Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Vertinimų sistema

      Puslapiai:   1   2   3  

Pranešimas Saulius    2011 10 13 18:10      

A jei tep nauja skyrely ar kategorija adminai suregztu tipo laKudra ar panasiai kur nuotraukas galima kelt tik kritikai be vertinimu(na nebent ji jau labai nekritikuojama) tai kad kas galetu ja ismesti.Nereikia leist daznai na i savaite kokia viena kita ir leist komentarus rasyt tiek anonimiskai tiek viesai na ir autoriui panasiai but neziniuku arba savo garbe gint .Ir pelkiniai galetu kazkiek ten pakliut gal praeja kazkoki etapa kad ir surinkus po foto +10 galetu pervesti ja i kritiku kategorija na technine daly tai jau gudruciai lai masto Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2011 10 13 18:19      

S.G. rašo:
Na noriu/nenoriu čia kitas klausimas:)Bet nevien iš Jūsų pusės, o apskritai labai retai kada galima matyti ką nors patyrusio, komentuojančio pradedančiojo darbus, na suprantama, kad juose nelabai ka teįžvelgsi, bet vis tik, turi juk kažkas padėt, kad būtų ką įžvelgt po kurio laiko:)Ar nemanot taip?Smile Užsispyrus jūs, jei visi tokie būtų, tai naujokai čia vos atėję bėgtų Very Happy


visų pirma aš ne jūs, o tu Smile Razz

visų antra, čia virtuali savanoriška bendruomenė. užsispyrimas turi būti visų pirma iš naujokų pusės, o jų jautrumėlis yra ne mano bėda, jei jau taip atvirai Smile čia didesnė dalis pilnamečių, o ne vaikų susirinkę, čia ne darželis ir ne mokykla, visi visų pirma turi pasirūpinti savimi. jeigu negali mokytis - nesimokyk. jei nori mokytis, bet niekas nepadeda - yra galybė kursų, kur mokina. o čia yra darbų eksponavimo svetainė, o ne mokymosi. aišku, jeigu kas sugeba padėti, yra šaunu, bet to reikalauti niekas neturi teisės.

aš šia tema esu ne užsispyrusi, o griežtoka Smile man tie zyzimai apie abejingus didžiukus ir skriaudžiamus naujokus yra atsibodę, todėl gana kategoriškai pasisakau. ir dar pamenu, kad kai aš čia atėjau be pagalio, niekas manęs nepuolė traukti už ausų, o aš nė galvoj neturėjau, kad turėtų.

blogiausia yra tai, kad dažnas nenori savarankiškai mokytis, nes tai yra sunkiau. daugelis nori, kad juos mokytų, nes taip lengviau. o juk dažnas nė fotiko instrukcijos nebūna perskaitęs, jau nekalbu apie tokias smulkmenas kaip koks Kelbis ar pan. populiarioji literatūrėlė..Smile

supraskite teisingai, naujokų būna visokių. arogantiškų šiknių ir nuostabiai imlių, norinčių pasiekti, patobulėti. kaip ir "seniokų" - vieni pasikėlę, kiti ne. aš nežinau, katra esu Very Happy aš šiaip gera labai ir teisinga Very Happy Very Happy


Paskutinį kartą redagavo Kristina Petrošių, 2011 10 13 18:25 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2011 10 13 18:21      

Saulius rašo:
A jei tep nauja skyrely ar kategorija adminai suregztu tipo laKudra ar panasiai kur nuotraukas galima kelt tik kritikai be vertinimu(na nebent ji jau labai nekritikuojama) tai kad kas galetu ja ismesti.Nereikia leist daznai na i savaite kokia viena kita ir leist komentarus rasyt tiek anonimiskai tiek viesai na ir autoriui panasiai but neziniuku arba savo garbe gint .Ir pelkiniai galetu kazkiek ten pakliut gal praeja kazkoki etapa kad ir surinkus po foto +10 galetu pervesti ja i kritiku kategorija na technine daly tai jau gudruciai lai masto Smile


šiaip fainas dalykas Smile

aš šiaip pasisakau už atvirus vertinimus. lai kiekvienas mato, kiek daug aš trioškių pridėlioju Very Happy Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2011 10 13 18:50      

Petruška rašo:
lai kiekvienas mato, kiek daug aš trioškių pridėlioju Very Happy Very Happy


o aš maniau, kad jjj kiečiausiai vertina, pasirodo ne Wink http://fotokudra.lt/autoriai_balsai.php


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2011 10 13 18:56      

Malvydas rašo:
Petruška rašo:
lai kiekvienas mato, kiek daug aš trioškių pridėlioju Very Happy Very Happy


o aš maniau, kad jjj kiečiausiai vertina, pasirodo ne Wink http://fotokudra.lt/autoriai_balsai.php


xixixi.. bet kiek tiksliai trioškių pridedu, sužinosim tik kai bus atvertas balsavimas. arba niekada Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saugirdas Gumbis    2011 10 14 8:17      

Saulius rašo:
A jei tep nauja skyrely ar kategorija adminai suregztu tipo laKudra ar panasiai kur nuotraukas galima kelt tik kritikai be vertinimu(na nebent ji jau labai nekritikuojama) tai kad kas galetu ja ismesti.Nereikia leist daznai na i savaite kokia viena kita ir leist komentarus rasyt tiek anonimiskai tiek viesai na ir autoriui panasiai but neziniuku arba savo garbe gint .Ir pelkiniai galetu kazkiek ten pakliut gal praeja kazkoki etapa kad ir surinkus po foto +10 galetu pervesti ja i kritiku kategorija na technine daly tai jau gudruciai lai masto Smile


Puiki idėja, kad taip Jūsų žodžiai adminams į ausį Smile) Reiktų kažko panašaus, galbūt būtų daug niekam vykusių darbų, bet autoriai bent žinotų kas negerai:)Nes kas iš to, jei deda foto, ją išminusuoja, o kas blogai taip ir nesuvokia:))


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saugirdas Gumbis    2011 10 14 8:26      

Citata:
visų pirma aš ne jūs, o tu Smile Razz

visų antra, čia virtuali savanoriška bendruomenė. užsispyrimas turi būti visų pirma iš naujokų pusės, o jų jautrumėlis yra ne mano bėda, jei jau taip atvirai Smile čia didesnė dalis pilnamečių, o ne vaikų susirinkę, čia ne darželis ir ne mokykla, visi visų pirma turi pasirūpinti savimi. jeigu negali mokytis - nesimokyk. jei nori mokytis, bet niekas nepadeda - yra galybė kursų, kur mokina. o čia yra darbų eksponavimo svetainė, o ne mokymosi. aišku, jeigu kas sugeba padėti, yra šaunu, bet to reikalauti niekas neturi teisės.

aš šia tema esu ne užsispyrusi, o griežtoka Smile man tie zyzimai apie abejingus didžiukus ir skriaudžiamus naujokus yra atsibodę, todėl gana kategoriškai pasisakau. ir dar pamenu, kad kai aš čia atėjau be pagalio, niekas manęs nepuolė traukti už ausų, o aš nė galvoj neturėjau, kad turėtų.

blogiausia yra tai, kad dažnas nenori savarankiškai mokytis, nes tai yra sunkiau. daugelis nori, kad juos mokytų, nes taip lengviau. o juk dažnas nė fotiko instrukcijos nebūna perskaitęs, jau nekalbu apie tokias smulkmenas kaip koks Kelbis ar pan. populiarioji literatūrėlė..Smile

supraskite teisingai, naujokų būna visokių. arogantiškų šiknių ir nuostabiai imlių, norinčių pasiekti, patobulėti. kaip ir "seniokų" - vieni pasikėlę, kiti ne. aš nežinau, katra esu Very Happy aš šiaip gera labai ir teisinga Very Happy Very Happy


Na, supraskit, Jūs, o ne Tu, kadangi esat labiau patyrus:)) Ajajaj, piktai reaguojat:))) Man tai yra ar nėr to pagalio nieko nesako:)Daugiau reikšmingos žmogaus žinios:)Suprantat savarankiškai mokytis reik nukreipimo, kad kas parodytų keliąSmile)Vėl gi, mano nuomone, niekas geriau neišmoko už daug praktikos:)Dar taip pamasčiau jog yra šioks toks stilių nesuderinamumas:)Vieniems gal patinka portretai ir jie pleškina tik juos, kitiems peizažai, dar kažkas:)Na tai galbūt tas faktorius ir daug nulemia:)Visvien, kad ir kiek fotografas būtų universalus, jis turi savo skonį ir linksta prie kažko labiau..

Ei, gerbiamoji, aš nezyziu, aš tik pasisakau už atvirą vertinimų sistema:))Aš tai turbūt zyziantis, arogantiškas šiknius Jūsų akimis? Embarassed Very Happy
Citata:


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2011 10 14 9:30      

S.G. rašo:

Na, supraskit, Jūs, o ne Tu, kadangi esat labiau patyrus:)) Ajajaj, piktai reaguojat:))) Man tai yra ar nėr to pagalio nieko nesako:)Daugiau reikšmingos žmogaus žinios:)Suprantat savarankiškai mokytis reik nukreipimo, kad kas parodytų keliąSmile)Vėl gi, mano nuomone, niekas geriau neišmoko už daug praktikos:)Dar taip pamasčiau jog yra šioks toks stilių nesuderinamumas:)Vieniems gal patinka portretai ir jie pleškina tik juos, kitiems peizažai, dar kažkas:)Na tai galbūt tas faktorius ir daug nulemia:)Visvien, kad ir kiek fotografas būtų universalus, jis turi savo skonį ir linksta prie kažko labiau..

Ei, gerbiamoji, aš nezyziu, aš tik pasisakau už atvirą vertinimų sistema:))Aš tai turbūt zyziantis, arogantiškas šiknius Jūsų akimis? Embarassed Very Happy
Citata:


o ne ne ne, aš visai nepiktai reaguoju, aš tik atvirai kalbu, nevaidinu diplomatės, nes tokia nesu Smile ir neketinu įrodinėti, kad yra kitaip, nes Tu matysi tai, ką nori matyti arba girdėsi toną, kurio galbūt nėra. dzin, ne apie tai kalba..Smile

aš pvz. nemanau,kad neįmanoma savarankiškai išmokti ir kad būtinas vedlys. tas mokyklinis mentalitetas visgi itin gajus, vis reik patvirtinimo, kad gerai darai, gera kryptim eini, o savarankiškai mąstyt ir jaust nesimokoma. kas ten sakė - abejok VISKUO? Smile taigi, fotograifjoj tas pats. tikrai atsiras geranoriškų žmonių, kurie patars, kaip jie patys supranta, padės, galkartu eis fotkint, bet negalima to reikalauti. tai nutinka savaime. tai nėra niekieno pareiga. įrodinėsiu tai iki pamėlynavimo..Smile)

dėl to šikniaus, taip ir maniau, kad bus priimta asmeniškai Very Happy bet vėlgi, neketinu nieko įrodinėti, nes kalbėjau hipotetiškai Wink

aš irgi pasisakau už tai, kad visi matytų, kaip jo foto yra vertinamos Smile tai ko mes čia ginčijamės? Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saugirdas Gumbis    2011 10 14 10:44      

nežinau, ir šiaip mūsų ginčas kažkokia ne ta tema iškrypo:)) Va būtent, teisingai parašėt, reik patvirtinimo, kad gerai darai, apie tai ir kalbu:)Komentarai, pastabos ir būtų patvirtinimas:))Ir jokiu būdu čia niekur nebuvo reikalavimo, kad va būtinai komentuokit, kritikuokit, peikit, barkit Very Happy Viskas turi būt pagrįsta draugišku, abipusiu supratingumu:) ne, aš nepriėmiau asmeniškai, tik šiaip erzinu Jus ir tampau liūta už ūsųSmile)

Bet, kad pagaliau bus atviri vertinimai turbūt mažai tikėtina.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2011 10 14 11:01      

S.G. rašo:
nežinau, ir šiaip mūsų ginčas kažkokia ne ta tema iškrypo:)) Va būtent, teisingai parašėt, reik patvirtinimo, kad gerai darai, apie tai ir kalbu:)Komentarai, pastabos ir būtų patvirtinimas:))Ir jokiu būdu čia niekur nebuvo reikalavimo, kad va būtinai komentuokit, kritikuokit, peikit, barkit Very Happy Viskas turi būt pagrįsta draugišku, abipusiu supratingumu:) ne, aš nepriėmiau asmeniškai, tik šiaip erzinu Jus ir tampau liūta už ūsųSmile)

Bet, kad pagaliau bus atviri vertinimai turbūt mažai tikėtina.


aš asmeniškai labai to norėčiau Smile nes baigtųsi didelė dalis spekuliacijų šia tema Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Laimius    2011 10 17 21:27      

Sistema yra tokia kokia yra. Gali būti ir kitokia, bet ne tai svarbiausia. Svarbu kas vertina ir kaip vertina. Jei geranoriškas žmogus bus vienaip. Jei tuščiagarbis ir besijaučiantis pasaulio bamba - bus kitaip. Štai ir sako prirašau trejetų. Vardan ko ? Kaip sako A. Žarskus, - jei žmogus turi ryšį tarp galvos ir širdies bus žmogus. Jei ryšys prarastas - gimsta demonas. O kai jis valdo tada ir nelieka pagarbos kitam, jo kūrybai. Tad manau problema kitoje vietoje. Ne sistema kalta.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2011 10 18 6:42      

Laimius rašo:
Sistema yra tokia kokia yra. Gali būti ir kitokia, bet ne tai svarbiausia. Svarbu kas vertina ir kaip vertina. Jei geranoriškas žmogus bus vienaip. Jei tuščiagarbis ir besijaučiantis pasaulio bamba - bus kitaip. Štai ir sako prirašau trejetų. Vardan ko ? Kaip sako A. Žarskus, - jei žmogus turi ryšį tarp galvos ir širdies bus žmogus. Jei ryšys prarastas - gimsta demonas. O kai jis valdo tada ir nelieka pagarbos kitam, jo kūrybai. Tad manau problema kitoje vietoje. Ne sistema kalta.


išeikite į balkoną. tsss, tyliai! neišgąsdinkite jo. parsiveskite jį iš balkono. na jį, žinote, jį, tą savo humoro jausmą.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mike    2011 10 22 13:45      

photosig.com visai nebloga vertinimų sistema - negali vertint nepalikęs kritikos (teigiamos arba neigiamos). Kritika taip pat yra vertinama ir atsižvelgiama į tai skaičiuojant vartotojo reitingą. Darbai, kurie neturi kritikos / vertinimų yra pateikiami atskiroje kategorijoje ir yra skatinamoji sistema, kad tuos darbus vertintų / komentuotų pirmiausia. Visi laimingi, išskyrus mėgstančius nereikšti savo nuomonės ;]

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saugirdas Gumbis    2011 10 25 16:47      

Mike rašo:
photosig.com visai nebloga vertinimų sistema - negali vertint nepalikęs kritikos (teigiamos arba neigiamos). Kritika taip pat yra vertinama ir atsižvelgiama į tai skaičiuojant vartotojo reitingą. Darbai, kurie neturi kritikos / vertinimų yra pateikiami atskiroje kategorijoje ir yra skatinamoji sistema, kad tuos darbus vertintų / komentuotų pirmiausia. Visi laimingi, išskyrus mėgstančius nereikšti savo nuomonės ;]


Skamba tobulai.Reiks užsukt, akis paganyt:)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2011 11 17 13:19      

turbut nelengva butu ivertinti toki srauta nuotrauku zmogui. ir nesvarbu ar jis megejas ar profas. o dar vertinti objektyviai itinkant kiekvienam. as taip jauciuos uzsukes i kudra kaip tas vaikas nuotraukoje.

http://obj.fotosidan.se/obj/docpart/34/34c588e93ab6e8bcb8af77a2f7f1a309.png


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą