Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Renginiai
 

Seminaras "Pažvelk į KŪDRA kitu žvilgsniu"

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas kilimas    2008 6 11 10:14      

Sveiki visi.
Organizuojamas seminaras "Pažvelk į KŪDRĄ kitu žvilgsniu", skirtas visiems FotoKUDROS nariams ir gerbejams. Seminaro tematika - kaip aš suprantu save KŪDROJE, kaip išreiškiu save ir kaip suvokiu kitus. Taip pat bus mokinama kaip apsivalyti nuo blogų emocijų ir kaip įdėti teigiamą krūvį į savo nuotraukas. Be to bus aptariami teigiami komentarų rašymo būdai, teisingas vertinimas balais neįžeidžiant savo kolegų bei savo dvasinės pusiasvyros ir orumo jausmo.
Semnarą vesiu aš -Kilimas ir žymus fotografas iš Maskvos - Luškovas.
Labai prašome atsinešti savo mėgstaiausią fotgrafiją A4 formatu. Taip pat būtų labai gerai turėti pirmąją savo nuotrauką bei nuotrauką, žmogaus, kurio fotografijos KŪDROJE nepatnka. FOTOKŪDROS klubo narių prašysime paruošti trumpus (~30 min.) pranešimus apie tai ,kaip
tapti geriausiu.
Seminaro metu gros lengva klasikinė indiška muzika, vaišinsime kava ir sumuštiniais.
Įėjimas NEMOKAMAS!

Registruotis prašome asmeninėmis žinutėmis.

Jūsų Kilimas.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Luce    2008 6 11 10:25      

Smile))))
pralinksminai..


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 6 11 11:16      

Smile)) Siaip nedidelis pataisymas: ne "fotokudros klubas" o "varliu klubas" (oficialiai) Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 6 11 11:29      

ves Kvaksejus Luskovas?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Paulius Sadauskas    2008 6 11 11:30      

O kokioje aplinkoje tai vyks? Ir kokia kalendorinę dieną? Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 6 11 11:42      

Paulius S. rašo:
O kokioje aplinkoje tai vyks? Ir kokia kalendorinę dieną? Smile
didziausias zmogaus teisiu pazeidimas, mano manymu, yra butent pririsimas prie kalendoriaus Smile Progos buna malonios ir kalendorines Smile IMHO Smile

P.s. turiu omeny kad kalendorius.... nu niekaip nesutampa su zmogaus norais Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Paulius Sadauskas    2008 6 11 12:05      

abracadabra rašo:
Paulius S. rašo:
O kokioje aplinkoje tai vyks? Ir kokia kalendorinę dieną? Smile
didziausias zmogaus teisiu pazeidimas, mano manymu, yra butent pririsimas prie kalendoriaus Smile Progos buna malonios ir kalendorines Smile IMHO Smile

P.s. turiu omeny kad kalendorius.... nu niekaip nesutampa su zmogaus norais Smile

Tikriausiai didesnis žmogaus teisių pažeidimas yra melavimas kitiems.
Jei kalendorius rodo, kad tą dieną vaikščiosi po "prerijas" ir su kitais susisiekimas beveik ne įmanomas, tai kaip mes galim pasakyti, kad būsi toje vietoje kurioje tu negali būti, bet kokia forma.

P.S. būna tokių įvykių kurių negali šiaip paimti ir atidėti (kaip bebūtų gaila).


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tadas Šlajus    2008 6 19 22:16      

nu jo pakėlei nuotaiką visai vasarai ko gero Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Romas Kanapeckas    2008 6 19 23:02      

Per pertraukas gi, turetu groti trankus repas uzgoziantis smugiu bei klyksmu garsus Smile))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 6 19 23:09      

Klasikinė indiška - labai gražu - intriguoja:D

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 6 19 23:10      

Man visada kirbėjo galvoje, kad būtent Bethovenas ir Mocartas buvo kilę iš/nuo Indijos...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 6 20 7:51      

nu blin kilimai,man chia kvepia voodoo kultizmu.
visokios indishkos tematikos,atsineshk fota nedraugo ,apie energetinius uzhtaisus.
a kaip yra ishties? a?
kilimai,kilimuk


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arnis    2008 6 20 8:02      

Kada ir kur cia bus?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rolandas Butkevičius    2008 6 22 10:19      

Aš irgi labai norėčiau dalyvaut. Siūlyčiau tam renginiui Trakų pilį išsinuomot trim dienom. Ten ir aplinka....... O nemėgstamas ne tik fotkes atsinešt, bet ir nemėgstamų fotografų galvas. Ir dar.... galima aš su mama ateisiu?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Remigijus Žilinskas    2008 6 22 11:57      

Very Happy Very Happy Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą