Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Trumpas paaiškinimas

     

Pranešimas arkanoidas    2011 12 23 23:48      

Sveiki, štai paaiškinimas kodėl buvau atjungtas ir kodėl kai kurie iš Jūsų - dabar nežinau kas - galėjo gauti idijotiškus privačius laiškus ir po nuotraukomis ir temose galėjo būti visiškos nesąmonės prirašinėtos.

Viską išsiaiškinau. Kadangi žinojau tuos kompiuterius- prie kurių jungiausi prie Fotokūdros - tai jų savininkams pranešiau apie esamą situaciją (naudojimąsį mano sukurtu personažu be mano leidimo), ir pasakiau kad kreipsiuosi į teisėsaugos institucijas.
Vienas pažįstamų (nors ir studijuoja teisę - bet mano akimis - neturintis pažymos iš psich. dispanserio Very Happy ) - pasakė kad už tai jokios nuobaudos niekas negaus, nes nėra labai didelio kriminalo - bet kai paaiškinau kad kreipsiuosi į teismą privačia tvarka kad iškeltų bylą už šmeižtą, tai jis prisipažino kad tai yra jo darbas - bet taip komplikuoti padėties nenorėjo .
Savo tokį elgesį jis paaiškino tuo kad po savo skelbimu dėl gorillapod'ų (jis importavo į Lietuvą didelę partiją tų trikojų) viename skelbimų portalų rado keletą komentarų apie nuotraukos nebuvimą ir dar kažkokį šmaikštų komentarą su juodo humoro dalele - tai jis ir pagalvojo kad tai galėtų būti mano "darbas". Pagalvojo kad taip galiu bandyti jo kantrybę - tad ir pats nusprendė papokštauti. Kai paaiškinau visą situaciją - pasakė kad tikrai nenorėjo kad taip baigtųsi .
Dabar dėl manęs - pats tikrai nieko blogo negalvoju apie kūdros bendruomenę ir jei kažką blogo norėčiau pasakyti - pasakyčiau į akys bet kam, o ne per atstumą, tai man taip "čiudinti" tikrai ne "rezonas"

Tai kad galvokite iš kur geriau neprisijunginėti. Very Happy

P.S. Visus su artėjančiomis Šv. Kalėdomis.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Patieška    2011 12 27 19:48      

nu ir iš kur mums dabar žinot, kad čia ne dar kas nors vietoj arkanoido prisijungė... Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2011 12 27 20:32      

Patieška rašo:
nu ir iš kur mums dabar žinot, kad čia ne dar kas nors vietoj arkanoido prisijungė... Very Happy


Very Happy, aga, ir šitas net nesikeikia, keista Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą