Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Man kilo tokia mintis:

      Puslapiai:   1   2   3

Pranešimas Adomas Svirskas    2008 10 12 14:41      

Mindaugas E. rašo:
Į keistas lankas ponai kartais pradedat nukrypti su tais klijavimais...


Nutinka. Sunku isversti ta idioma angliska Smile

I tema: jei kas nors isties nori anonimiskai komentuoti, tai galima gi ir dabar - uzsiregistruoti klona tipo "nepriklausomas kritinis mastymas" ir reikstis, svarbu kad tik pasakyt butu ka... Ta pati galima ir su foto daryt, jei braizas per daug neisduos Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 10 12 18:20      

Adomas Svirskas rašo:
Mindaugas E. rašo:
Į keistas lankas ponai kartais pradedat nukrypti su tais klijavimais...


Nutinka. Sunku isversti ta idioma angliska Smile

I tema: jei kas nors isties nori anonimiskai komentuoti, tai galima gi ir dabar - uzsiregistruoti klona tipo "nepriklausomas kritinis mastymas" ir reikstis, svarbu kad tik pasakyt butu ka... Ta pati galima ir su foto daryt, jei braizas per daug neisduos Smile

Su klonais gali baigtis ir taip :
http://fotokudra.lt/forumas/viewtopic.php?t=157


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2008 10 12 21:08      

Saulius rašo:
Su klonais gali baigtis ir taip :
http://fotokudra.lt/forumas/viewtopic.php?t=157


IMHO svarbu ne pats klonas o kaip jis naudojamas. Jei tu klonu yra kruva tai vienas dalykas, o jei normaliai, tai manau nieko cia blogo.

Bet cia aisku geriau butu jei Mindaugas nusviestu kokia oficiali nuostata klonu klausimu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2008 10 12 21:32      

Ir kaip čia dabar atsakyti... Geriau papasakosiu aš istoriją. Nueinu balsuoti aš šiandien, pasiimu biuletenius ir matau eilę prie balsavimo kabinų per visą salę. O man laiko visiškai nėra, dar servą reikia toliau tvarkyti. Tai ir klausiu moteriškės, jeigu aš čia dabar pasiskolinsiu tušinuką, greit vietoj parašysiu ir nestovėsiu eilėje, ar bus nusižengimas ar ne. Na ji man sako - "šiaip bus pažeidimas. bet jei aš nematysiu... " Tai pasiskolinau aš tą tušinuką ir greit užpildžiau, niekam nerodžiau ką rašiau.
Tai tokia ta istorija.

O šiaip, klonų specialiai niekas negaudo, kol jie nepradeda balsuoti už save ar piktybiškai elgtis. O tada jau būna tikrai blogai ir pabalsavus už save gali būti atjungti visi.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2008 10 12 22:51      

Admin rašo:

O šiaip, klonų specialiai niekas negaudo, kol jie nepradeda balsuoti už save ar piktybiškai elgtis. O tada jau būna tikrai blogai ir pabalsavus už save gali būti atjungti visi.


Gera istorija Smile Na, uz save balsuoti tai kaip autobusa stumti vienam - nei elegantiska nei praktiska. O siaip internete "alter ego" yra realybe, visi gi ne po viena email adresa turim ir ne visi cia tikrais vardais anyway. Taip kad profesionalus komentarai "per klona" issakyti turbut maziausia beda butu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Alpha Scan    2008 10 15 21:13      

kaip man gerai - galiu tik uogytes ar musmirytes delioti. nera jokio galvos skausmo, ar 3 rasyti ar 5.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Annie    2008 11 20 15:10      

Alpha Scan rašo:
kaip man gerai - galiu tik uogytes ar musmirytes delioti. nera jokio galvos skausmo, ar 3 rasyti ar 5.

Bet vis tiek nesamone iseina. Visi tik pridelioja uogu ar musmiriu ir viskas. Pvz jei uogas pridelioja tai supranti ,kad rodos ir gerai padariai,o jei musmires. Nieks net nesiruosia paaiskinti kur tavo klaida. Niekam nerupi..Jie tik padeda musmire ir dingsta.. O as noreciau pasimokyt is savo klaidu ,nes esu tik pradedancioji,bet man labai patinka fotografija nuo seniau ir noreciau gauti vertingu patarimu ,o ne tik bereiksmiu uogu ar musmiriu Confused


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą