Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Kur dingo mano nuotraukos? Pagalbos

     

Pranešimas Ugnė    2014 2 04 19:16      

Turiu veidrodinį fotoaparatą Pentax K20D, juo naudojuosi jau antri metai, bet to dar nebuvau mačiusi. Fotografavau lauke šiltoką ir saulėtą žiemos dieną, viskas gavosi puikiai, peržiūrėjau visas nuotraukas tik nufotografavus. Nieko nejunginėjau, tik nusistačiau ISO, diafragmą, ekspozicijos rėžimą bei išlaikymą, kas ir priklauso. Vėliau norėjau peržiūrėti visas nuotraukas per patį fotoaparatą, bet pasijungus radau tik užrašą: \\\"Camera cannot display this image\\\". Ir ant visų tos dienos nuotraukų buvo tik šis užrašas. Galvojau kad jos niekur nedingo, kad rasiu jas visas įsikėlus į kompiuterį. Bet ten rašo kad tame faile yra 0 nuotraukų! Ištryniau visas kitas nuotraukas, palikau tik tą albumą, kuriame turėjo būti šios nuotraukos. Tik įdėjus kortelę rašo, kad yra užimta 1,6 GB, o tiek ir turėjo maždaug būti su šitomis nuotraukomis. Gal kam yra buvę panašiai ar bent yra žinančių kaip susigrąžint prarastas nuotraukas? Jos man labai svarbios ir reikalingos. Labai prašau pagelbėkit..

Nuoroda į fotoaparato ekraną http://tinypic.com/r/eg4u4w/8


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas V. Mikšys    2014 2 04 19:59      

Pagal viską sprendžiant – greičiausiai tai kortelės bėda. Geriausias būdas patikrinti - pabandyti fotografuoti į kitą kortelę, tada pamatysi. Man pačiam nėra atsitikę taip, bet vienai kolegei išgelbėjau beveik visas nuotraukas panašiam įvykiui atsitikus, irgi Pentaksu, tik ne veidrodiniu, o tokia neperšlampama muiline, neprisimenu dabar, kaip vadinosi. Padėjo man su naujomis SanDisk kortelėmis (ne visada) duodama RescuePro programa ir išsamaus skenavimo funkcija joje... Tik iš kortelės daugiau nieko netrink ir į ją daugiau nieko nefotografuok. Sėkmės.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas lvalius    2014 2 04 20:53      

Pabandykite su kortelių skaitytuvu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ugnė    2014 2 04 21:13      

Pasidariau kortelės formatavimą, praradau nuotraukas, bet kitaip nėjo susitvarkyt, o fotoaparato dar šiandieną reikėjo. Vistiek ačiū už pagalbą Smile)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas V. Mikšys    2014 2 04 21:20      

Galima buvo nusipirkti naują kortelę. Beje, net ir formatavus dar nevėlu jas atkurti, jei ant viršaus daugiau į ją neprifotografuosi.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ugnė    2014 2 04 22:40      

O kaip atkurti jau suformatavus?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas V. Mikšys    2014 2 04 23:14      

Ta pačia minėta programa. Esu dar bandęs daug nemokamų, ne visos geros. Geriausiai jų veikė „Recuva“ su „deep scan“ funkcija. Užtrunka ilgokai, bet randa tikrai daug. Pabandyti nieks netrukdo, žiūrėk, gal ką ir išgelbėsi.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius B.    2014 2 23 17:03      

man daznai taip nutinka irgi PENTAX. Problemos priezastis neaiski, Gal problema softe? nes net ir pakeitus kortele i kita nutinka tas pats, kelios nuotraukos tampa nematomos. PAstebejau kad dazniausiai taip nutinka jei fotoaparate istrinu nepatikusias nuotraukas, tada kitos tampa neberodytinos. ;/

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julka    2014 2 24 10:23      

Oi tie pentaxai išdykę Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas V. Mikšys    2014 2 24 14:39      

Iškykę neišdykę, su įvairiais aparatais taip būna. Betgi hmm... po to iš panelės nei labas, nei ate, nei ačiū padėjo, nei ačiū nepadėjo, nieko...

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą