Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

NETIESA, kad visada geros nuotraukos atitinkamai ivertinamos

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7  

Pranešimas Vinile    2008 2 27 15:35      

atgrybavau ir as cia, pasiskaitinejau... ir - nutariau ikisti savo trigrasi, na tiesiog pasiulyti: ATSISAKYTI NEIGIAMU VERTINIMU nes- ka jie duoda..? apart to, kad tik zeidzia ir skaudina...? - o tai gi neskatina nei tobulejimo, nei kurybos... ypac tai aktualu pradedanciuju meginimams ir ieskojimams... Juk net ir geras darbas gali neatitikti mano skonio, nepatikti arba paprasciausiai as galiu jo ir nesuprast- tai nejau tokie subjektyvus kriterijai suteikia man teise darba vertinti neigiamai...??!
Dar viena neigiamu vertinimu blogybe: kaip zinom, jei jau yra suteikta galimybe kazka skandint- visada atsiras norinciu ta padaryt... Va ir kyla panasios diskusijos, nepasitenkinimai, verda emocijos...
O kas liecia geru ir blogu darbu atoskyra, nemanau, kad neigiamu vertinimu galimybes neturejimas smarkiai tai itakotu- paprasciausiai geri darbai surinks daugiau ir didesniu teigiamu vertinimu, prastesi- maziau... arba dar maziau... Wink Smile
vat tokie vat pamastymai... Rolling Eyes


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Robis    2008 2 27 15:41      

vinile rašo:
atgrybavau ir as cia, pasiskaitinejau... ir - nutariau ikisti savo trigrasi, na tiesiog pasiulyti: ATSISAKYTI NEIGIAMU VERTINIMU nes- ka jie duoda..? apart to, kad tik zeidzia ir skaudina...? - o tai gi neskatina nei tobulejimo, nei kurybos... ypac tai aktualu pradedanciuju meginimams ir ieskojimams... Juk net ir geras darbas gali neatitikti mano skonio, nepatikti arba paprasciausiai as galiu jo ir nesuprast- tai nejau tokie subjektyvus kriterijai suteikia man teise darba vertinti neigiamai...??!
Dar viena neigiamu vertinimu blogybe: kaip zinom, jei jau yra suteikta galimybe kazka skandint- visada atsiras norinciu ta padaryt... Va ir kyla panasios diskusijos, nepasitenkinimai, verda emocijos...
O kas liecia geru ir blogu darbu atoskyra, nemanau, kad neigiamu vertinimu galimybes neturejimas smarkiai tai itakotu- paprasciausiai geri darbai surinks daugiau ir didesniu teigiamu vertinimu, prastesi- maziau... arba dar maziau... Wink Smile
vat tokie vat pamastymai... Rolling Eyes



kazkur kazkas pasake ar parase: "...ir sutraiskys moteris zalciui galva...."
Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2008 2 27 16:00      

vinile rašo:
atgrybavau ir as cia, pasiskaitinejau... ir - nutariau ikisti savo trigrasi, na tiesiog pasiulyti: ATSISAKYTI NEIGIAMU VERTINIMU nes- ka jie duoda..? apart to, kad tik zeidzia ir skaudina...? - o tai gi neskatina nei tobulejimo, nei kurybos... ypac tai aktualu pradedanciuju meginimams ir ieskojimams... Juk net ir geras darbas gali neatitikti mano skonio, nepatikti arba paprasciausiai as galiu jo ir nesuprast- tai nejau tokie subjektyvus kriterijai suteikia man teise darba vertinti neigiamai...??!
Dar viena neigiamu vertinimu blogybe: kaip zinom, jei jau yra suteikta galimybe kazka skandint- visada atsiras norinciu ta padaryt... Va ir kyla panasios diskusijos, nepasitenkinimai, verda emocijos...
O kas liecia geru ir blogu darbu atoskyra, nemanau, kad neigiamu vertinimu galimybes neturejimas smarkiai tai itakotu- paprasciausiai geri darbai surinks daugiau ir didesniu teigiamu vertinimu, prastesi- maziau... arba dar maziau... Wink Smile
vat tokie vat pamastymai... Rolling Eyes


Ir nuo tada jie visi ilgai ir laimingai gyveno...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Renata Drukteinytė    2008 2 27 16:16      

O gal tiesiog patikslinti tuos kvadratėlius? pvz. aš iš pradžių neskaičius taisyklių buvau įsitikinus, kad kvadratėlio "suma" - tai skiriamų balų skaičius. O dažniausiai taisykles skaito tik lameriai Very Happy
Gal vertėtų minusinius kvardatėlius nuraudonint, pliusinius palikt žalius, o skaičių rašyti pagal teilkiamą minusą/pliusą?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 2 27 16:29      

Renata Drukteinytė rašo:
O gal tiesiog patikslinti tuos kvadratėlius? pvz. aš iš pradžių neskaičius taisyklių buvau įsitikinus, kad kvadratėlio "suma" - tai skiriamų balų skaičius. O dažniausiai taisykles skaito tik lameriai Very Happy
Gal vertėtų minusinius kvardatėlius nuraudonint, pliusinius palikt žalius, o skaičių rašyti pagal teilkiamą minusą/pliusą?


o taip, o keliu eismo taisykles skaito tik is namu neiseinantys pensininkai Smile reikia panaikinti keliu eismo taisykes arba jas supaprastinti, kad "ereliams" butu paprasciau lakstyti Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mažasis buda    2008 2 27 17:07      

neee...neigiamu ivertinimu reikia.

nes jei taip,tuoj sulauksime one.lt lygio foto,kur uzdeda koki "kruta" filtra,ar neiziurima kontrasta-ir tadada meniska nuotrauka.

ai isvis.
uzkniso sitos temos.
jei nelemta mums tapti kokiais foto-profais-menininkais,tai bent ismoksime komentuoti.

ir komentuoti ARGUMENTUOTAI.nes nuomone be irodymo-der ne nuomone.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mažasis buda    2008 2 27 17:10      

"Naujokų darbai yra gerbiami, mylimi ir jiems negailima komentarų. "

pacitavau taisykles. Rolling Eyes


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas saulius g    2008 2 27 17:17      

admin rašo:
Aš irgi norėčiau paklausti apie ką ši diskusija.

As sau tai supratau - nera kudroje vertinimu, taigi diskusija apie nieka.
Yra tik paziuris patiko, nepatiko. Kai zmogus kazka pabande ir isaugo is to tai ir nepatinka. Susizavejo kita tema - vel priezastis patikti, nepatikti pasikeite. Kodel kazkas turi gilintis, analizuoti... ? Galtai ir sedevras vertas milijono, bet nepatinka.

Nendre visiskai teisi - negalima zmogaus versti vertinti, tai yra dirbti uz nieka.

Norint tureti vertintojus kurie visiems itiktu reikia susimesti ir pasamdyti sertifikuotus ekspertus. Smile

Gal tai i taisykles irasyk, bus maziau nors nesusipratusiu, bet velgi, kad susiprasti reikia bendrauti. Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2008 2 27 17:50      

vinile rašo:
tiesiog pasiulyti: ATSISAKYTI NEIGIAMU VERTINIMU nes- ka jie duoda..? apart to, kad tik zeidzia ir skaudina...? - o tai gi neskatina nei tobulejimo, nei kurybos... ypac tai aktualu pradedanciuju meginimams ir ieskojimams... Juk net ir geras darbas gali neatitikti mano skonio, nepatikti arba paprasciausiai as galiu jo ir nesuprast- tai nejau tokie subjektyvus kriterijai suteikia man teise darba vertinti neigiamai...??!


O kokie subjektyvūs kriterijai leidžia vertinti teigiamai ? Gi lygiai taip pat galima neteisingai suprasti ir įvertinti teigiamai darbą, kuris tiesiog yra pvz. linksmas, bet negilus (galimi ir kitokie vartinimo variantai). Suklysti galima į abi puses, tačiau kai vertina daugiau žmonių, tie atskiri suklydimai susilygina ir tampa nebesvarbūs.
Tik teigiami vertinimai yra naudojami paprastai vaikystėje, kai vaikui iš tikro yra sunku priimti neigiamą nuomonę ir ji gali jį traumuoti. Bet gi čia visiems tikrai daugiau metų ir mokykloje jau teko moktis ir pažymių įvairių gauti. O neigiami balai yra lygiai tokie pat geri kaip ir teigiami, jie duoda atgalinį ryšį apie darbą, leidžia sužinoti kaip žmonės mato darbą. Vėlgi pasikartosiu, jeigu yra sunku suprasti, kad tas darbas gali žmonėms nesukelti jokių emocijų, būtį nuobodus, daug kartų matytas, ar šiaip nepatikes, tai geriau jo nedėti. Nes įdėjus jus tikrai galite sužinoti nuomonę apie jį ir ji gali jums nepatikti, nesutapti su jūsų. Ar norite tik teigiamą nuomonę žinoti ir pasislėpti nuo neigiamo požiūrio, kuris vistiek yra ? Turbūt, kad ne.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2008 2 27 17:56      

saulius g rašo:

As sau tai supratau - nera kudroje vertinimu, taigi diskusija apie nieka.
Yra tik paziuris patiko, nepatiko. Kai zmogus kazka pabande ir isaugo is to tai ir nepatinka. Susizavejo kita tema - vel priezastis patikti, nepatikti pasikeite. Kodel kazkas turi gilintis, analizuoti... ? Galtai ir sedevras vertas milijono, bet nepatinka.


Nežinau ar gerai supratau, bet jeigu FotoKūdros fotografų požiūris atrodo negilus, nepagrįstas, nepakankamai rimtai vertinantis, tai yra rimti tarptautiniai konkursai, kuriuose ir siūlau dalyvauti (vienas jų yra paskelbtas forume). Ten tikrai darbai bus rimtai peržiūrėti solidžios tarptautinės komisijos.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas saulius g    2008 2 27 18:17      

admin rašo:
Nežinau ar gerai supratau, bet jeigu FotoKūdros fotografų požiūris atrodo negilus, nepagrįstas, nepakankamai rimtai vertinantis, tai yra rimti tarptautiniai konkursai, kuriuose ir siūlau dalyvauti (vienas jų yra paskelbtas forume). Ten tikrai darbai bus rimtai peržiūrėti solidžios tarptautinės komisijos.


Labai teisingai, zodis poziuris cia labai tinka, kaip ir "nedavertintu" neliko. Kudros fotografai nevertina (t.y. nelygina, nematuoja, nesveria ir neatliena kitu panasiu veiksmu), o poziuris gali buti priesingas ir rimciausiu profesionalu. Smile


Paskutinį kartą redagavo saulius g, 2008 2 27 19:50 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Renata Drukteinytė    2008 2 27 19:16      

MP rašo:
o taip, o keliu eismo taisykles skaito tik is namu neiseinantys pensininkai Smile reikia panaikinti keliu eismo taisykes arba jas supaprastinti, kad "ereliams" butu paprasciau lakstyti Smile


O dėl pensininkų abejoju - kaip ir dėl skrajūnų "erelių". Tai, kad vieni turi teises, o kiti vaikšto gatvėmis - nieko nereiškia Smile

Realiai balų sistema nėra akivaizdi - ir gal ir aš unikumas (nors tuom abejoju) - bet retai kada skaitau taisyklės, ypač jei jos ilgos. Dažniausiai viskas būna intuityvu...
O vat čia balai nėra intuityvu - tą ir norėjau pasakyt. Nekritikuoju ir "neparinu" kūrėjų (jei kas taip pamanė), tiesiog žinau, kaip MAN pačiai buvo iš pradžių - nemanau, kad nėra daugiau tokių. Nors kai kyla va tokios diskusijos, tai liaudis eina paskaityt taisyklių Smile - čia tokių temų pliusas Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 2 27 19:26      

yra rimtas pasiulymas rankint ir šitą temą.

kiek gi galima taip pat apie tą patį?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mažasis buda    2008 2 27 20:05      

tai kad rakinimas nieko nekeicia.

geriau istrint jas visas.

nes vis kliuna akis,ir tada sukirba kazkokie kirmineliai(pavydo?ne....pykcio?irgi ne...)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vinile    2008 2 27 23:11      

admin rašo:

O kokie subjektyvūs kriterijai leidžia vertinti teigiamai ? Gi lygiai taip pat galima neteisingai suprasti ir įvertinti teigiamai darbą, kuris tiesiog yra pvz. linksmas, bet negilus (galimi ir kitokie vartinimo variantai). Suklysti galima į abi puses, tačiau kai vertina daugiau žmonių, tie atskiri suklydimai susilygina ir tampa nebesvarbūs.
Tik teigiami vertinimai yra naudojami paprastai vaikystėje, kai vaikui iš tikro yra sunku priimti neigiamą nuomonę ir ji gali jį traumuoti. Bet gi čia visiems tikrai daugiau metų ir mokykloje jau teko moktis ir pažymių įvairių gauti. O neigiami balai yra lygiai tokie pat geri kaip ir teigiami, jie duoda atgalinį ryšį apie darbą, leidžia sužinoti kaip žmonės mato darbą. Vėlgi pasikartosiu, jeigu yra sunku suprasti, kad tas darbas gali žmonėms nesukelti jokių emocijų, būtį nuobodus, daug kartų matytas, ar šiaip nepatikes, tai geriau jo nedėti. Nes įdėjus jus tikrai galite sužinoti nuomonę apie jį ir ji gali jums nepatikti, nesutapti su jūsų. Ar norite tik teigiamą nuomonę žinoti ir pasislėpti nuo neigiamo požiūrio, kuris vistiek yra ? Turbūt, kad ne.


o kad ir tokie: jei bent viena ziurova darbas paliete- jis savo paskirti atliko, jis jau nebera bevertis...
- tai kas tada man duoda teise ji nuvertinti, rasant minusa? Ar ne kartu nuvertinu ir ta ziurova, ar ziurovu grupe kuriems jis patiko...? Rolling Eyes

o antra, vis delto negaleciau nesutikt su Jumis Smile - as ir pati apie tai galvojau, dar daugiau- viena mano puse netgi kalba panasiai taip kaip ir Jus... taciau kita- vis kuzda, kad realybė, deja, kitokia, kad tai kas tiktu ir butu butina teisingumo ir pusiausvyros palaikymo vardan idealiu butybiu visuomenėje- mums zmonems, ir vel deja, netinka... musu pasauly, kaip zinome, idealaus nieko nera- yra tik jo siekiamybe... todel salia teigiamu emociju visai naturaliai mus veikia ir neigiamos- tiek pavydas, tiek kerstas ar pan.... o neigiama reakcija, kaip zinia, veikia lavinos principu: tu mane sukritikavai ar parasei minusa, as tau parasysiu 10 minusu... ir taip bus, jei tik bus palikta tam galimybe... ir nieko cia nepadarysi...

na, o trecia (ka matyt turėjau pasakyt pirmiausia Wink ) – be galo vertinu ir palaikau fotokudros kureju entuziazma ir sugebėjimus sukurti ir suburti Smile tokia svetaine... asmeniškai man tai tiesiog sunkiai suvokiama... sunkiai suvokiama ir tai, kad ji gali laikytis, puikiausiai funkcionuoti ir plestis bei plesti savo veikla, vien tik entuziazmo deka... atrodytu, kad turetume tik džiaugtis ir likti be galo dėkingais... deja... yra taip, kaip yra.... va, ir emiau galvot, kas galetu apraminti aistras... taciau, kaip jau minėjau nesu 100% isitikinus, kad mano pasiūlymas- išeitis... jums su tokia puslapio kurimo patirtim geriau matyt... Wink Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą