Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Nuotraukų tobulinimas

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas Andrius P.    2006 12 30 13:50      

Sveiki,

vat iškilo man toks profaniškas klausimas labiau skirtas skaitmeninių aparatų naudotojams - kaip dažnai nuotraukos būna koreguojamos kompu prieš jas spausdinant ar pateikiant pvz. fotokūdroje? Tarkim pakraščių apkarpymas ar šviesumo-tamsumo pareguliavimas nesiskaito (ar skaitosi? Smile ). Kaip žinia fotošopas gali labai daug, bet klausimas tada kiek lieka paties fotografo nuopelno?..
Taigi būsiu dėkingas už išreikštą jūsų požiūrį į nuotraukų tobulinimą ir komentarus ta tema Wink

Andrius


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Liutauras Bartašius    2006 12 30 14:47      

Visada.

Fotografo nuopelnas yra galutinis rezultatas. Su juosta irgi yra darbo (ir jo gali būti labai daug) _po_ fotografavimo, nuo kurio priklauso galutinis rezultatas.

Andrius rašo:
Sveiki,

vat iškilo man toks profaniškas klausimas labiau skirtas skaitmeninių aparatų naudotojams - kaip dažnai nuotraukos būna koreguojamos kompu prieš jas spausdinant ar pateikiant pvz. fotokūdroje? Tarkim pakraščių apkarpymas ar šviesumo-tamsumo pareguliavimas nesiskaito (ar skaitosi? Smile ). Kaip žinia fotošopas gali labai daug, bet klausimas tada kiek lieka paties fotografo nuopelno?..
Taigi būsiu dėkingas už išreikštą jūsų požiūrį į nuotraukų tobulinimą ir komentarus ta tema Wink

Andrius


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Milda K.    2006 12 31 18:21      

Iš tiesų tai dar visai neseniai buvau labai priešiškai nusiteikusi prieš bet kokį nuotraukų apdirbimą kompiuteriu, nes pasistengus ir iš š galima auksą išspaust :> Bet dabar, prisipažinsiu, ir pati mėgstu šiek tiek aptvarkyti savo nuotraukas (teisinamės prasta prasto fotoaparato padarytų prastų nuotraukų kokybe). Dabar tebūnie taip, o paskui - žiūrėsim :> Tikiuosi ateis toks laikas, kai ir be to galėsiu išsiverst - sąžiningiau kažkaip :>

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Liutauras Bartašius    2006 12 31 19:05      

Ko gero nustebtum, kiek vargo didieji fotografijos meistrai, įtakodami gaunamą rezultatą nuo juostos parinkimo, rinkdamiesi kaip ją ryškinti, ją vėliau apdorodami ir galiausiai burdami prie didintuvo su skirtingais popieriais... Slidu su tuo „sąžiningiau“... ir nematau tame apgaulės, jei neįsijausta į montažą ir pan.


ruko_muzika rašo:
Iš tiesų tai dar visai neseniai buvau labai priešiškai nusiteikusi prieš bet kokį nuotraukų apdirbimą kompiuteriu, nes pasistengus ir iš š galima auksą išspaust :> Bet dabar, prisipažinsiu, ir pati mėgstu šiek tiek aptvarkyti savo nuotraukas (teisinamės prasta prasto fotoaparato padarytų prastų nuotraukų kokybe). Dabar tebūnie taip, o paskui - žiūrėsim :> Tikiuosi ateis toks laikas, kai ir be to galėsiu išsiverst - sąžiningiau kažkaip :>


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Milda K.    2007 1 01 13:49      

liutauras<<< as gi čia apie "fotošopyjimus" visokius :>~

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Liutauras Bartašius    2007 1 01 14:24      

Na, reikia labai konkrečiai šnekėti Smile Nes padarydavo tokių dalykų, kuriuos ir pavadintum fotošopinimu Wink

ruko_muzika rašo:
liutauras<<< as gi čia apie "fotošopyjimus" visokius :>~


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Milda K.    2007 1 01 15:19      

Bet vat matai su kompiuteriu tai padaryti labai paprasta, o va su didintuvais ir pan daugiau paieškot ir pamąstyt reikia :> Užsieny mokantis, kiek žinau, viską ką gali padaryti su kompiuteriu turi mokėti padaryti ir be jo ;> Respect, kai žmonės tai sugeba :>

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Liutauras Bartašius    2007 1 01 16:06      

Tą „labai paprasta“ reikia mokėti tinkamai padaryti. PS tėra įrankis, o mokėti juo tinkamai naudotis nėra taip paprasta, kaip galbūt gali pasirodyti. Manau, moko kai ką atlikti tiek su juosta ir kaip tą padaryti kompiuteriu, bet tai tik du skirtingi įrankiai / medžiagos ir nevisur futbolas žaidžiamas regbio kamuoliu Smile

ruko_muzika rašo:
Bet vat matai su kompiuteriu tai padaryti labai paprasta, o va su didintuvais ir pan daugiau paieškot ir pamąstyt reikia :> Užsieny mokantis, kiek žinau, viską ką gali padaryti su kompiuteriu turi mokėti padaryti ir be jo ;> Respect, kai žmonės tai sugeba :>


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas C.C.    2007 1 01 16:40      

internetinej erdvej diskusija skaitmena-juosta apskritai beprasme..Pradedant nuo to kad monitorius, skirtingai sukalibruotas spalvu, kontrastu korekcijas pats padaro ir baigiant kad juosta, fotografija skanuot reikia kad e-nete demonstruot. Rezultutas svarbiausia, priemones siais laikais netiek daug reiskia(manau). Dauguma profesionaliu fotografu patys retuso nedaro, skaitmenines laboratorijos visas korekcijas atlieka

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2007 1 01 16:59      

Tcheska rašo:
Dauguma profesionaliu fotografu patys retuso nedaro, skaitmenines laboratorijos visas korekcijas atlieka


čia vestuvininkai???


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Milda K.    2007 1 01 17:13      

O mano kukliomis žiniomis tie gerieji fotografai patys vargsta, nes fotolaboratorijose tai dažnai grybus pjauna :>

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas C.C.    2007 1 01 17:17      

Truputi globaliau paziurek...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2007 1 01 17:23      

Tcheska rašo:
Truputi globaliau paziurek...

jei čia man, tai prašau užvest ant kelio.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas C.C.    2007 1 01 17:43      

Grigai, skaitai gi straipsnius, interviu su fotografais (geriausiais fotografais)..? Kodel tai man atrodo kad uzgavau tik juosta fotografuojancio fotografo ambicijas, diskusija gaunasi su arogancijos prieskoniu, cia ir sustosiu..Pasidalinau nuomone - tiek

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2007 1 01 18:15      

Tcheska rašo:
Grigai, skaitai gi straipsnius, interviu su fotografais (geriausiais fotografais)..? Kodel tai man atrodo kad uzgavau tik juosta fotografuojancio fotografo ambicijas, diskusija gaunasi su arogancijos prieskoniu, cia ir sustosiu..Pasidalinau nuomone - tiek


ką tu čia dabar per šventes kalbi...
nei čia kur ambicijos kokios mano, nei aš šakojuos...
tiesiog paklausiau: kokie profai nuotraukų redagavimą atiduoda minilabams. ar toks sudėtingas klausimas?


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą