Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Nespalvota fotografija

     

Pranešimas Terrarium    2013 4 21 21:09      

Skaitmeninės nuotraukos dažniausiai būna spalvotos. Kartais dėl tam tikrų kadro defektų, ar spalvų, ar kitokių priežaščių, spalvotos nuotraukos paverčiamos nespalvotomis.

Pasidalinkite dėl kokių priežaščių ir kokiais atvejais verta tą daryti?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2013 4 21 21:36      

dazniausei juodai balta nuotrauka darau kada spalvos yra blankios ir didelio vaidmens neturi.arba kada noriu gauti kontrastinga kadra.vienas kudrietis man buvo sakes kad juodai baltos nuotraukos stiprei pabrezia gamtos didinguma,monumentaluma....isitikinau ir sutinku su juom.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas A. F.    2013 4 23 22:22      

man nespalvota yra vertingesne, jos sukelia stipresnes emocijas... as uz J/B

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas random    2013 4 28 17:48      

Mano nuomone J/B pakankamai dažnai piktnaudžiaujama, kai bandoma iš nepavykusio kadro padaryti \"meną\"..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Leonardas Rimkus    2013 4 29 20:54      

Tam nereikia paaiškinimų. Jei norisi JB - darai JB. Ir viskas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas random    2013 4 30 0:02      

[quote:68a77f5b87=\"Leonardas Rimkus\"]Tam nereikia paaiškinimų. Jei norisi JB - darai JB. Ir viskas.


turbūt teisingiausias atsakymas Smile


Paskutinį kartą redagavo random, 2013 5 01 21:12 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Elvis    2013 4 30 20:13      

Čia JB tiesiog populiaru. Turbūt visada topuose tokių yra daugiau nei pusė.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas random    2013 4 30 23:09      

[quote:4fdf7397aa=\"Elvis\"]Čia JB tiesiog populiaru. Turbūt visada topuose tokių yra daugiau nei pusė.


irgi tiesa. spalvotų daugiau yra 500px.com Smile
tik žiūrėti ten įdomiausia Editor's choice kategoriją Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2013 5 01 10:21      

Daug kas priklauso nuo pasirinktos temos ir fotografuojamo objekto, bet mano manymu dauguma atvejų nespalvota fotografija tiesiog labaiu padeda susitlkti į kadro mintį. Kitaip tariant spalvos išblaško ir dažniau trugdo nei papildo.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas random    2013 5 01 21:11      

[quote:e17ab95972=\"Mindaugas Jarockis\"]Daug kas priklauso nuo pasirinktos temos ir fotografuojamo objekto, bet mano manymu dauguma atvejų nespalvota fotografija tiesiog labaiu padeda susitlkti į kadro mintį. Kitaip tariant spalvos išblaško ir dažniau trugdo nei papildo.


kažkaip nepamenu, kad gyvenime spalvos kam nors trukdytų ir blaškytų Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2013 5 02 5:10      

[quote:690331cecc=\"aleksandras random\"][quote=\\\"Mindaugas Jarockis\\\"]Daug kas priklauso nuo pasirinktos temos ir fotografuojamo objekto, bet mano manymu dauguma atvejų nespalvota fotografija tiesiog labaiu padeda susitlkti į kadro mintį. Kitaip tariant spalvos išblaško ir dažniau trugdo nei papildo.


kažkaip nepamenu, kad gyvenime spalvos kam nors trukdytų ir blaškytų Wink[/quote]

Mes juk kalbame ne apie gyvenimą, o apie jo atspindį fotografijoje Smile
_________________
-------------------------------------------
baltavarna.com


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą