Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Nikon D600, D700 ir D4

     

Pranešimas Ceslav B.    2014 7 23 8:55      

Sveiki,
Mane jau taršo kokius 2 metus toks klausimas - kas iš tiesų geriau D600 ar D700. Perskaičiau tikrai daug blog'ų, straipsnių ir peržiūrėjau daug youtube vaizdelių apie vieną ar kitą aparatą. Šiuo metu turiu visus tris D600, D700 ir D4. Dariau ne vieną bandymą, t.y. naudoju tuos pačius objektyvus, tuos pačius visus rankinius nustatymus ir lyginu gautas nuotraukas. Mano subjektyvi nuomonė - kažkodėl vaizdas maloniausias D4, poto D600 ir paskiausiai d700. Kažkaip kuo toliau tuo labiau pradedu manyti, kad pixel pitch dydis yra mitas (šiuo metu kalbu apie D700), kad kuo jis didesnis tuo geriau ir t.t. kad jis turėtų mažiau triukšmauti ir panašiai. Pažiūrėjus - bent jau man mažiau triukšmauja d600 nei d700 (D4 aišku geriausias). Taip žinau, kad tai skirtingų klasių aparatai, bet labai yra išgirtas d700 bet šešėliuose liūdesys...triukšmai... A taip, autofokusas D700 51 taškas ir t.t. gal šiek tiek greitesnis nei D600, bet ir pastarasis puikiai tvarkosi prieblandoje. Nuotraukų redagavime - vėl daugiau išgaunam iš d600 nei d700, bet taip D700 juk neturi režimų \"ratuko\" Smile bet D700 turi trūkumą \"ale\" jei esat live view - self taimerio jau nepanaudosi, reikia sukinėti ratuką, išeiti iš live view, aišku, galima susiprogramuoti fn mygtuką, kad įjunti live view prieš tai jau nustačius self timer - bet kam taip sudėtingai? Aha bracketing - analogiškai - D700 reikia programuotis, kodėl taip sudėtingai? Kaip sakoma su D600 megėjas su D700 profesionalas Smile. Taigi prašau Jūsų tikrai nuoširdaus patarimo - kurį pasilikti D600 ar D700 (D4 šiuo metu turiu tik laikinai). Nesivaikau megapixeliu, bet detalių tikrai daugiau atskleidžia daugiau megapixeliu. Aišku turėjau D90 tų 12 megapixelių užteko iki tam tikro laiko Smile. Argumentas, kad 24 mp raw formatas užims daugiau nei 12 - lengvai ginčytinas, nes D600 ~30 mb, D700 ~25-28, D4 ~35 mb čia plius minus Smile, o galimybės ištraukti detales iš šešėlių ir highlights - kaip diena ir naktis.
Tikrai neturiu tikslo \"pafludinti\" čia. Ar yra tas tikrasis D700 pranašumas prieš D600 (nežiūrim į reportažinę fotografiją ar labai greitą sportą, kur reikia super greito ir AF ir fps).
Iš anksto dėkoju už patarimus.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Leonardas Rimkus    2014 7 23 19:09      

Jei pačiam D600 taip patinka - kodėl tada kitų nuomonės klausi? Fotografuot tai tu juo turėsi, ne mes Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ceslav B.    2014 7 24 15:09      

Klausiu kitų nuomonės, nes aplinkinių žmonių nuomonė man taip pat svarbi, nesu aš visažinis, gal kažką esminio esu praleidęs ir žmonės, kurie turi didesnę patirtį ar yra susidūrę su tuo gal pasidalins nuomone (tikiuosi), jei ne - tai ne. Greičiausiai tada teks D700 ieškotis naujo šeimininko...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas martynas a.    2014 7 31 0:20      

d600 yra šiek tiek geresnis prie aukštų iso, bet tas skirtumas nėra esminis. d700 AF tikslumas tikrai didesnis nei d600 (kur naudojama d7000 sistema). d700 korpusas rimčiau sukaltas, patogesnis valdymas. video - d700 neturi, kortelės lizdas vienas. abi kameros mokančio su jomis elgtis rankose duos puikų rezultatą, tad pasilikite tai kas labiau limpa ir patinka. nes summa summarum - kamera tėra priemonė darbui atlikti ir neturi būti kliūtimi. kai man reikėjo rinktis kas pakeis/papildys turimą d700 - pasibandžiau d600 ir d800 ir pasirinkau pastarajį. Mano giliu įsitikinimu būtent ši kamera, o ne d600 yra logiškas upgrade'as d700 turėtojams (nors aišku gaila kad nikonas nedavė mums daikto su d4 sensorium, kaip kad buvo su d3/d700). D600 laikyčiau prosumer lygio modeliu, orientuotu į žmogų perkantį pirmą pilnakadrį Nikon'ą ar ieškantį atsarginės kameros.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ceslav B.    2014 8 01 6:18      

Dekui, Martynas a. Visiskai sutinku del d800 Smile. Negaliu paneigt, kad negalvoju apie ji.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą