      

Kas per projektas? Būtų gerai bent jau nuotrupas muzikinio darbo išgirsti, tuomet galima būtų galvoti apie foto darbelių tinkamumą Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Walldis    2014 10 24 14:20      

Jei pas mane randi kas tinka , prasau naudok .... su salyga , kad ta darbeli atsiusi ir man ... ok ?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Deimy Lith    2014 10 25 1:04      

Sveiki,
tikrai didelis ACIU uz parama ir supratima. Butinai atsiusiu, kai viskas bus baigta. Noreciau pabandyti padaryti kazka fotokudrishko, vis randu daug fotografiju,
kuriose jauciasi kazkokia dvasia ( dvasia - tai kabliukas, kuris laiko tave ir ilgai nenori paleisti ), darbai, kurie turi magnetizmo, kuris pritraukia ne tik zvilgsni, bet ir visa vidini neorganini turini, atsitinka taip, kad ziuri i darba ir negali pasakyti kuom jis patinka, nes fotografijoje zodziu nereikia. Na, as planuoju tik fotografijai suteikti garsa . Bus matyt kas gausis. Dekui DRasai ir Walldui. Apie savo muzika ... nezinau kaip apibudinti ... labiau ambient, siek tiek techno ... jeigu nepagailesit laiko, tai prasau, uzeikit i youtube, ten mane ... rasite , cia viena is nuorodu https://www.youtube.com/watch?v=y9kGgadYjEs , bet noreciau padaryt kazka naujo, kazka specialiai skirta Fotografijai ...
Aciu Jums


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Deimy Lith    2014 10 26 0:51      

DRasos darbai butu labai ... i tema. Daug fotografiju ... i kurias butu galima ziureti amzinai, ziuriu kaip i ... zmogaus emociju knyga, kuri ... jautriai parasyta ...,
gilus jausmai, jauciasi ir tamsi zmogaus puse ... , subtilu ... stipru ... mistiska ... ir skoninga


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Deimy Lith    2014 10 30 14:01      

Sveiki,
rytu ismintis sako, kad buvo verta tapyti paveiksla, net jei ji paziurejo tik vienas zmogus ...
specialus ACIU zmogui del kurio stengiausi https://www.youtube.com/watch?v=K1YX0IHdDXo
GEROS DIENOS


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą