Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Paverkšlenimai dėl situacijos pelkėje

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7   8  

Pranešimas arkanoidas    2009 4 08 2:57      

bet tada gal galima parasyti --kad ta fotografija yra visishkas shudas -- isizeis --ir lai pyzdina lauk --nes atsibodo jau patarineti , komentuoti , mazai is kitu sulaukti pastabu , patarimu ir plius --kokia foto paskui bedetum --jebashina musmyres juodai , nors tai privercia daug daugiau stengtis .;D , bet vistieknemalonu --kadzmones nesimoko isklaidu o tik laukia kai gales atkersyti .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas P.S.    2009 4 08 7:43      

o dar pastebejau, kad musmires arba troikes dalina ne tik tas zmogus, kurio nuotrauka pakritikavai, bet ir tie, kurie isgyre, kad ta nuotrauka buvo zavi. tada ateina i tavo nuotraukas ir stengiasi suvartinet Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 4 08 10:34      

tipo jungiasi kartu ir daro orgija? --- 3.14zdolizai .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 08 11:15      

Paulius rašo:
o dar pastebejau, kad musmires arba troikes dalina ne tik tas zmogus, kurio nuotrauka pakritikavai, bet ir tie, kurie isgyre, kad ta nuotrauka buvo zavi. tada ateina i tavo nuotraukas ir stengiasi suvartinet Smile


Vaidenasi tau manau Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas P.S.    2009 4 08 15:23      

jap, isvien man cia tik vaidenasi Smile Suprantu, kad tiesa visada daug skaudesne ir suprantu, kad visiem labiau patinka, kai kiti bando jiems meilikaudami sulist i ana gala, nu bet sorry, ne man toks budas...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 08 16:25      

Paulius rašo:
suprantu, kad visiem labiau patinka, kai kiti bando jiems meilikaudami sulist i ana gala


Issiplauk galva Smile Pabandyk cia daugeliui sulyst, pamatysi Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas P.S.    2009 4 08 18:05      

Tai kad ryte ploviau...As suprantu, kad gal Jus cia toks esate vienintelis unique person, besielgiantis kitaip, nei kiti, bet nejaugi nematot, kad daug kam labiau patinka, kai po ju nuotraukomis buna parasyta "uau; fantastika;grazu;uoga;pliusas" ir pan. As kaip suprantu, cia puslapis, skirtas keistis fotografijomis, pagrista kritika, normaliai isaiskinti, kas kur ir kaip blogai, o ne apsaukti "nesamone;tu asilas" ir padejus gryba smagiai pabegti.Atsakymo nelaukiu, lai tai buna monologas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 4 08 18:27      

Pauliau, ne3,14zdabolink . uztenka pyktis . matai kad tiekomentarai nieko neduoda --tik musmyriu daugeja -- visuomeneje iprotis 3,14zdalaiziavimo , ko noreti is kudrieciu . mAN pofig ,tau pofig ---isiklausome i komentarus ir bandome taisytis -- o kitigi laiko bl.save genijais , ir kazkokie fufeliai drysta juos kritikuoti ---turi zinotikad dauguma zemesgyventoju nepernesa kritikos -- jiegi pasaulio bambos .
po savo nuotraukomis mielai laukiu pagristu komentaru ir pataisymu , kadangi turiu nora tobuleti . peranksti pradejau pelkiniu shudinus darbus su shudais maisyti --tureciau 3 palkas , butu ne taip . is tikruju negalima shykti kur gyveni . na deda visishka shuda --reikia susitaikyti , buti tolerantiskiems , pasakoja darzeliuose pasaka kur gyveno 2 princai kartu -- valio ,taikomes ir su ta nuomone -- gatveje 2 vyrai buciuosis-- irgi kentekite . praejo Iosifo ir Adolfo laikai --laisve ,demokratija , valioooo -- tik kur nukeliausim ?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Patieška    2009 4 08 19:05      

jei nebežinote, kur einate, jei pasimetėte, reikia ieiti prie kasininkės arba informacijos skyriaus. Jums padės Smile Jūs čia viską pernelyg globaliai sumalėte į vieną, dar užpylėt "ir aš moku kalbėt kietai" Very Happy padažo ir... ir atrodo vis tiek kažkaip graudžiai juokingai - kaip to paties minėto genijaus, tik nesuprasto "primetimas"
O kas nors gero yra? Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas P.S.    2009 4 08 19:25      

Buna kartais

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 4 08 19:48      

niekada genijum saves nelaikysiu , bet ,Audra, pripazink kad dauguma zmoniu , ypac pelkeje tikrai kersija .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Patieška    2009 4 08 19:54      

Tai aiškiai, antraip ko mano akivaizdžiai puikios gulbės niekaip iš pelkės neišlipa... Very Happy Parašytų kas tiek grybų pridėjo, eičiau ir aš atkeršyt Smile Čia net visa sistema keršija - neleidžia perkelt prie nevertinamų. Smile

O taip - akivaizdžiai stipri fota...na vis tiek tikiu, kad neliks pelkėj, nežiūrint tų keršijančių ir ne. Smile Ko čia gilintis į tuos "keštus", galų gale ne kiekvienas grybas = "kerštas", nors gal ir patogu būtų taip galvot. Smile


Paskutinį kartą redagavo Patieška, 2009 4 08 20:00 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 4 08 19:59      

praeitam komentare ,kuri istryniau--rasiau nebuk celkauskaiteir nemeluok kad nekersytum . na reikia gi visokiu zmoniu --ideda visishka shuda kuriuo nes iziureti , nei suprasti --sediir galvoja ---ooooooooo , menas . Man kai paraso --negerai tasir tas ,tada taisau ir viskas , bet is kitos puses --gerai . jau zinau ka tikrai deciau kudron ,ka ne .
Dedes ir tetos su4 pagaliukais , niko keisti nenoriu , darbus koreguoju . bet kersys gi uz komentarus . neduos iki kudros daslaiuzti --ka daryti ?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Patieška    2009 4 08 20:02      

arkanoidas rašo:
praeitam komentare ,kuri istryniau--rasiau nebuk celkauskaiteir nemeluok kad nekersytum

akivaizdus įrodymas, kad kažkam vaidenasi. Kur aš taip "melavau" ? A aaaa? Smile
Beje, praeitą ištrintą komentarą mačiau - ten rašei, kad keršijau Pauliui. Susipainiojai. Ne Pauliui, nebent žinai, kad jis turi kloną. Aš apie tai nežinau Smile Kerštas buvo toks: už grybą - lelija Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Patieška    2009 4 08 20:06      

arkanoidas rašo:
. neduos iki kudros daslaiuzti --ka daryti ?

gerti valerijonų arbatėlę Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7   8  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą