Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Del atminties korteles greicio.

     

Pranešimas Mantas PNV    2008 12 06 17:13      

Sveiki, galvoju pirkti 4gb compact flash kortele. Radau viena Kingston firmos, kaina 47lt, bet jos duomenys: SKAITYMO SPARTA: 25MB/s, RAŠYMO GREITIS: 20MB/s. O kia kortee, to pacio gamintojo, taipat 4gb bet kaina 111lt bet jos parametrai tokie: SKAITYMO SPARTA: 45MB/s, RAŠYMO GREITIS: 40MB/s

Koks geresnis pasirinkimas ? kainos ir kokybes atzvilgiu ?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 12 06 17:23      

kiek teko susidurt tai greitis labiausiai pasijaucia kai bandai serijom fotkinti, fotikas padaro keleta kadru ir ........ o objektas dingsta taigis greitis yra nemenkas privalumas ir iskeliant duomenis is kortele Smile na bet spresk pats ko reikia tau ir kiek skaudziai finansiskai nukentesi nusipirkes greitesne

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 12 06 19:58      

Tas greitis, kur užrašytas ant kortelės, tai maždaug tas pats, kaip maksimumas ant mašinos spidometro - teoriškai įmanoma, praktiškai nepasiekiama.

Va kažkieno atliktas spartos greičio matavimas - su skirtingom kortelėm ir skirtingais fotikais:

http://www.robgalbraith.com/bins/multi_page.asp?cid=6007


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tricky kid    2008 12 07 20:12      

Hideo teisingai cia pasake. As manau, jei neturi fotiko kuris daug kadru per sekunde daro tai ir skirtumo tau jokio.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Kupstys    2008 12 07 21:20      

yra skirtumas jei fotografuoji RAW formate. aktualu rašymo greitis.man "greičiausia"- Transcend 150x 2Gb, nebloga Kingston 120x 2Gb. neverta pirkti SDHC 4 ar 8gb korteliu-dėl kitokio vietos paskirstymo būdo jos nėra tokios patikimos ir greitos.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Edvinas Urbanavičius    2008 12 07 23:36      

Na prie to pačio ir aš noriu paklausti turiu a-data 4gb sdhc kortelę class 6, bet jos greitis labai ydomus. Tai man būtų geriau įsigyti 2gb kortele class 6 į ją informacija rašytų greičiau?

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą