Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Gal kas spejo padirbeti su Olympus E3?

     

Pranešimas Genadij Januškevič    2008 2 24 13:03      

Labai idomu butu isgirsti apie Olympus E-3. kaip jis praktikoje? Teorijos is ivairiausiu zurnalu jau prisiskaiciau. Shocked
Aciu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Martynas    2008 2 25 9:09      

As nuo nauju metu su juo begioju. Nezinau, kas konkreciau Tave domina. As jau prisirises pries Olympus ir man sis daikciukas patinka. Jei nereikia labai dideliu pixeliu, tada tikrai liux.

Genadij Januškevič rašo:
Labai idomu butu isgirsti apie Olympus E-3. kaip jis praktikoje? Teorijos is ivairiausiu zurnalu jau prisiskaiciau. Shocked
Aciu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Genadij Januškevič    2008 2 25 12:14      

Domina viskas, nes pandau pereiti is Konikos Minoltos 5D prie kazko kito.
Pries perkan 5D irgi ziurejau Olympusa 500 bet kazkodel sustojau ties 5D.
Pixeliu Olympuse E3 mano manimu pakankamai ju gi 10mil. 5D tik 6mln.
Man minolta pradejo diorginti nes pirmiausiai perejo i Sony brenda, nuotraukos gaunasi labai daznai ne fokuse alia as buciau alkashas ir rankos drebulis kamuotu. Anti sheikas is pastebejimu alia atlieka tik informacines funkcijas o ne praktines t.y. neslopina virpesiu.
Gal galetum pakomentuoti auksciau parasytas isvadas ir nuomone ir pagirti dabartini E-3.
aciu


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ramunas    2008 3 07 21:49      

Teko ir man su E3 palakstyti, na stabilizacija veikia, ne 5 stopus, bet kokius 3 tai tikrai. Su triuksmais siek tiek geriau nei ant kitu E serijos olympusu, iki 1000 iso kadrai dar naudojami, o jei geresnis apsvietimas ir daugiau galima naudot.

Ergonomika patiko, nors ir aprasymuose nelabai apie ja atsiliepia. Tiesa su battery gripu, televyku ir blicu ant virsaus svoris nemazas, bet uztat patogu rankoje laikyti.

Taip pat turi live view, aisku normaliam fotografavimui to visai nereikia, bet macro darbams pravercia.

Didelis pliusas yra apsauga nuo lietaus(nebijo lietaus/sniego/slapdribos).

Su e3 eina 12-60 SWD objektyvas, fokusas tikrai zymiai greitesnis lyginant net ir su 14-54mm zuikiu. Gana universalus objektyvas, ir kampas platus, o kai reikia ir siek tiek priartina.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Linas Šinkūnas    2008 3 08 2:30      

Genadij Januškevič rašo:
Domina viskas, nes pandau pereiti is Konikos Minoltos 5D prie kazko kito.


prie KM 7D. Tuoj bus išpardavimas Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą