Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Akcija - atrakcija ;)

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6  

Pranešimas Nesvarbic    2014 9 06 22:57      

a turėsi dar vieną fotiką, katras skaišiukus necielus po darbais rašo - na su kableliu, o pts save vadina jjj - be kablelio (man patinka jo matematiniai skaičiavimai. Wink
(o man jau kad tokius patarimus davei, tai žinok, kad tos daržovės netiks - anos neskamba)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas persona non grata    2014 9 07 10:51      

V.Mikšys ir http://fotokudra.lt/aut.php?aut=4535 garbingos komisijos sprendimu gauna po juostinuką...Wink)) Drąsytė-knygą ...Wink)) kelionė jau padalinta..Wink) Darbingos ir turiningos savaitės visiems..Wink) vikaras

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas persona non grata    2014 9 22 18:13      

manau viskas ok....Wink Draąsytė skaityt sakė išmox-acisakė prizo.....o aš tikdaba supratau kam tas draudimas dėl sveikatos reikalingas po 20 lt.....geriu kefyrą....Wink)) niex da žinių nedavė a gavo juostinukus...Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas V. Mikšys    2014 9 22 18:47      

Gavau ką tik. Ačiū, tuoj „fotkinsim“.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas persona non grata    2014 9 22 20:41      

...va blai....į tavo kaima ir juostų aciūst galiu...Wink))) jei ką pakementuosi tikusiai...Wink)) sėkkmės V.Mikšys

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rūta**    2014 10 14 11:21      

Kuris laikas vis noriu pakviesti pasidaryti šventę patiems savo namuose, t.y. Kūdroje. Kol vandens telkiniai dar neužšalo- pasiturškim, pasitaškykim...Galutinai apsispręsti padėjo Beno Navanglausko pastebėjimas: \"Nuolatos gyvenam su galvoj kirbančia mintim \"o ką kitas pagalvos?\". Tapkim gerais iš savęs...\" Tai va, įžangą gal parašysiu vakare, po pamokų... Smile))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rūta**    2014 10 16 14:32      

1. Įžanga. Pradedu cituodama Mažąjį princą :
\"Prašau...nupiešk man avelę.
Kai viskas taip paslaptinga ir stulbinama, nedrįsti spyriotis.<...> Bet staiga prisiminęs, kad
mokykloje man daugiausia teko mokytis geografijos, istorijos, aritmetikos ir gramatikos, mažyliui atsikirtau, kad nemoku piešti. Jis atsakė:
-Nesvarbu. Nupiešk man avelę.
Kadangi nebuvau piešęs jokios avelės, nupiešiau jam vieną iš dviejų piešinėlių, kurie man išeidavo.<...>
-Ne! Ne!<...> Aš noriu avelės.
Ir aš nupiešiau.
Mažylis atidžiai pažiūrėjo, paskui tarė:
-Ne ! Šita jau labai serga. Nupiešk kitą.
Tada aš dar sykį nupiešiau savo piešinį. Mano bičiulis švelniai ir atlaidžiai nusišypsojo.
Tada, praradęs kantrybę-mat norėjau kuo greičiau pradėti ardyti variklį ,- pakeverzojau tokį piešinį.
Ir pareiškiau:
-Tai dėžė. Avelė, kurios tu nori, viduj.
Tačiau labai nustebau pamatęs, kad staiga mano jaunojo teisėjo veidas nušvito:
-Kaip tik tokios ir norėjau!
Jis pasilenkė prie piešinio:
-Žiūrėk! Ji užmigo...\" (tęsinys kitą dieną)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas V. Mikšys    2014 10 16 18:59      

Jei kalbam apie šventes ir šiaip geras naujienas, noriu pranešti, kad galbūt neužilgo galėsime džiaugtis nauja/sena skaidrine Ferrania foto ir kino juosta: Kickstarteryje Ferrania surinko pakankamai lėšų, kad galėtų pradėti/atnaujinti gamybą. Atrodo, pats gausiu keletą pabandymui ir dar lipdukų Smile

https://www.kickstarter.com/projects/filmferrania/100-more-years-of-analog-film


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas persona non grata    2014 10 16 20:44      

VVVVVVVVVVVVVVVVV....ma lipduką vieną rezervuok.....Wink)) o Rūtelė-subtiliai jautriai protingai.....Wink)) bus da tų vikarų ant kūdros.....Wink))))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julka    2014 10 17 6:42      

paaukokit ir gausit Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rūta**    2014 10 17 10:28      

Smagu, kad geros naujienos Smile V. Mikšį supratau taip, kad surinkta jau pakankamai lėšų dėl naujos starteriu užkuriamos ferranios (galėtų būti kokia turbo mašina) gamybos ir jis gaus keletą pabandymų. O jei lėkdamas spės padaryti foto arba susukti kino juostą - gaus lipdukų, kurių galima rezervuoti jau dabar Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rūta**    2014 10 17 14:51      

2. Dėstymas. Ruduo įtraukia į save. Monotonija, nykuma, trumpos dienos. KŪDRA tyli ir rami, DIENORAŠČIAI nekalba, o ką pasakyti apie PELKĘ?...Vaikštom vieni pro kitus šimtus kartų. Labai gerai, jei pliusiuką padedam( kaip šuniukai išvesti į lauką „atsižymėti“-ir greit, ir patogu).Uogų krepšelis ar komentaras darosi vis retesnis dalykas.
Nuoširdžiai kviečiu išlįsti iš didybės ar nepilnavertiškumo kiauto ir į KŪDROS gyvenimą bei darbus pažiūrėti kitaip, kažkaip naujai ( pozityviai) nei iki šiol tai darėme. Tarp geografijos, matematikos ir variklių ardymo dar yra dėžutė, kurioje miega (tikiuosi, tikiu, privalau tikėti, kad neserga) geri jausmai ir žodžiai- neužgaunantys, pamokantys, paskatinantys, šmaikščiai įdomūs. Užrašykime jausmą žodžiais, kai žiūrime į fotografiją. Nebijokim pasakyti. Kvailesni negu esam nuo to netapsim Smile
P.S. Apie tai tikrai visi pagalvojame. Tik vieni sau tai leidžiame , o kiti- kažko bijome. Ko? Ką pagalvos aplinkiniai?
Velniop niūrias mintis!!!! Tuoj žaisim Smile Belieka parašyt taisykles Smile Net vikaras iš dangaus šypsosis Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rūta**    2014 10 19 12:34      

3. Taisyklės. * Kiekvienas, sulaukęs komentaro prie savo foto, privalo parašyti bent 3 žinutes (pastebėjimus, pamokymus, patarimus, pasigrožėjimus,...) kažkam kitam pasirinktinai. 
* Jei gaunamas antras komentaras - vėl 3 atsakomieji. Pav.: Jei po fotografija turėsiu 4 komentarus, aš rašysiu pasirinktinai 12.
*Kai po fotografija yra +, Smile ,skaičiai ar kitokie ženklai (gali pasitaikyti keiksmažodžių), atsipirkti galima 1 žinute bet kur arba dovanojant uogų krepšelį.
*Jei DIENORAŠTYJE gaunamas uogų krepšelis – reikia nuveikti gerą darbą savo nuožiūra(geriausia būtų PELKĖJE).
*Kai DIENORAŠTYJE sulaukiama žodinio pasisakymo – būtų gražu kažką atsakyti ir geras darbas PELKĖJE Smile

***IŠIMTYS. Aukščiau išvardintos taisyklės galioja tik geranoriškai nusiteikusiems ir drąsiems (taip taip ) kūdriečiams. Jei kvailioti nenorite, po fotografija ar kitoje matomoje vietoje palikite prierašą „TYLIAI“ arba „PRAEITI NEKALBANT“.
***Ši atrakcija ne UŽ kažką ir ne PRIEŠ kažką, o savo malonumui.
*** Kantriausiems, nuoširdžiausiems, darbščiausiems, drąsiausiems.... gal kokia ir staigmena bus...
Labai tikiuosi palaikymo ir geranoriškumo. Pradedam Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas laimǚtell    2014 11 10 21:44      

kažin ar jau pradėjom?...........ar skaičiuoja kas....pradedu nuo savęs - ainu daryt gerų/blogų darbų - geriausiai aišku pelkėjSmile)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vigilija    2014 11 11 19:56      

Aš tai už Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą