Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Nikon d50. patarimas

     

Pranešimas Eimantas Eimantauskas    2013 11 07 14:50      

Sveiki, esu pakankamai naujas fotografijoje, bet noras tobulėti tikrai yra. Draugas man pasiųlė pirkti savo naudotą Nikon d50. Na naudotas jis nėra daug, žmogus per 4 metus su juo tepadare 5521 kadrus... Parduotų jis man šį aparatą už 450-500 lt. Bent man, neišmanėliui, sandoris atrodo tikrai geras, bet norėjau sužinoti ir jūsų numonę. Ar vertą man šį daiktą pirkti ir su juo pradėti savo \"karjerą\" ar kiek daugiau pinigų investuoti ir ieškoti kažko kito?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rytis Kutkaitis    2013 11 07 21:30      

ismokti fotikas geras,bet ar ne per brangus vien tam,kad pramokti? paieskociau tavo vietoje bent D90 - su juom uzsibusi ilgiau,nereikstaip greit keisti

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2013 11 07 22:10      

D50 jau visai senukas. Bet didelio skirtumo nuo ko pradėti turbūt ir nėra.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julka    2013 11 08 8:37      

Viskas remiasi į kainą Smile Kiek gali sau leisti startui? Fotoaparatas nors ir senukas, bet manau už tokią kainą verta, nes D90 vien kūnelis dar 900lt kainuoja, tai realiai imi iš draugo už 450lt ir dar gali isigyti naują, kad ir pvz 50mm 1.8 objektyvą, komplektas kaip D90 kūno kainą. Svarstyk Smile
P.S. Aš savo senuką D40 parduodu, bet matyt visi nori pradėti su geresniais aparatais, todėl guli spintoje Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Roman Bogdanov    2013 11 08 22:31      

Bet koks veidrodinis aparatas yra tinkamas pradžiai. Su fotografo pagalba iš bet ko gali išspausti geras nuotraukas. Kaip anksčiau (2003-2004 metais) fotografuodavo skaitmena? Be problemų. Mat dabar 12 Mgpx yra mažai ir reikia krūvos funkcijų, kurios bukina vartotojus. Kažkodėl D50 pasidarė iškasena. Puikus aparatas.
Eimantui siūlyčiau pasinaudot draugo pasiūlymu ir nekreipt dėmesio į priverstinį poreikį, bei marketingines gudrybes. O gal būt dar geriau būtų pradėt nuo juostos. Tai suteiktų daugiau suvokimo apie fotografiją. Tą tikrą, o ne tą iškreiptą su megapikselių kovomis.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rytis Kutkaitis    2013 11 09 0:06      

na tiesiog D90 daug funkcionalesnis ir uztektu ilgai,garantuoju daug ilgiau nei d50. pats d90 jau dinozauras jei kazkas dar bando uzsimint apie marketingus...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julka    2013 11 11 8:53      

Ryti tai D800 dar funkcionalesnis ir užtektų dar ilgiau nei d50, kam prasidėt su dinozaurais?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Eimantas Eimantauskas    2013 11 11 18:39      

Sveiki, dėkui už komentarus jums:). Kol kas dar aparato nepirkau, nes kitas bičiulis porai mėnesių paskolino savo nenaudojamą d40 pasižaidimui. Kažkiek bendro suvokimo įgausiu ir mėginsiu tada pirkt savo kažkąSmile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rytis Kutkaitis    2013 11 11 20:38      

[quote:3456192419=\"J♂ \"]Ryti tai D800 dar funkcionalesnis ir užtektų dar ilgiau nei d50, kam prasidėt su dinozaurais?

sutinku,as asmeniskai bent jau uz pilna kadra iskart..-galimybe isvengt nuostoliu ateityje,na gal ne D800 bet koki D700 Ar D600 tai visai logiska, gal d700 irgi prie dinozauru,bet as naudoju analogiska d3 ir negaliu atsidziaugt.


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą