Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Canon EOS 450D ar Nikon D60?

      Puslapiai:   1   2   3   4  

Pranešimas Rasa B.    2008 12 27 13:50      

As turiu nusipirkusi Canon 450 D, tai mano pirmas rimtas fotikas, bet ji toks ,,moteriskas'' - labai lengvas. Gal tame ir pagrindinis jo minusas - jei uzdedu blykste didesne, atrodo ji vos issilaiko ant tokio lengvo fotoaparato. Tas pats ir su objektyvais - jei ateityje noresi uzsideti rimta patranka, tai sis fotikas bus jai per lengvas ir reiks papildomai kabinti jam ant ,,uzpakalio'' ka nors. Tad siaip del svorio jis man idealus fotikas, nes nemegstu kelionese tampytis sunkiu, bet del rimtesniu patobulinimu tektu pirkti kitoki aparatelei

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Giedrius_In    2008 12 27 18:01      

Rasa B. rašo:
As turiu nusipirkusi Canon 450 D, tai mano pirmas rimtas fotikas, bet ji toks ,,moteriskas'' - labai lengvas. Gal tame ir pagrindinis jo minusas - jei uzdedu blykste didesne, atrodo ji vos issilaiko ant tokio lengvo fotoaparato. Tas pats ir su objektyvais - jei ateityje noresi uzsideti rimta patranka, tai sis fotikas bus jai per lengvas ir reiks papildomai kabinti jam ant ,,uzpakalio'' ka nors. Tad siaip del svorio jis man idealus fotikas, nes nemegstu kelionese tampytis sunkiu, bet del rimtesniu patobulinimu tektu pirkti kitoki aparatelei

labas, keik supratau problemos esmė - nesubalansuotas svoris:). Jis man "moteriškas" ta prasme, kad mano vyriškai rankai nėra idealiai patogus paimti ir "dirbti", tsakant nelanbai prie "rankos limpa"Smile. Tačiau, kadangi esu kiauras mėgėjas ir nesinaudoju juo kasdien, tai galiu "iškęsti". Renkantis šitą fotiką man buvo svarbiausia du dalykai - mano poreikius tenkinanti foto kokybė ir stiklų pasirinkimas. Svarbu buvo ir tai, kad ateityje, kai norėsiu pasikeisti į ką nors "tobulesnio" bus mažesnės problemos parduoti. Aš prie šio daikto turiu Tamroną 17-50 2,8f (550 gr.) ir Sigma 70-200 2,8 f. (1,5 kg.), tačiau dėl pastarosios "patrankos" nejaučiu nepatogumu. Pasirodo žmogaus kūnas turi stulbinančių gebėjimų prisitaikyti....., šiuo atveju subalansuoti:). Jei naudoju stovą, tai tiesiog tvirtinu ant objektyvo, o ne fotiko.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ievutu Jakutyte    2008 12 28 14:10      

Sveikas, pati naudoju Nikon D60 ir vien dėl to ėmiau šį aparatą, kad jis yra moteriškas... Smile Toks malonus rankai.... Ir kas svarbiausia lengvas!!!

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ignas Venslavičius    2008 12 28 21:28      

taip pala, as nesuprantu kuris cia moteriskas, canon 450 d ar nikon d60? Very HappyD pavarot panos:DD

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramus    2008 12 29 17:06      

jei problemos su 450D del aparato dydzio ar svorio nusiperkat battery grip ir bus gerai Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2008 12 29 17:09      

Ramus rašo:
jei problemos su 450D del aparato dydzio ar svorio nusiperkat battery grip ir bus gerai Smile


Dėl svorio dar galima štatyvą prisukti Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Timbuktu    2008 12 31 22:10      

pasiemiau Canon, nesigailiu, kolkas išpildė visus mano lūkesčius Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Giedrius_In    2008 12 31 23:28      

Ugnė Gaidytė rašo:
pasiemiau Canon, nesigailiu, kolkas išpildė visus mano lūkesčius Very Happy

kaip žuvelėSmile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Romasito    2009 1 01 15:36      

Siūlau pirkti Canon 1000D ir sutaupytus pinigus išleisti visokiems naudingiems priedams, pvz. objektyvui, nes 450D nuo 1000D skiriasi vos keliais niekiniais dalykais.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gytis Turčinskas    2009 1 01 19:18      

Tik Canon...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kostas.lisajevičius    2009 1 03 18:34      

RK rašo:
Siūlau pirkti Canon 1000D ir sutaupytus pinigus išleisti visokiems naudingiems priedams, pvz. objektyvui, nes 450D nuo 1000D skiriasi vos keliais niekiniais dalykais.


jop, geriausias variantas... mano manymu, 1000D ŽYMIAI labiau apsimoka nei 450D...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Mikelevičius    2009 1 05 0:21      

pats rinkausi tarp šių dviejų modelių ir pasirinkau D60 Smile canon'as techniškai lyg ir pranašesnis, bet nikon'o kitinis obejektyvas geresnis Smile man kaip pirmam rimtai fotoaparatui toks variantas buvo priimtinesnis Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kostas.lisajevičius    2009 1 05 19:03      

zmones, imkit body ir atskirai objektyva... zymiai labiau apsimoka, nes kitinis bus visada kitinis...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytas Matkus    2009 1 05 20:49      

Kostas Lisajevičius rašo:
zmones, imkit body ir atskirai objektyva... zymiai labiau apsimoka, nes kitinis bus visada kitinis...

Bet tavo siūlomas variantas paprastai visada būna brangesnis. Ir gerokai.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kostas.lisajevičius    2009 1 05 21:10      

na, nesakau, kad reikia pirkti canon 16-35 f/2.8 L, bet kai investuoji pinigus i veidrodi, reikia atsiminti, kad stiklas nuotrauku kokybei yra svarbesnis nei pats fotoaparatas... pavyzdziui, canon 1000D su Tamron 17-55mm f/2.8 yra zymiai geresnis variantas nei 450D su kitiniu...

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą