Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

apie mus rašo latviai (erfoto.lv)

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas SW    2007 3 02 10:56      

http://www.erfoto.lv/modules.php?op=modload&name=XForum&file=viewthread&tid=2059

tik gaila, kad nieko beveik nesuprantu Smile www.ERfoto.lv latvių foto bendruomenė.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nerijus Steponavičius    2007 3 02 14:16      

Tai vat iš kur brolių banga šitame saite:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Pagonis    2007 3 02 16:08      

Stiksas rašo:
http://www.erfoto.lv/modules.php?op=modload&name=XForum&file=viewthread&tid=2059

tik gaila, kad nieko beveik nesuprantu Smile www.ERfoto.lv latvių foto bendruomenė.


as tik supratau kad jie mumis irgi zirgagalvam vadina Evil or Very Mad Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2007 3 02 18:07      

kiek žinau latviai visada taip lietuvius vadino (dėl vyčio :)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gražvydas Jurgelevičius    2007 3 02 18:58      

Citata:
...erfoto.lv analogs. IMHO - līmenis krietni augstāks, vairāk vērtējamu attēlu, vismaz rodas iespaids, ka turienes dalībniekiem ir lielāka izpratne par to kas ir foto un viņi arī tādus liek krietni lielākā īpatsvarā nekā teitan. Apbrīnojami maz gavnafotku. Jāteic, arī bildes raksturā ir savādākas...Tā kā ir kur augt!


Pabandysiu paverst:

...erfoto.lv analogas. IMHO - lygis gerokai aukštesnis, daugiau vertingų nuotraukų, mažiausiai susidaro įspūdis, kad dalyviai turi gan aukštą supratimą apie tai kas yra foto ir jie taip vertina, skirtingai nei čia. Stebėtinai mažai gavnafotkių (čia šūdofotkių, tikriausiai reik suprast?Very Happy ) Reik pasakyt, nuotraukos yra keistokai (savotiškai) charakteringos. Taip kad yra kur augt

O čia kitokia nuomonė:


Citata:
Nu nez. Man jau liela atšķirība nelikās. Pat otrādi - viņiem nav augstākā līmeņa fotogrāfiju - nu tādas uz kurām paskatoties jāsaka uhh. Nu labi ir dažas, bet ne tik daudz kā te vai citur . Vienīgā atšķirība, ko pamanīju, tas ir mazāk lietotāju. Līdz ar to mazāk tīņu ar depresīvām bildēm, kā arī mazāk datorapstrādes.


Nu nežinau. Man gi didelio skirtumo nepasijuto. Priešingai - pas juos nėra aukšto lygio fotografijų - na, tokių kurias pamačius reik ištart uhh. Na, gerai yra kelios, bet ne tiek daug kaip čia ar kitur. Vienintelis skirtumas kurį pastebėjau, tai yra mažoka vartotojų. Kartu mažoka tīņu ar depresīvām (Nesupratau) nuotraukom, o taip pat mažoka apdirbtų kompiuteriu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nadia Gric    2007 3 03 0:36      

Verdateo, isversk dar ka nors Smile Bent jau bendrai - apie ka jie ten kalba.

"Gavnafotkes" ir man uzkliuvo Smile juokingas zodelis Smile)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gražvydas Jurgelevičius    2007 3 03 9:11      

Nelabai ta mano latvių kalba... Kiek broliai pamokė Sovietų karuomenėj tiek..
Po antro pasisakymo užvirė karšta diskusija. Tipo: tu durnas, o tu dar durnesnis. Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Pagonis    2007 3 06 12:23      

panasu kad jau ne tik raso, bet is sturmuoja mus latviai

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Elė S.    2007 3 06 20:55      

nepatinka man šis latvių šturmas... atsidarau foto kūdrą, o čia vien latvių nuotraukos, kažkaip koktu pasidaro...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gražvydas Jurgelevičius    2007 3 07 7:59      

Ko čia koktintis?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2007 3 07 8:06      

ele rašo:
nepatinka man šis latvių šturmas... atsidarau foto kūdrą, o čia vien latvių nuotraukos, kažkaip koktu pasidaro...


...nu geros nuotraukos...didelė dalis gerų...taigi džiaugtis raikia...kūdra tarptautinį pripažinimą pelnė...ir vietinius autorius tokios foto pasitempti skatina... Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas zeneka    2007 3 07 9:54      

Citata:
"Gavnafotkes" ir man uzkliuvo Smile juokingas zodelis Smile)


Govnofotke - photosight.ru naujadarys. Placiai paplites ne tik tarp to saito vartotoju Wink siaip tai gan plataus nuotrauku diapozono apibudinimas, priklausomai nuo snekancio paziuru. Taciau bendrai - seimynines foto ir pan. arba muilininiai mIAnai.

P.S. na cia siaip trumpa info tiems, kurie su tuo terminu pirmakart susiduria Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas zeneka    2007 3 07 10:01      

o bendrai - tikrai labai dziugu, kad kudroj atsiranda iniciatyviu nelietuvisku fotografu, ypac tokio lygio...

veinu metu jau buvau sumaniusi kudra kuriam laikui palikt, kol cia saldumo tendencija praeis, o dabar matau, kad vien del latviu darbu bei reakcijos i juos verta cia lankytis - tesiog indomu stebeti, kiek skirtingi gali buti kaimyniniu saliu fotografu poziuriai i pacia fotografija ir koki atgarsi sukelia 'kitokia' fotografija cia.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Armands Zāle    2007 3 07 16:08      

ele rašo:
nepatinka man šis latvių šturmas... atsidarau foto kūdrą, o čia vien latvių nuotraukos, kažkaip koktu pasidaro...


I believe that exchanging views with a sister nation on the subject of photography is a good way to communicate. Would you prefer a situation where Latvian and Lithuanian photographers meet one another somewhere else than within the Baltic space, I wonder?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arūnas Sukarevičius    2007 3 07 23:08      

ne koktu, o kuklu Embarassed ir nevien dėl latviųSmile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą