Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

jeigu tai nebutu balandzio 1 pokstas??

      Puslapiai: 1   2   3  

Pranešimas SRP-145TII    2008 4 01 17:24      

ar butu idomiau jei matytusi kas balsavo ir kaip balsavo? ka mastot?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 4 01 17:31      

man tiktu, tik manau mane mustu daznai Smile, bet su laiku, speju, ir tai pradetu patikt.....

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius Z    2008 4 01 17:35      

pagal viska tai Ramunai sian isvis negali balsuoti..nemanau ar tau yra skirtumas Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tendence    2008 4 01 17:35      

jo, gautum musmires, nežinotum už ką, bet žinotum nuo ko.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Walldis    2008 4 01 20:43      

As uz !!!! ... anoniminiams trojicnikams butu toks zingsnis nelabai prie dusios ...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vitas Zabita    2008 4 01 20:50      

norejau kviest koki apie PC nusimananti meistra, pamaniau, kad kompas pagedo. po to uzsipuoliau Algimanta. pamaniau, kad cia jo tas darbelis (su balandzio 1 -aja )sumaisti sukele Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Karolina L.    2008 4 01 21:21      

as tai irgi uz buciau,kad matytusi nuo ko ir kiek gavai, gal tada pagalvotu zmones geriau,kiek verta uz ta darba parasyti ir isdristu pakomentuoti savo ivertinima(net , jei jis butu prastas)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 4 01 21:44      

Taip kaip tu mano tik naivūs "grybai".

Nepraėjus nė savaitei visuomenė susiskaidys į klanus kaip ir artscenėje ir bus tas pats šūūūūūūūūūūūūūū...

Been there, done that

Walldis, "anoniminiams trojicikams", kokiu esu ir pats, būtų giliai px, kalbant tarp mūsų.

Bet geriau tegul tai išsisklaido.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 4 01 21:55      

Jeigu nuoširdžiai, tai prisiminkite to juokingo australo Petraičio kvailą rinkiminę kampaniją per televiziją.

Tai aš maždaug tokiu pat tonu sakau: AŠšššffš PRĖššfffšššš!!!"


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas lashiuke    2008 4 01 22:10      

man tai netgi labai tiktų Wink
nors kitą kartą komentaras būna daug mieliau, net jei jis ir be vertinimo. kažkaip nuoširdžiau atrodo.
šiaip, jau visai smagu buvo panagrinėti. įdomi publika bei malonūs balsavimai. Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SRP-145TII    2008 4 01 22:11      

pritariu cruxman nezinai ir galvos neskauda, o debilu buvo yra ir bus Very Happy bet manau reiktu koki paskatinima sugalvoti, kurie daug balsuoja ir komentuoja. na pvz galetu buti daugiua info zmogaus puslapy, kaip daznai jis balsuoja, komentuoja, jo balsu vidurkis Very Happy tai lyg ir isprestu anonimiskumo problema, jai statistika butu atnaujinama kas 24 ar 48h. o kurie tik 3 deda ir iskiltu i pavirsiu Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kutvela    2008 4 01 22:45      

isties smagu buvo pasiziuret kas ir kokius balus sudejo Smile Atrodytu is vienos puses, kad atvirumas yra gerai, atviruma reiketu skatinti, bet gi lietuviai mieliau renkasi tylu, slapta balsavima Smile nezinau kaip ten kitur, kokios priezastys padalino zmones i grupeles, bet manau ne tai skaldo zmones, tad tiek slaptas, tiek atviras balsavimas kazin ar keistu zmoniu bendravimo ipatumus

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Snaržas    2008 4 01 22:51      

kutvela rašo:
isties smagu buvo pasiziuret kas ir kokius balus sudejo Smile Atrodytu is vienos puses, kad atvirumas yra gerai, atviruma reiketu skatinti, bet gi lietuviai mieliau renkasi tylu, slapta balsavima Smile nezinau kaip ten kitur, kokios priezastys padalino zmones i grupeles, bet manau ne tai skaldo zmones, tad tiek slaptas, tiek atviras balsavimas kazin ar keistu zmoniu bendravimo ipatumus


Nu Jonai Balandi ,nu FotoGrafija !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kutvela    2008 4 01 22:58      

Gerb. Snarski..... kas cia per citata? :-/

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Snaržas    2008 4 01 23:05      

gerb.Snarskiuijj jie dave po +3,5 Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą