Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Labai reikia trikojo

     

Pranešimas Gaubica    2011 1 22 11:51      

Sveiki, esu pradedantis dėl to daugelyje dalyku dar nesusigaudau...
Ieskau nusipirkti trikoji ambicingam megejui Smile ka turiu galvoje tai sakydamas? ieskau tokio trikojo kuri nusipirkes daugiau kaip megejui jokio kito nereiketu....ivariuose forumuose skaiciau, kad jei pirksi trikoji daleiskim uzh 300 Lt. tai nei pinigu nei trikojo nebeturesi... ta prasme kad nieko gero nenupirksi o veliau vistiek pirksi kazka kito, tai as noriu nusipirkti toki trikoji prie kurio galeciau "Priaugti" ir kad nebereiktu man kaip megejui nieko kito pirkalioti
visa sita litanija isdesciau nuejes i parduotuve klaipedoje, ten manes isklause ir pasiule Velbon 600 R
http://www.velbon.co.uk/newvelbon/pages/sherpa600R.html
va toki..... su galva jis kainuoja 375 Lt. tai man sukele abejoniu ar uzh tokia kaina galima isigyti tikrai normalu trikoji.

Galatsirastu zmoniu kurie galetu pagelbeti? ar tas trikojis ir yra tas ko man reikia? Smile ar visgi reiktu kazko rimciau? jei taip tai gal galetumet nurodyti tikslu pavadinima....jei galva atskitai pirkti irgi gal galetumet papasakot? as nusiteikes geriau siek tiek brangiau bet viena karta pirkti nei svaistyti pinigus perkant po trikoji kas puse metu....
Is anksto dekui uz pagalba


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Zenonas Simaitis    2011 1 22 14:12      

galvos pasirinimo variantus labai susiaurina turimos technikos svoris. Ziurek kiek sveria fotikas su visais pribumbasais, ir imk tokia galva, kuri ta fotika tikrai islaikytu. Vieni geresniu ir rimtesniu trikoju yra Manfrotto.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gaubica    2011 1 22 15:06      

na technika pas mane sveria iki 3 kg max.... D90 plius kitins 18-105, kiti stiklai mazesni ir lengvesni Smile
noretusi konkretesniu pasiulymu.... taip pat atsiliepimu apie mano pamineta trikoji


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas 44    2011 1 22 22:18      

Mane irgi domina toks megejiskam naudojimui normalus stovas ,nes ju daugybe ivairiu firmu ir stiliu.Tik zinau ,kad man tikrai nereikia jokiu panoraminu,zvaigzdiniu ar kokiu ten makro. superzoomu net nesiruosiu naudoti tai svoris irgi ten 2-3kg. Ir man idomu kuo kokybe skiriasi tarp tu pigiu ir brangiu. Stabilumui visada galima smelio maisa ant kablio uzdet. Pats naudoju kazkoki pigu,plastikini su baisiai prasta galva Smile Man irgi noretusi galva+stovas iki kokiu 400lt

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vi.    2011 1 23 1:30      

man irgi reikėjo trikojo,labai megėjiškai,bet tvirtas kad būtų. esu laikiusi kažkokius brangius manfrotto, buvau įsikalusi į galvą, kad kas mažiau nei kokie 500lt, tai nieko gero. bet taip išėjo, kad pas mane atsirado štatyvas lygiai už 85 litus. pirktas vilniuje, netoli žirmūnų rimi parduotuvės, kur yra tokia lenkta gatvė, koks trečias namas nuo rimi einant ta lenkta gatve, maždaug ten, kur prasideda senukų stovėjimo aikštelė. skirtingai nei foto parduotuvėse, kur už pigiausius mokama apie du šimtus ir jie yra liauni (nežinau, gal jie ir geri, bet man pasitikėjimo nekelia), šitas yra tvirtas ir funkcionalus. ir galvoju taip, jei megėjiškai, jei nėra kišenėj milijonų, užtenkai ir šitokio. nes atrodo, kad ar šitas iki šimto litų ar koks už penkis šimtus, skirtumo nepajusi, tada reikia jau pirkti tūkstančio ir daugiau. visai siūlau apsvarstyti, arba man tiesiog pasisekė Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Zenonas Simaitis    2011 1 23 3:11      

del velbon ar panasiu nezinau, nes pats neturejau, del to ir nekliedesiu. Tik tiek, kad yra buve pora variantu, kai zmogus turedamas koki tai pigesni, pasiskolino ar pabande mano, ir ant galo pats nusipirko manfrotto. Tai manau cia geriausia reklama. Kazka konkreciau sunku patart, nes statyva renkies pagal savo ugi, galva pagal fotiko svori. Taip ir susikonkretizuoja labai greit.
Del smelio maisu tai cia irgi, tas pats kas is naujo dvirati isradinet kartais gaunas.Turiu kazkoki noname pigu videokamerai. Po ranka papuole pagriebiau fotika uzmeciau, nu kambary dar dar, bet lauke jei biski vejukas ir siubuoja, o krepsi pakabinus, kojos kaip zirafai skecias ir vistiek siubuoja. Tai ka as zinau... jei fotkini ir turi remota taikyt paspaust kai vejas nurimsta akimirkai, tai kas cia per fotkinimas gaunas?
geriausia turbut nusinesi fotika, uzmeti ant tripodo ir ziuri ar drebulys ar ne. jei dreba, kojos skecias tai nei uz 5 nei 500lt neperki, kad ir koks pavadinimas


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Arlauskas    2011 1 23 9:38      

Kai kazkada norejau pirkti trikoji, tai vienas profas pasiule Manfrotto. Trikojis turi buti sunkus, kad pakankamai stabiliai laikytu kamera. Taigi neseniai nusipirkau Manfrotto 055XPROB su Galvutė rutulinė 496RC2. Puikus daiktas. Anksciau skolindavausi irgi Manfroto tik keliom kartom senesnius - bet net nezinau ka galima butu blogo pasasakyti... Smile Kitu firmu tokio lygio trikoju nesu bandes.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gaubica    2011 1 23 12:06      

na pastaroji kombinacija manfrotto jei pirkti ish USA tai kazkur 800 dolcu grubiai gaunas Smile tai tokiai kombinacijai dar reiks paluket Smile ne tiek kad pinigu baisiai gaila.... kiek neaisku ar man tokiu reikia Smile bet panasia kombinacija su rutuline galvute as jau buvau nusiziurejas ateiciai jei nieko naudingo ish paratimu negausiu dabarciai Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Arlauskas    2011 1 23 15:51      

Si kombinacija Vilniuje "Fototechnikoje" kainuoja 700 Lt. As pirkau dar pigiau is ju. Reikia pasidereti ir dar yra budu, kad gautusi pigiau Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas V    2011 1 23 16:18      

vi. rašo:
pirktas vilniuje, netoli žirmūnų rimi parduotuvės, kur yra tokia lenkta gatvė, koks trečias namas nuo rimi einant ta lenkta gatve, maždaug ten, kur prasideda senukų stovėjimo aikštelė.

Tokio lokacijos nurodymo dar neteko matyti Smile
Supras turbūt tik tie, kas ten netoli gyvena Very Happy
aš supratau...

Saulius Arlauskas rašo:
Reikia pasidereti ir dar yra budu, kad gautusi pigiau Smile

Tie būdai - nemokėti pvm?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2011 1 24 12:02      

Aš irgi naudoju Manfrotto 055 prob tik senesnį.Nieko geriau už tokią kainą nežinau,Velbonu teko susidurti tai nekoks įspūdis,o tai parodo laikas.Iš pradžių gal nieko bus kol už pusmečio viskas išklibs.Jei yra pinigų žiūrėk Gitzo,jei nėra pirk Manfrotto,nes mokėsi du kartus.Pats jau penkti metai naudiju,kaip naujas,Galva pas mane 3D.Laiko 1D mark II su 300 f 2,8,kuris nėra lengvas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Arlauskas    2011 1 24 17:42      

Del Manfrotto galvos tai "Fototechnikoje" yra dvi panasios - viena laiko 4 kg, kita 6 kg. As emiau kur laiko 6 kg. Paskui dar gamintojo puslapyje maciau, kad yra galva kur laiko 8 kg.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Zenonas Simaitis    2011 1 25 5:21      

yra ir kur 16 kg laiko, bet kiek tai tikslinga? man durnam atrodo, jog 6kg yra i valias, fotikas+stiklas+blicas na gaunasi 3kg +/- 1kg grubiai viska apvalinant, jei stiklas ilgas, jei body su gripu arba FF ir t.t. Tai galvos "laikymo"rezervas lieka ir taip antra tiek svorio. Gal tik paukstininkai ar dar kas, kurie naudoja superzumus, tai ir galvas turbut perka atitinkamas, bet seip normaliam juzeriuj nei 8, o tuo labiau 16kg laikanti galva nera niekam reikalinga, plius kad ir ji pati sveria daugiau, ir dar ja tampyt paciam reikia

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Sim-sim    2014 4 06 12:40      

Trikoji pirkau FujiFilm salone gal 70lt mokėjau Smile 4kg atlaiko

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą