Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

NIKON ar PENTAX ??

      Puslapiai:   1   2   3

Pranešimas Vladas dobrovolskis.lt fotik®    2008 10 05 12:55      

Tikrai ne,su malonumu paciupineciau ir pasidalinciau

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas Dirvonskas    2008 10 05 18:10      

Vladas D. fotik.lt rašo:
Tikrai ne,su malonumu paciupineciau ir pasidalinciau

Kai pabuvos jis tavo rankose brukstelk savo nuomone.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vladas dobrovolskis.lt fotik®    2008 10 05 21:41      

Jei idomu ten idejau foto "dangus" padaryta su Pentax K20D objektyvas buvo berods 18-250mm

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dainius    2008 10 06 12:16      

Pora savaiciu zaidziu su Nikonu D90 ir pirmu zvilgsniu labai patenkintas, pries tai turejau Canona 30D kol anas nesugedo, nezinau dar kodel bet D90 kuo toliau tuo labiau prie sirdies (gal ne D90 o Nikonas). Kadangi pirkau tik body, tai pradziai pasiemiau 50, 1.4 skyles ir tikrai ir del triuskmu ir spalvu nuotraukos man bent ziurisi idedant panasiai darbo geresnes nei su canon. gal tik objektyvas 50-ukas 1.4 canono griciau veike to nepaneigsiu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vladas dobrovolskis.lt fotik®    2008 10 06 15:20      

Tu teisus,Jei kuri laiką Canonas apsove visus,tai dabar gerokai smunka,pats dirbu su Canon,bet jau ir dairausi i Nikon,vien tai, kad exponometrai nikono labai jau tikslus,matuoja puikiai,spalvos gal ne idealios,bet jos leidžiasi patogiai koreguotis,išlieka skaidrios be dideliu pastangų,pasitaikius progai būtinai reikės panagrinėti D90 :

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vladas dobrovolskis.lt fotik®    2008 11 23 10:59      

va ir pasitaike ta proga, dabar jau galiu dziauktis Nikonu D3 Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas U.23    2008 11 23 11:45      

Sveikinu Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vladas dobrovolskis.lt fotik®    2008 11 23 18:37      

Very Happy aciu

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2008 11 24 12:58      

che che:) o as fotografuoju nikon bet uzmetu aki i canon:) ben jau siais metais nikonas labai pasistenge,zenge ne zingsni bet visa suoli i prieki .canonas su savo naujovem tik zingsneli. bet kadangi canon ne paslaptis buvo pirmas dabar abu mazdaug susilygino. na ziuresim, kaip us toliau:) smagu siaip paziuret kaip ,,pesasi,, sie gamintojai:)))))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vladas dobrovolskis.lt fotik®    2008 11 29 20:52      

Tai jau taip ir dabar Canonas savo naujovem eina priekyje,is esmes visi fokus taskai ir optikos greitis ,erganomika,visais laikais cannonas buvo priekyje,kiek zinau ju ir biudzetas didesnis,o nikonas beveik viska kopijuoja ir dadirba, pabaige iki galo,Todel gali pasidziaugti Canonu,bet kai nikonas ta naujove idiege ji veike kur kas tiksliau.Stai tie dalykai ir priverte mane pasirinkti Nikona,nors visa laika buvau Canonitas Laughing Laughing bandziau ir Mark II ir III tai negali normalei eksponometras numatuoti tai dar kas nors,na zodziu.. buciau dar kentejas nes kitokio Nikono nenorejau ir cia pasitaike toks,tai nieko nelaukes viska ispardaviau ir pasilikau D3.liuks nera net ka kalbeti..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas LB    2008 12 02 6:51      

seniai jau snekos eina kad nikono meteringas zymiai geresnis

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rokas Baltušnikas    2008 12 02 21:27      

Ai, kad nereiktų čia pyktis ir svarstyt, geriausia tai Leica... Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Edvinas Urbanavičius    2008 12 07 23:43      

Na teko laikyti rankose ir pafotografuoti su sony, canon, nikon, labiausiai patiko nikon Smile Ir pats pradziai ysigijau nikon D60 ir esu juo patenkintas jis atitinka mano poreikius 95%

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vladas dobrovolskis.lt fotik®    2008 12 08 23:39      

Rokas Baltušnikas rašo:
Ai, kad nereiktų čia pyktis ir svarstyt, geriausia tai Leica... Very Happy


Leica tai super tik gaila kad ji kokybiskas produktas,bet neatitinka poreikius,va kai pasensiu ir tik galesiu fotografuoti gamta tai pasimsiu savo Leicas ir eisiu zaisti Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vladas dobrovolskis.lt fotik®    2008 12 08 23:46      

Edvinas Urbanavičius rašo:
Na teko laikyti rankose ir pafotografuoti su sony, canon, nikon, labiausiai patiko nikon Smile Ir pats pradziai ysigijau nikon D60 ir esu juo patenkintas jis atitinka mano poreikius 95%


Man daznai tenka izbandyti ,visus profinius.Canon man geriau patogumo atzvilgiu ,erganomika,ir siaip ju naujoves visus zavi,tik ,kaip kazkur rasiau ju skubejimas ir nedadarymas iki galo vercia rinktis Nikon,kuris visa laika kopijavo,vijosi Canono stiliu,naujoves ir net gi ergonomika,Kazkuris is senu juostiniu mechaniniu nu visiskas Canon,tik kad pavadinimas Nikon,tai reike isivaizduoti,kaip desimtmeciais kopijavo Nikonas,Bet va Nikon yrode,kad gali padaryti ta pati,nors gerokai pavelaves,bet geriau.. Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą