Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Fono pasirinkimas ir pirkimas (kur?)

     

Pranešimas LonExileSoul    2014 10 13 12:56      

Mėgėjiškai, namuose dažnai fotografuoju kates/vadas kačiukų.
Bet nei kokybė, nei pats procesas manes netenkino, todėl pradėjau judėti toliau.
Įsigijęs pilno kadro fotoaparatą Canon 6D su šviesiu fiksu, pradžiai nupirkau kelis skėčius ir softbokiuką 60*60, kelis Yongnuo 622c ir 622-TX comanderį.

Ieškant ir pasirenkant fonus susidūriau su problema.
Po informacijos išstudijavimo priėjau išvados, kad mano atveju optimaliausia įsigyti vinilinį/pvc foną. Ar klystu?
Pasidairęs į fotografus parodose, paaiškėjo, kad jie naudoja 1,5m ant 2m PVC fonus + paprastą laikyklį. Toks variantas man tinka, kadangi neužimtų daug vietos bute ir netektu karpyti popierinius ar lyginti medžiaginius fonus.
BET, net jei neklystu su tokiu pasirinkimu - aš nerandu PVC (vinilinių - tai tas pats?) fonų panašių išmatavimų. Net Amazone ir eBay.
Arba \"daiktams\" apie 1x1,5m, arba po to jau jau eina dideli ir kainos ten jau kandžiojasi ir nėra reikiamų spalvų (dažniausiai 3*6m ir balta/juoda/pilka, o reikia pvz. žydros)
Gal ne ten ir ne tą ieškau?


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą