Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

fotojuostos ryskinimas

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas    2013 5 08 9:37      

sveiki.norejau pasidometi apie juostos Ilford panf plus iso 50 ryskinima.kokia chemija gerai tiks sitam daiktui?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2013 5 08 11:43      

belekokia JB visad ryškinu su belekokiu ryškalu, ta prasme visad naudoju tą kas po ranką: ilfort, foma, kodak ir t.t. ir kažkaip visad viskas gaunasi (-:
o bandymai pradėt ieškot visokių mikro niuansų tarp jų manau pižonizmas ir sliekų ieškojimas asfalte iš neturėjimo kas veikt. mėgaukis procesu, o ne kvaršink sau galvą neesminiais dalykais (-:
hau, aš pasakiau.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2013 5 08 11:46      

ko gera, visi populiaresnieji ryškalai bus tinkami... aš pats ją ryškinau su D76, Xtol, Microphen... ir stock, ir skiesdamas...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2013 5 08 19:33      

zodziu ner didelio skirtumo?tai gerai.o ka naudojat kad vandens nuosedu neliktu po visu skalavimu?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2013 5 08 20:02      

galutiniam skalavimui distiliuotas vanduo... o dar geriau, distiliuotas vanduo, su pam priemone... aš naudoju kodakinę flo... čia vietoj pardavinėja fomos nebrangiai...

o ryškalas - skirtumas ,žinia, yr...tik reikia žinot ko nori iš jo...ir pasirinkt pagal poreikius...


Paskutinį kartą redagavo Arvydas Venclovas, 2013 5 08 20:44 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2013 5 08 20:31      

senei,senei,dar kada galima buvo pirkt uz rublius,bovijomes kartu su dede,ir ryskinom ir nuotraukas spausdinom,net ,,chalturkiu,, turejom uz atlygi...dabar aisku viskas nebetaip o fotografija ,,uzvilko,, is naujo ir jau nebevaikiskai. tik toi didziulej pasiuloi nelabai besusigaudisi,tiek visko...sudomino mane ta ilford iso 50 bet kada pradejau dometis ryskinimo procesu tai radau nuoroda kad rekomenduojama naudoti gamintojo siuloma chemija butent siam juostos tipui-ilford ilfotec DD-X ryskala.palandziojau ebajui,yra toks.noretus kad grudas butu kuo smulkesnis..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2013 5 08 20:42      

tai kad panF grūdo ir taip beveik nerasta... nereik ir stengtis labai... Smile kad būt panašiau į žmonišką, aš ir push ir pull bandžiau... man ji neprilipo...čia gal labiau portretistam ar dideliam didinimui, kur grūdo nesinori...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2013 5 08 22:27      

o kokioi juostoi yra grazus grudas?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2013 5 09 7:14      

man labiausiai patinka klasikinės, netvarkingo grūdo... ilfordo būt HP5, FP4... Adox - Efke visokios... Kodako TriX ir panašiai...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2013 5 09 9:00      

kagi,dekoju tam kartui.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas dsk    2013 5 09 11:51      

Jeigu domina įvairių juostų ryškinimo trukmės įvairiais ryškalais, yra geras puslapis
http://www.digitaltruth.com/devchart.php
Pradėti galima juostos gamintojo nurodytais ryškalais ir ryškinimo trukme, kuri nurodyta ant juostos dėžutės arba juostos ''data sheet'e'', kurį galima rasti gamintojo puslapyje. Vėliau dirbant su ta pačia juosta ir tuo pačiu ryškalu pamatai, ko trūksta (perryškinta, nepakankamai išryškinta, grūdas, negrūdas ir t.t.), todėl pasikoreguoji ryškinimo, agitacijų trukmes ar temperatūrą pagal poreikį. Ilford panF yra itin smulkiagrūdė juosta. Peržiūrint ja darytas nuotraukas galima suabejoti ar ne skaitmeniniu aparatu daryta.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gaubica    2013 5 21 14:45      

Pats fotografuoju su ta ISo 5o ilford... ryskinu su D76 .... ryskinimo trukmes ir visa kita nurodyta ant pacios juostos vidineje dezutes puseje... jei norisi didelio kiekio grudo siulau pabandyti fomapan juostas Smile ... tiesa kalbejau apie 120 mm 6x6 juostas.. manau 35mm viskas tas pats Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2013 6 02 11:11      

radau toki kodak DK-50 ryskala.raso kad tinka justai bet palandziojau po neta ir vienoi vietoi raso kad sitas ryskalas yra skirtas fotoplokstem..gal kas buvot tureja?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2013 6 19 0:35      

sveiki.prasisryskinau fuji acros 100 su kodak d 76,neskiestas,ryskinau pagal lentele-8 su puse minutes,ploviau gal pora minuciu ir fiksavau su kodak rugsciu fiksazu 10min,ploviau gal 15min-gavos seseliose padidinus-demes ir rausva taspalvi visa juosta igavo...tikriausei kazka prigribavau...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2013 6 19 6:55      

rausvas atspalvis, tai nuo juostos kažkurio (gal antireflekcinio) apsauginio sluoksnio... jis būna ir kitose naujoviškose juostose (pvz Tmax)... tiesiog reik intensyvesnio galutinio plovimo arba naudot specialų fiksažą (kažkokį gamina ir kodak), kuris ištirpiną tą rausvą sluoksnį...
dėl dėmių sunku kažką sakyt nematant jų... gali būt visokių priežasčių...nuo skanerio, iki ryškinimo ar galutinio plovimo...


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą