Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Ieškau gero patarimo

     

Pranešimas Gryn    2008 2 27 0:10      

Neseniai kažkokie besarmačiai pasisavino mano EOS 350D su 28-135 objektyvu. Būtent objektyvo labiausiai ir gaila, nes liko tik 50 mm ir 15-30 mm, o tas buvo kaip ir pagrindinis. Dabar planuoju įsigyti panašų fotoaparatą (pvz. 400D), bet investuoti į gerą objektyvą. Jokių konkrečių planų kol kas neturiu, galvoju, gal kas pakiš gerų idėjų Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vaidotas Galvė    2008 2 27 1:08      

Albina Griniūtė rašo:
Neseniai kažkokie besarmačiai pasisavino mano EOS 350D su 28-135 objektyvu. Būtent objektyvo labiausiai ir gaila, nes liko tik 50 mm ir 15-30 mm, o tas buvo kaip ir pagrindinis. Dabar planuoju įsigyti panašų fotoaparatą (pvz. 400D), bet investuoti į gerą objektyvą. Jokių konkrečių planų kol kas neturiu, galvoju, gal kas pakiš gerų idėjų Smile


A kokie atsiliepimai apie objektyvą?Smile Tavo dauguma fotkių juo ir "imtos"kur čia sudėtos?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gryn    2008 2 27 16:25      

Aha, dauguma su tuo darytos. Man tai buvo visai optimalus objektyvas, ne per didelis, o ir kokybė gera. Nervuodavo, kad nukreipus žemyn visada ištįsdavo, nėjo užfiksuoti. Šiaip būčiau dar su juo žaidus ilgai, bet kad taip jau atsitiko, tai dabar jau norisi kažko kito.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 2 27 18:55      

kad ir koki tamron 28-70 ir L'ke 70-200

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą