Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Paverkšlenimai dėl situacijos pelkėje

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7   8  

Pranešimas arkanoidas    2009 4 08 20:09      

padovanok viena pagali --grazinsiu natura Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Patieška    2009 4 08 20:18      

Grybais? Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas P.S.    2009 4 08 20:31      

O uz ka man Audra turetu kersyti? as jos nuotrauku net gyvenime nekomentaves Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 4 08 21:14      

ogo --lelija uz gryba --salduuuus kerstas Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 08 22:25      

Paulius rašo:
Tai kad ryte ploviau...As suprantu, kad gal Jus cia toks esate vienintelis unique person, besielgiantis kitaip, nei kiti, bet nejaugi nematot, kad daug kam labiau patinka, kai po ju nuotraukomis buna parasyta "uau; fantastika;grazu;uoga;pliusas" ir pan. As kaip suprantu, cia puslapis, skirtas keistis fotografijomis, pagrista kritika, normaliai isaiskinti, kas kur ir kaip blogai, o ne apsaukti "nesamone;tu asilas" ir padejus gryba smagiai pabegti.Atsakymo nelaukiu, lai tai buna monologas.


Yra labai daug kolegu, kuriems tikrai nepatinka "lindimas i viena vieta". Taciau visiems zmogiskai smagu kai jiem sako "fain", tame tarpe ir paciam. O jau atsirinkti ir patys autoriai turi kartais, gebejimas vertinti savo darba taip pat svarbus. Nors tai nelengva daznai.

Kartais ir po "nepagristos kritikos" iseina gauti racionaliu minciu. Nemaciau, kad atvirai butu kazkam pasakyta "tu asilas". Tarp eiluciu be abejo Smile

Nekreipk demesio nei i laizymus nei i "stealth mushrooms", nuosekliai dirbk, nesiparink, netrukciok ir bus viskas fine Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas P.S.    2009 4 08 22:34      

Norit parodysiu, kur buvo ATVIRAI pasakyta "tu asilas" ? Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 4 08 22:41      

Nekreipk demesio nei i laizymus nei i "stealth mushrooms", nuosekliai dirbk, nesiparink, netrukciok ir bus viskas fine Wink[/quote] ---geras pamokymas

Gerai ,baigiam tuos paverkslenimus --gerai aisku kad yra tokia vieta kai nelaiko nervai --
Pauliau --dirbsi --turesi -- ne iskarto ,bet turesi -- o musmirininkai ir liks toliau musmyriauti arba kurti Auksciausiaji mena pradek skersuoti ant ju .


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 08 22:48      

Paulius rašo:
Norit parodysiu, kur buvo ATVIRAI pasakyta "tu asilas" ? Very Happy


Ir kur?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas P.S.    2009 4 08 22:54      

http://fotokudra.lt/img.php?img=210339&nav=aut&page=

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 08 22:59      

Paulius rašo:
http://fotokudra.lt/img.php?img=210339&nav=aut&page=


Pats pasiprasei ten, atkakliai Smile Radegunda korektiska siaip. Cia is manes gali gauti on the spot ka nors skanaus pvz Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas P.S.    2009 4 08 23:06      

reiskiasi, mano humoro jausmas yra per ziaurus cia vietiniai liaudziai Smile (arba kita karta po kiekvieno sakinio, kuris turetu buti juokingas, bet kitiems atrodo nejuokingas, desiu "Very Happy" ) ten isvis vakar idomus ivykis su radegunda buvo, bet aj, kas buvo, tas buvo Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 08 23:19      

Tau 'asilas' irgi buvo su sypsena Smile Take it easy Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas radegunda    2009 4 08 23:19      

nebuvo jokių įdomių įvykių tau su manim, gali nefantazuoti.
esu gerokai nustebinta, kaip sugebi ant kiekvieno kampo mano vardą rašyt:)
apeliuodama į tavo vyriškumą, turėčiau pasakyti, kad laikas baigti žliumbti, nebemažas jau esi, o geriau žiūrėk objektyviai į kritiką ir pats nevaryk ant kitų.
fotografuoti tai nemoki, juk?
o kad asilu tave pavadinau, tai tikrai, turėčiau atsiprašyti... vargšo gyvulėlio:)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas P.S.    2009 4 08 23:26      

radegunda rašo:
nebuvo jokių įdomių įvykių tau su manim, gali nefantazuoti.
esu gerokai nustebinta, kaip sugebi ant kiekvieno kampo mano vardą rašyt:)
apeliuodama į tavo vyriškumą, turėčiau pasakyti, kad laikas baigti žliumbti, nebemažas jau esi, o geriau žiūrėk objektyviai į kritiką ir pats nevaryk ant kitų.
fotografuoti tai nemoki, juk?
o kad asilu tave pavadinau, tai tikrai, turėčiau atsiprašyti... vargšo gyvulėlio:)


Man tuos kiekvienus kampus, skia, parodyk, ok? Smile
Sita, man regis painioji du skirtingus dalykus: "zliumbima" ir "nusivylima".
ir taip, fotografuot nemoku, o cia tam ir esu, kad ismokciau, o ne buciau visokiais ten gyvuneliais pavadintas ar tik siaip grybais uzmetytas. Viskas, diskusija baigta. Nebeturiu daugiau su tavimi apie ka kalbetis, rasytis, diskutuotis ir tt Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas radegunda    2009 4 08 23:31      

jo, o dabar labanakt:)

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7   8  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą