Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Kuri tele objektyva pasirinkt?

     

Pranešimas apeironas    2014 5 12 19:11      

Sveiki,
galvoju nusipirkt teleobjektyva savo canonui. Svarstau tarp dvieju variantu: Tamron SP AF 70-300mm F4-5.6 Di VC USD ir Canon EF 70-200mm f/4L USM. Suprantu, kad Canon EF 70-200mm f/4L IS USM butu geriausias variantas, bet jis jau labai islipa is mano biudzeto ribu Smile Suprantu L klase yra tai, i ka reiktu taikytis, taciau mane gasdina IS nebuvimas.. Kuri is ju man kaip megejui (kuris nepretenduoja i didelius menininkus ir is fotografijos duonos nevalgo) patartumete? Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2014 5 13 19:25      

Smile... čia kaip iš kalniečių tosto... noriu pirkt karvę, bet neturiu galimybės... turiu galimybę pirkt ožką, bet neturiu noro... tai išgerkim... nu ir tt...
jei neturi galimybės pirkt gerą objektyvą, tai arba neperki jo, arba, kaip variantas, perki kad ir naudotą... arba perki tą, kurio nelabai nori...
mano kuklia nuomone, mėgėjas, kaip aš pvz, gali apsieit ir su paprastesniais... arba fix...anie pigesni, beigi kokybe dažniausiai lenkia...


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą