Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Irangos aprasymas greta nuotraukos

     

Pranešimas Vytautas Kaziukonis    2014 2 26 18:47      

Kodel taip svarbu yra aprashyti su kokiu fotoaparatu, objektyvu, buvo darytas kadras?

Ar cia tam, kad pasirodyt jog turi koki nors ne-kenona ir ne-nikona? (o viespatie, jis fotografuoja large-formatu!)

Ar kad sugebi fotografuot su pinhole kamera, ir del to automatiskai kadras nuo to rimtesnis?

Gal yra kokia tikra priezastis, kurios as neizvelgiu ?

Mano siaura subjektyvia nuomone, iranga neturi nieko bendro su darbu, ir nelabai suprantu tu detaliu irangos aprasymu.

Prashau mane apsvieskit Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2014 2 26 21:15      

na, būtent Canon ar Nikon kaip tik niekam ir neindomu, kūnelis neperlabiausiai ką lemia... indomiau koks objektyvas ar kokios medžiagos naudotos...(kaip suprantu apie juostinę techniką čia? ar ne?... jei ne, tam exif yra)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas V. Mikšys    2014 2 27 10:20      

Rimtesnis kadras tikrai nepasidaro. Rimtą kadrą visada padaryti labai sunku, kokį fotoaparatą bepaimsi (man asmeniškai tai paprastai būna sėkmės klausimas) Smile

Kadangi mane patį visada labiau domino techninė, o ne meninė šio reikalo pusė, aš pats po įvairiomis juostinėmis nuotraukomis beveik visada parašau kuo daryta ir kaip ryškinta, labiau tam, kad pats neužmirščiau, kas ir kaip. Skiltis pavadinta „Nuotraukos aprašymas“, tai kodėl gi neįrašius, kuo ji padaryta? Po skaitmeninėmis - ne, nes turiu tik vieną, be to, kaip rašė Arvydas, duomenys apie fotoaparatą įrašyti pačiame paveiklėlyje.

O pinhole – šiaip linksma konstruoti ir žaisti dėl beveik visada netikėtų rezultatų (nuo visiško šlamšto iki visai pusėtinų vaizdų).


Paskutinį kartą redagavo V. Mikšys, 2014 2 27 19:46 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2014 2 27 19:41      

[quote=\\\"Vytautas Kaziukonis\\\"]Kodel taip svarbu yra aprashyti su kokiu fotoaparatu, objektyvu, buvo darytas kadras?

Prashau mane apsvieskit Smile[/quote]

Yra kam svarbu... Nes idomu... nes is skirtingu pupeliu gaunasi skirtingo skonio kava. Kam technine puse neidomi, gali ignoruoti. Jeigu Arvydo peizazas \\\"svyti\\\", man idomu, kaip tai gauta. Parasymas, kad tai monoklis ar pinholas ar cross'as yra kaip produkto etikete - sudetis, kalorijos. Vieneims idomu tik skonis ar laipsniai, o kitiems svarbu ir tai ar genetiskai nemodifikuota, ar ekologiska. Jeigu ne visiems tas idomu, tai nereiskia, kad turim nuplesyt etiketes kad niekas nezinotu ir nematytu Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą