Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Tamron AF Di II VC 18-270 PZD su Canon EOS 600D

     

Pranešimas SVytis    2013 5 05 12:52      

Sveiki,

visa laika fotografavau su 50 1.8 taciau norisi siek tiek lankstesnio, su zoomu... Kunelis Canon EOS 600D

Siuo metu vietinese parduotuvese yra pasiulimas \"Tamron AF Di II VC 18-270 PZD\" Kaina gautusi apie 1400lt

Ar vertas toks modelis demesio ir ar protinga kaina uz jy moketi tiek?

Lietuvoje prekiu neziuriu, ir nedomina pirkti devetu prekiu, perku arba vietoje arba is ebay naujas prekias. Taciau ne visad pigiau gaunasi, todel sis tamron butu panasia kaina kaip pirkti is ebay.

lauksiu nuomoniu Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SVytis    2013 5 26 9:40      

200 perziuru ir jokiu komentaru?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bajoras    2013 6 09 16:45      

Jei universalumas tik tave domina, tad viskas gerai, bet niekados nebuna universalus stiklas gebantis astrias foto daryti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SVytis    2013 6 12 20:07      

Teko nusipirkti si objektyva ir ismeginti. Kadangi neturiu galimybes nusipirkti keleta fotoaparatu, kad ant kiekvieno butu uzdeti fiksuoto zidinio objektyvai. O delioti objektyvus lauke ir prie yvairiu salygu neturiu noro.

Deja, kartais reikia zoomo ir nieko nepadarysi. Apie 2 metus fotografavau su canon 50 1.8 pavargdavau vaikscioti - begioti... mazose patalpose isviso bevertis rinkinys... taciau kai dbr paturejau Tamron AF Di II VC 18-270 PZD galiu pasakyti jog Canon 50 1.8 tikrai vertas demesio, vaiksciojimas ir visas kitas LAKSTYMAS atperka kokybe. Turejau ir vis dar tebeturiu Canon 50 1.8 ir tikrai esu juo patenkintas. O kas liecia Tamron AF Di II VC 18-270 PZD jam reikia sviesos... grazaus oro... praktiskai idealiu salygu... tada grazu. Mano kaip neprofesonalo nuomone, Tamron AF Di II VC 18-270 PZD man yra letas... o padaryti kokybiska mano akimis nuotrauka yra sunku, ko nepasakyciau su Canon 50 1.8.

O mano drauge, kuri tikrai moka \"tinkamai\" paspausti Canon fotografavimo mygtuka Smile apie Tamron AF Di II VC 18-270 PZD pasake, kad slamstas, taciau ji sutiko su tuo, jog reikia zoomo, ir visgi dziaugemes, kad nepataupeme ir nenusipirkom kokio kitokio pigesnio varianto....


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą