Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

nikon d7000 ar canon 60d

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas Tadas P    2013 9 08 11:12      

Sveiki. Norėčiau paklausti, kurį fotiką rinktis... apie juos nenusimanau kol kas, bet noriu gero daikto ir gerų nuotraukų.
Žinau, kad foto daro ne tik fotikai, bet laikui bėgant išmoksiu, todėl iš karto geresnio noriu daikto. Taip pat objektyvai domina iki 1300lt kažkur( ryškiom foto, portretam ir fotkint manekenus. Gyvūnėlių nefotkinsiu macro ir gamtos nelb...) žodžiu noriu fotiko darbui gero, kad gautųsi ryškios foto:) dq už patarimą iš anksto:)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas T.D.    2013 9 08 12:07      

Sveikas Tadai, paskaityk straipsni (http://www.efoto.lt/apie_fototechnika/vizualus_gidas) manau rasi atsakyma. O del nikon d7000 ir canon 60d, tai juos gali palyginti cia (http://www.efoto.lt/fotoaparatai/palyginimas). As asmeniskai rinkciaus nikon d7000 Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tadas P    2013 9 08 13:46      

Bet aš jau renkuosi gan ilgai ir prisižiūrėjęs visokių palyginimų, tai nikon d7000 foto ne tokios ryškios pasirodė. Pvz canon žalia spalva atrodo ryškesnė tokia, negu nikon... o gal dar kad giliau gilinasi į fotografiją ir domisi, kada išleis kažką naujo? Tada automatiškai krenta kaina senesnių modelių, tai nefaina būtų nusipirkt ir po poros savaičių pamatyt nupigima...Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tadas P    2013 9 08 13:49      

O gal dar *kas

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tadas P    2013 9 08 13:51      

O gal dar *kas

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tadas P    2013 9 08 13:59      

Turiu fotiką muilinę ir tel note 2, tai fotkina galima sakyt panašiai labai.., bet norėčiau išgauti gražesnes nuotraukas plius kai mano darbas su pardavimais kai reikia nufotkinti kokybiškai ir patraukliai... tai vis keikiu tą muilnę, nors išbandžiau ir daugumą funkcijų... aišku gaila šiek tiek pinigų ant tokio dalyko kai nesu ten didelis fotografas, bet manau nusipirksiu ir vėl bus man 5metam priekin, o gal dar susidomėsiu fotografija:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tadas P    2013 9 08 13:59      

Turiu fotiką muilinę ir tel note 2, tai fotkina galima sakyt panašiai labai.., bet norėčiau išgauti gražesnes nuotraukas plius kai mano darbas su pardavimais kai reikia nufotkinti kokybiškai ir patraukliai... tai vis keikiu tą muilnę, nors išbandžiau ir daugumą funkcijų... aišku gaila šiek tiek pinigų ant tokio dalyko kai nesu ten didelis fotografas, bet manau nusipirksiu ir vėl bus man 5metam priekin, o gal dar susidomėsiu fotografija:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tadas P    2013 9 08 14:10      

Turiu fotiką muilinę ir tel note 2, tai fotkina galima sakyt panašiai labai.., bet norėčiau išgauti gražesnes nuotraukas plius kai mano darbas su pardavimais kai reikia nufotkinti kokybiškai ir patraukliai... tai vis keikiu tą muilnę, nors išbandžiau ir daugumą funkcijų... aišku gaila šiek tiek pinigų ant tokio dalyko kai nesu ten didelis fotografas, bet manau nusipirksiu ir vėl bus man 5metam priekin, o gal dar susidomėsiu fotografija:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius P.    2013 9 08 14:53      

Nikon perteikia spalvas grazesnes, o Canon naturalesnes. Gerose rankose su abiem seksis. Jei kazkur pamatei kazkieno foto grazesnes, nekreipk demesio, cia del ranku, o ne del aparato. D7000 jau senas modelis, jau yra ir d7100. Beje, ir Canon turi jau 70d. Smile.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tadas P    2013 9 08 16:39      

Man iki 3500lt jau max... nereik ten jau profiškų labai...; D blyn niekaip neapsisprendžiu... noriu ryškių fotkių, todėl dar ir objektyvo geresnio reiktų kažkokio..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tadas P    2013 9 08 16:42      

Man iki 3500lt jau max... nereik ten jau profiškų labai...; D blyn niekaip neapsisprendžiu... noriu ryškių fotkių, todėl dar ir objektyvo geresnio reiktų kažkokio..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius P.    2013 9 08 17:03      

Sia dilemma daug kas bando spresti pradiniame etape, ypac kai prisiskaito ivairiu testu ir apzvalgu. Ir kuo daugiau skaito, tuo sunkiau issirinkti. Paskui, kai pafotografuoji su ivairiais aparatais, nelabai del to ir pergyveni.
Savo malonumui dabar pirkciau d5200. Naujas modelis, jutiklis vertinamas labai aukstai. Prie jo 35-uka ir 50-ka (portretams).
O is tavo minetu pranasesnis D7000, jei fokuso sistema ne brokuota. jei fotografavimui. O jei patinka filmuoti, tada Canon.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tadas P    2013 9 08 17:38      

Man iki 3500lt jau max... nereik ten jau profiškų labai...; D blyn niekaip neapsisprendžiu... noriu ryškių fotkių, todėl dar ir objektyvo geresnio reiktų kažkokio..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tadas P    2013 9 08 17:39      

O nežinot, kada kokį naują nikon pristatys ar taip ką? Nes kažkiek kristų kaina dar tada

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tadas P    2013 9 08 18:13      

Kaip patikrinti fokuso sistemą perkant?Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą