Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

padekit isrinkti fotoaparata

     

Pranešimas Artūras Morkūnas    2013 12 10 13:05      

Sveiki, pribrendo laikas nupirkti dovanu fotoaparata. Paskirtis - buitiniam naudojimui, tai yra kokybiskai fotografuoti nedidelius daiktus, viena - kita gamtos nuotrauka, augancius vaikucius, kartais ir kokybiskai nufilmuot noretusi. Biudzetas - gal 1000 - 1200. Jau esu kazkada nusivyles didele brangia muiline, tai dabar nesinori kazkokio slamsto pirkt. Esu nusiziurejes http://www.efoto.lt/fotoaparatas/nikon_p520 , veidrodini http://www.fotoaparatas.lt/3,4496,1:nikon_d3100_%20_18-55mm_vr/
arba kazkoki pigiausia sistemini, kaip ir http://www.efoto.lt/fotoaparatas/olympus_pen_e-pl3 . Papildomi objektyvai niekada nebus perkami, todel reikia issiversti su pagrindine komplektacija. Nesinoretu nusivilti tokiais dalykais, kaip \"triuksmas\" esant vos blogesniam apsvietimui, stipriai \"isdegintos\" nuotraukos nuo blico, greitas baterijos suvalgymas arba netiksliai perteiktos spalvos. Butu gerai, kad rankiniai nustatymai butu lengvai valdomi, taciau butina, kad ir auto rezimas nedarytu nesamoniu.
Aciu, busiu dekingas uz kiekviena gera patarima.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Hermis Preikštas    2013 12 10 16:46      

kadangi reikalavimai tikrai labai aukšti, neišvengiamai teks rinktis veidrodinį, iš išvardintų neblogas variantas nikon d3100, bet ne su kit'iniu objektyvu, o su 35mm f1,8 G, tai bus šviesus ir universalaus židinio objektyvas, be to ir nebrangus. Nors aš asmeniškai už tokius pinigus ieškočiau padėvėto Nikon D90 ir to paties 35-uko.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julka    2013 12 11 10:48      

Pritariu hermiui, +D90 kad ir senesnis bet turi pranašumų, kad ir AF vidini motorą, nereiks visada ieškoti AF-S objektyvo.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Artūras Morkūnas    2013 12 11 19:13      

aciu uz info

Paskutinį kartą redagavo Artūras Morkūnas, 2015 4 30 8:49 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas V. Mikšys    2013 12 11 19:50      

Sony

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ray S    2013 12 12 6:20      

- Kalbi blyn nesąmones...
- Pas mane jau virš 6000 (euriukų) ne skaitmenoj, - bet niekam nieko nekišu, - man dar daug reik...
- Jei jau taip nori pirk juostinę muilinę... - Gal supras kas kur kam..., - o tai blyn kyši vaikui ne fotografiją o skaitmeninę manipuliaciją - kuri yra kandonas ant pimpio...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Artūras Morkūnas    2013 12 15 10:45      

D3100 su 18-55 nupirktas, suradau pinigu ir 35mm f1,8 G objektyvui. Matau, kad kada nors reikes dar kazko su geresniu zoomu ir kazko makro. skaitinejau internete, kad beveik makro funkcija galiu isgauti su ziedu tarp fotiko ir objektyvo. Koki ir kur imti?
Dar karta aciu uz info.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aistis Masiulis    2014 1 31 18:29      

kokia isvis prasme pirkt veidrodini su kitiniu objektyvu ? aisku bus dar naudojamas auto rezimu. Tai duok kitini su auto ant D4 (nu ten nera auto, bet tarkim) ir paprasta muiline uz 160lt (su aciu kortele) nemokanciam rezultatas bus lygiai tas pats.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą