Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Gal kas per dx.com perka, paklausinėti norėčiau

     

Pranešimas Toki Šioki Foto Menas    2013 3 09 20:11      

Norėčiau iš ten blykste ir kt. niekučių nusipirkti. Ar tinka paprasta (studentiška) kortelė apmokant ar reikalinga kreditinė? Gal Kaune kas perka tai kartu prisidėčiau?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilma    2013 3 09 22:36      

Esu pirkus pora kartu. Mokejau per paypal, o jam kiek zinau tinka tik kreditines arba internetines/virtualios korteles. Debetine kortele dx.com gal nelabai galima atsiskaityt.. Na bet negarantuoju Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gediminas M.    2013 3 10 18:33      

Esu megines kazkada senai pirkti is ju telefona, tai visa laime, kad su PayPal mokejau, nes nei i laiskus atsakinejo, nei atsiunte prekes. Parasiau i PayPal skunda - pervede pinigus atgal. Nezinau, gal cia man vienam nepasiseke, bet as is ju nepirkciau. Geriau is Ebay ziureti, butu garantuotai viskas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2013 3 10 20:54      

su ebajum nera problemu tik jai is kinijos preke,gali uztrukti.man vienasyk beveik du menesius ejo.isigyk paypall..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2013 11 16 23:03      

esu pirkes, problemu neturejau

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julka    2013 11 18 8:56      

dx.com ar ebay viskas kas iš kinijos galima sakyti tas pats, ten jie tų wholesale shopų turi labai daug. DX dar nei kart nenuvylė, nors ebay tokių pat prekių galima rast pigiau arba laimėjus aukcioną išvis kapeikos, tik va pristatymo laikas tai nuo 3sav iki kelių mėnesių. Dėl kortelės taip kaip minėjo Vilma reik specialios internetinės arba kreditinės su ta funkcija.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aistis Masiulis    2014 1 22 7:34      

Pats kelis kartus pirkau is dx ir visus kartus problemos. Kaip ir minejo nei i laiskus neatsako nieko. Sukciu kruva. uzsisakiau prozektorius tai gavau po puses metu, kiti pirkiniai ateidavo labai blogos kokybes, arba apdauzyti. niekas neprisiima atsakomybes. Is ebay jau daugiau kaip 150 daiktu turiu nupirkes, niekad nebuvo jokiu bedu, netgi del muitu padeda, israso faktura ir t.t.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą