Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Koki fotoaparatą rinktis?

     

Pranešimas Raminta Baltušytė    2015 1 30 13:32      

Sveiki,

Turiu prisipažinti, kad fotografijos srityje esu visiškai \"žalia\", tačiau su dideliu noru bent ko nors pramokti. Smile Kreipiuosi į jus tikėdamasi, kad galbūt galėtumėte padėti susiorientuoti, kiek maždaug galėtų kainuoti tokio \"tipo\" fotoaparatas. Man jis būtų reikalingas fotografavimui kelionėse (gamtos vaizdų, \"gyvenimo gatvėje\" užfiksavimui), svarbiausia - kad nebūtų per sunkus, tačiau tuo pat metu pasižymėtų ir gera kokybe. Žinau, kad toks mano klausimas skamba labai neprofesionaliai, tačiau tiesiog nepažįstu nieko, profesionaliai užsiimančio fotografija, noriu pradėti lankyti kursus, bet pirmiausia reikia įsigyti fotoaparatą. Ir tiesiog nemanau, kad prekybos centrų konsultantai galėtų man pasiūlyti geriausią variantą. Smile Bandžiau ieškoti internete, tačiau kaip visai 'žaliai\" tikrai sunku susigaudyti, nes kainos varijuoja vos ne nuo 1000 iki 5000 litų...
Iš anksto dėkoju, jei kuris nors iš jūsų galėtų padėti bent kiek susiorientuoti. Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nokianu    2015 1 30 16:00      

Sveika, kadangi esi \\\"žalia\\\", tad manau, kad pirksi nepilno kadro aparatą, kurie ir kainuoja nuo 1000 iki 5000 Lt. Tai vat, nuotraukų kokybė bus vienoda su bet kokiu iš šių fotoaparatų, ji priklausys nuo objektyvo ir nuo tavo rankų. Todėl rinkis aparatą pagal kainą, patogumą ir gal pagal kažkokias papildomas funkcijas, kurios tau patiks, pvz.: vartomas ekranas ir panašiai. Labai mažas ir dėl to patogus kelionėje Canon 100D. Bet tai nesvarbu. Jei pirksi Canon, prie jo nusipirk objektyvą Canon 17-85 pvz., kurio pradžiai užteks viskam. Nikon d5100 ar d5200, d3200 - nedideli ir visai neblogi. Jei pirksi Nikon, prie jo geras ir nebrangus objektyvas Nikkor 18-105. Fotoaparatas neturi reikšmės, turi reikšmę objektyvas, dar didesnę reikšmę - tavo akys ir rankos. Smile. O dėl kursų, tai geriausiai pačiai pasiskaityti internete, pasimokyti, susirasti mokytoją.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą