Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Kiba nusikaltau?

     

Pranešimas Nesvarbic    2014 11 25 20:41      

Berods nesikeikiau ir vogtų fotkių nedėjau (na, tik kelias esu pavogus į savo asmeninę kolekciką savo žiūrėjimui) Bet man neleidžia darbų įkelt nei į pelkę, nei kitur, o teip norėjau savo šedevrą parodyt Sad
Dėkui, kad šiaip taip prisijungti leido iš neskaičiuojamojo karto.
Tai ar aš čia esu bėda ar serveriui kaputki pareina? Shocked


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas eurelijus klicas    2014 11 25 22:19      

keikeis-rašei pokui i nakui

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas virgis.v    2014 11 25 22:28      

ne tau vienai man irgi spygą atlauze per paskutines 24 val nuotrauku 0 failas apribotas iki 150k o po viskam sako kad esu klaidingas eisiu matyt as is lietuvisku saitu nafik jeigu servisas toks pasirinkti yr is ko

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas laimǚtell    2014 11 26 16:58      

ir man vakar iš vis neleido prisiregistruot, tarp narių save matau, bet daryti nieko negalėjau....net \"nude\" pasžiūrėt.....tikrai kažkokia bėda ant visos kūdros:(

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Žarys    2014 11 27 0:58      

man net normaliai prisijungti neduoda, o jei duoda, tai greit atjungia, slaptazodzio nepriima, neatsiuncia i maila naujo slaptazodzio, o jei ir atsiuncia tai stipriai veluojant, ar bandan N kartu ... info@fotokudra.lt niekas neatsako kame problemos, teks uzmirsti kudra su viskam, matyt sausra atejo, dziusta ...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julka    2014 11 27 8:06      

Adminai uzbaliavojo ir numojo ranka i kudra Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rūta**    2014 11 27 9:51      

Ir man taip buvo Sad Galvojau,kad jau už borto palikau. Paskaičiusi kitų komentarus matau, kad ne viena tokia buvau ir supratau, kad mus visus metams baigiantis prarevizavo, suskaičiavo, įvertino ir užpajamavo kitiems metams. Prieš eurą juk reikia turtą ( o mes juk turtas:) peržiūrėti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rūta**    2014 11 27 10:13      

Dar Sad Sad Sad

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julka    2014 11 28 14:33      

Nu vsio atejo laikas palikti sita saita, tiek del adminu darbo, tiek del cia pluduriuojanciu personu Smile degradacija tegul vyksta be manes, adios kolegos Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nesvarbic    2014 11 29 19:16      

Juliau, dėl adminų darbo - tikrai neverta, bo čia tokių nėra ir anie nedirba, o dėl plūduriuojančių personų - taip pat, - juk žinai, kas plūduriuja - \"šūdas\" - liaudiškai tariant, o \"šudas\" anksčiau ar vėliau virsta mėšlu - \"naudinga organika\". Nebent to \"šūdo\" neįvertintas jautiesi, arba save priskiri prie \"mėšlo\"...

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą