Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Ko slepiesi VV už Žanetos kailio?

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6  

Pranešimas cruxman    2008 12 01 17:02      

Aš nors ne Čiurlionis, bet irgi ginekologinio medžio niekaip neišnarplioju - kas yra tas dvi xx chromosomas turintis padaras?

P.S.: Esu matęs VV ir Žanetą dviejuose skirtinguose asmenyse. Jaučiuosi gerai.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Regyska    2008 12 01 17:06      

cruxman rašo:
Aš nors ne Čiurlionis, bet irgi ginekologinio medžio niekaip neišnarplioju - kas yra tas dvi xx chromosomas turintis padaras?

P.S.: Esu matęs VV ir Žanetą dviejuose skirtinguose asmenyse. Jaučiuosi gerai.


Na tada ir baigiame šią temą. Matote kiek aš jums visiems galvą apsukau:)
Smile


Paskutinį kartą redagavo Regyska , 2008 12 01 21:03 . Redaguota 2 kartus(ų)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 12 01 17:10      

A patsai - ne SENBERNIS?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 12 01 17:10      

Gvildena jis čia mat psichosocialines problemas:D

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 12 01 17:47      

Adomas Svirskas rašo:
http://lt.wikipedia.org/wiki/Paranoja - skaitau, mastydamas apie anukos teigini:

"Paranoidinė asmenybė dažnai tvirtai tiki, kad kiti žmonės bet kokiomis priemonėmis siekia jį apgauti, įžeisti, sužaloti ar netgi užmušti. Žmogus dažnai tokius teiginius paremia „įrodymais“, kurie jam atrodo visiškai įtikinami, nors kitiems asmenims nieko nepasakantys. Tokie įsitikinimai gali būti kokios nors manijos požymiai. Paciento neįmanoma perkalbėti, kitų asmenų pateikiami racionalūs argumentai ir bandymai įtikinti neduoda jokių vaisingų pastangų."

Nieko asmenisko.


Very Happy Idea


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ElvisB    2008 12 01 19:04      

durnyste kazkokia. einu ignoruoti

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2008 12 01 20:30      

Regyska rašo:
cruxman rašo:
Aš nors ne Čiurlionis, bet irgi ginekologinio medžio niekaip neišnarplioju - kas yra tas dvi xx chromosomas turintis padaras?

P.S.: Esu matęs VV ir Žanetą dviejuose skirtinguose asmenyse. Jaučiuosi gerai.


Na tada ir baigiame šią temą. Matote kiek aš jums visiems galvą apsukau:)
Bet anuka tai pati pati pačiausia..... kudroje. Kartais ne senmergė?


įdomiai tema pasisuko. nepasitenkinat niekaip, "autoriau"?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2008 12 01 20:46      

Regyska skiriamas įspėjimas. Prašome taktiškiau savo mintis reikšti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Regyska    2008 12 01 20:48      

Smile

Paskutinį kartą redagavo Regyska , 2008 12 01 21:02 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2008 12 01 20:54      

Tavo „užvažiavimams" šioje temoje kol kas lygių nėra. Taip, kad „medalį" teks vienam pasilaikyt.

p.s. viskas būtų linksma, tik nereikia iki kažkokių keistų asmeniškumų nusileisti


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas RS    2008 12 01 21:25      

Buvo toks garbanotas jaunas kibiras, balsa turejo labai panasu i Regyska. O labiausiai jam patiko apsimetus blondinu uzduoti klausimus, i kuriuos visada atsirasdavo norinciu atsakyti. Ir kikendavo kibiras, kad ji moko gyvenimo ir MIAno tie, kuriuos jis NIKON kursuose moke NIKON fototechnikos valdymo subtilybiu... Gal kas zino, kaip vadinas toks pasitenkinimo budas, kai sumodeliuoji kitu asmenu veiksmus, mintis ir netiesiogiai itakoji ju poelgius?
Regyska, turite puikia technika, puikiu darbu kolekcija ir matyt sioki toki pavydo VV ir Zanetai jausma...
Jus manot jums lygiu nera, jei tik Jus panoretumet Very Happy ?, bet ... matyt mazai cia vertu Jusu darbus vertinti ...
Suaugsim kada tikiuosi Smile arba Jus nusileisit iki musu lygio...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytenis Šlajus    2008 12 02 12:32      

perskaičiau visus penkis puslapius, ir kažkodėl nejuokinga. anonimiškam regyskai dėmesio mat trūksta. bus nuotraukų, vertų dėmesio, neliks ir problemos. bet įžeidinėti žmonių, pačiam išprovokavus pseudodiskusiją, negalima. dar anonimiškai. nes jei toks grybas realiam gyvenime pasitaikytų, gautų į nosį nedelsiant. prisistatytum, regyska, tikru vardu, neatrodytum taip niekingai. pati diskusijos esmė tai išvis juokinga - sakysim, autorius susigalvojo kokį virtualų personažą, nes nori pasigilinti į kokią naują temą ar paieškoti kitokių išraiškos priemonių. nematau nieko blogo - netgi labai altruistiška, nes vertinamos bus nuotraukos nuo nulio, o ir kolekcija bus tvarkingesnė. ir dėmesys visas atiteks tam virtualiam personažui, jei nuotraukos geros. kas yra xx, aš žinau - ne joks čia ne kriminalas, visai šauni pramoga. ir žino visi, kas žiūri į nuotraukas kūdroj, o ne rezga kokias kvailas intrigas. pasikartosiu - kai prasideda įžeidinėjimai, tai jau nebe diskusija. jei šiuo atveju diskusija buvo apie klonų legalumą - mano nuomonė kategoriška. jei galima dalyvauti bendruomenėje virtualiai, pasivadinus regyska ar kiska - nėra jokios prasmės kontroliuoti personažų kiekį, bet kokybę - būtina. sakysim, pradiniam etape leisti tiek komentarų, kiek turi teigiamais balais įvertintų nuotraukų (neįskaitant atsakymų į kritiką ar padėkų po savo nuotraukom).

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 12 02 22:45      

o man labai juokinga Smile irgi paskaiciau viska. Linksmiausia buvo ta dalis kai salia VV ir zanetos vardu atsirado mano ir Valentino, ko gero tu zmoniu, kuriu vardus salia savojo VV noretu matyti maziausiai. Paziurejau archyva turiu nuotrauka kur VV ir Zaneta abi viename kadre, galvojau deti, bet nedesiu, kad neapkaltintu fotoshopizmu ir nepasakytu, kad cia autoportretas Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas aidas a .    2008 12 02 22:52      

Ziuriu demesio reik ne tik "regiskai", jei taip jau ispletota tema...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas j_l    2008 12 02 23:39      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
...galvojau deti, bet nedesiu, kad neapkaltintu fotoshopizmu ir nepasakytu, kad cia autoportretas Smile


turbo Very Happy Very Happy Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą