Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

LOMOgrafija

      Puslapiai: 1   2   3   4   5  

Pranešimas Lukas Pečiulaitis    2008 4 24 22:16      

Sveiki.
užtikau aš čia tokį straipsnį nesenai, štai jis:
http://www.efoto.lt/fotografija/lomografija
kaip jis mane sudomino. Noriu dabar ir taip fotografuot, ir noriu sieną išklijuoti nuotraukomis Smile
Taiva, pradėjau internete ieškoti, kas nebrangiai parduotų LOMO fotoaparatą. O poto tik daėjo, kad pirma reiktų paieškoti namuose. Ir radau, bet gal nevisai tai ko reikia...
Ant juodo dėklo parašyta LOMO, o viduje SMENA 8M. Ar toks fotoaparatas tinka lomografijai? Man pasirodė, kad jis toks biški, kaip čia išsireiškus..., perprotingas.
Arba, gal kasnors turite nebrangiai parduoti LOMO fotoaparatą? tada parašykite man pž.
O gal čia dar kasnors tuo užsiima? papasakokit ką nors naudingo ar įdomaus Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Girmantas Bučas    2008 4 25 7:34      

www.lomography.com

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2008 4 25 8:12      

Lukas Pečiulaitis rašo:
Sveiki.
užtikau aš čia tokį straipsnį nesenai, štai jis:
http://www.efoto.lt/fotografija/lomografija
kaip jis mane sudomino. Noriu dabar ir taip fotografuot, ir noriu sieną išklijuoti nuotraukomis Smile
Taiva, pradėjau internete ieškoti, kas nebrangiai parduotų LOMO fotoaparatą. O poto tik daėjo, kad pirma reiktų paieškoti namuose. Ir radau, bet gal nevisai tai ko reikia...
Ant juodo dėklo parašyta LOMO, o viduje SMENA 8M. Ar toks fotoaparatas tinka lomografijai? Man pasirodė, kad jis toks biški, kaip čia išsireiškus..., perprotingas.
Arba, gal kasnors turite nebrangiai parduoti LOMO fotoaparatą? tada parašykite man pž.
O gal čia dar kasnors tuo užsiima? papasakokit ką nors naudingo ar įdomaus Smile


Vilniuje Kalvarijų turguje, sendaikčių "skyriuje" vežimais gali vežti tuos Lomo... Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 4 25 9:39      

gerai skamba "sendaikciu skyrius" Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tomito    2008 4 25 9:47      

nu ir pavyzdziui ka is to sendaikciu turgaus gali issivezti ??? smena 8m ??? Very Happy
smarkiai perskambiai cia tu pasakei


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lukas Pečiulaitis    2008 4 25 11:09      

tomito rašo:
nu ir pavyzdziui ka is to sendaikciu turgaus gali issivezti ??? smena 8m ??? Very Happy
smarkiai perskambiai cia tu pasakei


Smena 8m aš ir pats turiu Very Happy
o ji tinka lomografijai? Smenos 8m spalvos irgi tokios, kitokios, ryškesnės... ?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 4 25 11:23      

Lukas Pečiulaitis rašo:
Smena 8m aš ir pats turiu Very Happy
o ji tinka lomografijai?


Netinka! Lomografijai tinka tik Lomografistų Asocijacijos sertifikuoti Aparatai, geriausia pirkti iš šios parduotuvės:

http://shop.lomography.com/shop/

arba blogiausiu - pabrangiaja iš kokio vietinio užkietėjusio Lomografisto

Lukas Pečiulaitis rašo:
Smenos 8m spalvos irgi tokios, kitokios, ryškesnės... ?


Spalvas šiuo atveju naudojama juosta (trubūt krossprocesinta skaidrė?) įtakoja..


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lukas Pečiulaitis    2008 4 25 12:00      

ammm, juostose ir juostiniuse fotoaparatuose mano žinios lygios 0.
Toje parduotuvėje, man moksleiviui, perbrangu. Tiesa sakant, man ir 100lt lomo fotoaparaui yra per brangu.
Ir išvis, man atrodo, kad čia nėra būtina fotografuoti tik su lomo fotoaparatais. Juk nuotrauką tai vistiek tokią pačią užfiksuosi....
Tame straipsnyje mačiau parašyta, kad galima nusipirkti pigiai, kiniečių padirbtų, su 4 objektyvais. Gal žinot kur tokį rast?
vistiek, pirmą juostelę tikriausiai bandysiu su savo Smena 8m. dabar, kokią juostelę derėtų pirkti, kad gauti tas spalvas? dėkui už atsakymus


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas giedrius (paukstukas)    2008 4 25 15:26      

imk ta smena ir fotografuok sau jei nori. juk rezultatas cia nuo Lomo nepriklauso. buk pradininkas smenografijos

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Odeon    2008 4 25 19:30      

O ar su skaitmena galima ka nors panasaus isgauti? (su photo sopu tai manau tikrai galima)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lukas Pečiulaitis    2008 4 25 20:06      

ammm, o kokią dabar juostelę reiktų pirkti tai Smenai?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tomito    2008 4 26 9:36      

juosta kokia tik panaresi spalvota, geriausia iso 100 nu bet ir kitos nieko baisaus, o smena 8m kuo puikiausiai, nes daug daug lomografu ja naudoja ir dziugina zmones puikiais rezultatais:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Monika Daukšaitė    2008 4 26 14:53      

limpopo buna keturakiai lomo:] uz mzd 12lt ten galima nusipirkt ;]

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lukas Pečiulaitis    2008 4 26 21:52      

o, geras Smile dėkui, reiks paieškoti Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lukas Pečiulaitis    2008 4 26 22:05      

bet man atrodo, su Smena mana trodo gausis paprastos foto, nieko neįpatingos...

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3   4   5  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą