Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Atsirado naujoviu fotokudroje ..:)

     

Pranešimas vikaras    2012 9 20 21:05      

...nesiartinkite prie vikaras...nesnekekite su vikaras....bo vikaras labai labai piktas.....nu vien zodz kaip mauglis-ir dar...negerkite energetiniu gerimu....jie nepadeda....kaip ir vikaras nesamoniu paistailynes pija-visai nepliusinama,nelaikinama,nepliusuojama...nes taip norejo Auksciausiasis....Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vikaras    2012 9 20 21:44      

..oi...smagu...vadinasi tai demokratija ....tai ar ne lengviau buvo istrint mane......bet o taciau=atsiras vikarai su skaiciais paskum....kokie ...43....na .oi...Kaziuka pamirsau-44...tada.....vikarai...a nejuokinga....vikaras 23 raso=pagarba tam,kurio dzinsai pasmuke....vikaras14 raso-ale jisai moka ant stygos pirmos pagraaint ,,v trave sidiel kuzniecik,,.... grazu....pirmyn....reikeeejoooooo berniukaaammsss....

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julius pils    2012 9 21 9:35      

o kas atsitiko? išpažinčių perdaug prisiklausiai?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vikaras    2012 9 21 10:14      

..Juliau...vak gavau net šešis skambėjimus-guodėsi,kad neleidžia žalios rodyklės paspaust ant mano komentarų...Smile)))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julius pils    2012 9 21 10:22      

tai kad ta funkcija, kaip pastebėjau, niekada normaliai neveikė, pažiūrėjau, dabar man duoda paspausti rodykles ir ant tavo ir ant kt. komentarų, o buna kad neduoda, gal kažkoks ribojimas yra, nežinau. Svarbiausia mažiau stresuok, gerk mėtų arbatą, džiaukis rudeniu Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vikaras    2012 9 21 10:31      

...Juliau...aš nemėgstu arbatos mėtų...ją pataisau tik Gaigalų Vidmantui kai užvažiuoj....gerai-džiaugsiuosi rudeniu,nestresuosiu ir Jurevičiaus nevadinsiu Darevičium....ir dar-nebadysiu sienų šakute ir nevadinsiu algiuko snapu...Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą