Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Fotografų teismui

      Puslapiai: 1   2   3  

Pranešimas Kafkis    2011 12 14 15:25      

Tiesiog papostinu:

Atsitikimas sakyciau delikatus, todel noreciau gauti is kolegu daugiau nuomoniu/komentaru.

Situacija tiesiogiai susiijusi su vienu is musu kolegu (nepabijokime sito zodzio), kuris beje priklauso siai, (.....) grupei.

Is anksto dekoju, tikiuosi kad rasite 10 minuciu ir perskaitysite laiska iki galo.

Ivykis atsitiko pries sesias dienas, Barcelonos oro uoste, skrydzio Barcelona – Vilnius registracijos metu.

Nera paslaptis kokios eiles ir del ko buna prie duru kai skrendi su lektuvu kuris priklauso Ryanair. Tuomet mes su zmona stovejome nei per viduri nei patys pirmi, bet uz musu jau maciau apie 40 zmoniu eile. Stovejome apie 45 min, staiga visiskai nezinia is kur atsiranda zmogus kuris atsistoja salia manes. Tamsaus gymio jaunuolis is pirmo zvilgsnio man pasirode ispanas, todel mandagiai kreipiausi i ji ispaniskai ir pasakiau jog eile prasideda is kito galo. Staiga issiaiskino, kad jis kalba lietuviskai tada pakartojau, kad jis nesistengtu buti naglesnis uz kitus ir neuzlistu i prieki.

Jaunuolis atsove, kad as rupinciausi savo reikalais, o as pasakiau, kad jeigu jis nepastebejo cia ir yra mano reikalas ir, kad jis kaip tik stovi mano reikale. Jaunuolis pasistenge paaiskinti lakoniskiau, mesdamas svaru argumenta:

-Zinai, ka, - tare jis pakankamai garsiai – Eik tu na....i.

“Oho”-, pagalvojau, zmones aplinkui susizvalge, - Kodel jus taip negraziai kalbate? Ka as jums blogo padariau?

Jaunuolis mane ignoravo, tylejo, bet vistiek uzlindo i prieki ir nuskubejo i lektuva. Siaurame koridoriuje, tarp terminalo duru ir lektuvo duru susidare spustis zmoniu, tada nutariau duoti zmogui suprasti, kad naglas uzlindimas – negrazus elgesys, nuejau i prieki ir uzlindau uz jo, atsisukau ir pasakiau:

- Ar patinka?

Jaunuolio veido raumenys pradejo drebeti, akys pasidare nerimastingos, drebanciu balso tembru jis pasake:

- Zinai ka, ciulpk tu b...i!

“Oho”, - pagalvojau, sakau: - O kaip tu jautiesi taip kalbedamas? Tau suteikia malonuma buti naglam? Jautiesi pranasesnis? Ko sieki?

Tada jis vel mane ignoravo, bet as specialiai uzstojau jam kelia, kad jis i lektuva neitu ir praleidau visus zmones pries kuriuos jaunuolis uzlindo.

Trecia karta su vaikinu, susitikome jau lektuve, as jam pasiuliau vieta salia saves:

- Seskis cia, zmogau, skrydis ilgas, pakalbesime, kur tavo problemos!

Jaunuoliui jau drebejo rankos, jo judesiai buvo nekoordinuoti, akyse matesi inirsis ir agresija, kadangi jis atsisedo ne prie manes, bet lygegrecioje eileje prie lango, gana garsiai reze trecia savo dienos sentencija:

- Tu turbut vaikysteje mazai b...i ciulpei.

Mano zmona atsistojo ir nueijo salia jo, priejo mazdaug 30 cm atstumu ir paklause ziuredama tiesiai i akis, angliskai, kodel jis izeidneja viesai ir kas jam negerai, tada jaunuolis pasake, kad cia ne jos reikalas. Mano zmona nusistebejo ir paklause ar jis nevartoja narkotiku, tada pakviete lektuvo stiuarda ir papasakojo trumpai situacija, stiuardas paklause jaunuolio ar jam viskas gerai ir jeigu jis dar karta pasielgs ir pasakys panasiai, jie bus priversti ji paprasyti ieseiti is lektuvo (speju patikrinti ar ji nevartoja narkotiku). Tada jaunuoliui pradejo kvepeti jog situacija gali pasibaigti labai nenaudingai ir jis uzsidejo audio ausines ir uzsiklende savyje.

Grizes i Vilniu, perskaiciau Herkaus Milaseviciaus siusta laiska i asm_lsfk grupe nuoroda nuvede i Augusto Didzgalvio straipsni, prie jo pamaciau maza facebook ikonele, kuria paspaudus atsirado kazkokio "Hubo" draugu sarasas, o jame vienas pazistamas veidas su vardu ir pavarde – Augustas Didzgalvis.

Negalejau patiketi, tai buvo tas pats jaunuolis, apie kuri rasiau savo istorijoje.

Galvojau gal as klystu, nutariau parasyti jam asmeniskai, kad neapkaltinciau be reikalo nekalta zmogu!

Susirasinejimas buvo labai trumpas bet labai idomus. Jis iki smulkmenu atskleidzia Augusta Didzgalvi, “Metu plunksnos” laureta, “frilanceri”, minties galiuna ir rimta profesionala.

Prasau:

Nenoriu nesusipratimu, todel nutariau parasyti ir paklausti ar ne tu skridai lapkricio 30 diena Barcelona - Vilnius, su Ryanair'u?
Mes su zmona tave kalbinome, bet tau lytiniai organai is burnos krito. Mano zmona sake, kad tavo akys buvo panasios i zmoniu, kurie vartoja narkotikus.
Ar ne geda? Kaip galesi paziureti mums i akis susitikes pvz, kokiame nors viesame renginyje?
O jeigu tavo mamai papasakoti apie si ivyki, kiek girdejau tu - siaulietis, as taip pat, o Siauliai juk, pats zinai - mazas miestas.

Pagarbiai,
kolega Tomas.

Augustas Didžgalvis <augustas@didzgalvis.lt>

2011 m. gruodis 6 d. 14:16

Aš skridau & tame jokio nesusipratimo nėra.

Visai negėda, o avansu siunčiami visi kurie bando man pist protą. Tiems kurie nesupranta iš pirmo karto yra pasakoma griežčiau. Tu ir tavo žmona nėra tam jokia išimtis, todėl savo nuomones galite susivynioti į vamzduką ir susikišt į užpakalį.

Tu neesi ir niekad nebuvai mano kolega, todėl renginiuose išvis neesi mane dominantis dalykas. Nusiskusk, susišukuok, apsirenk ne kaip bomžas, tada galėsi kažką kažkam pasakot.

O dabar gali pasakot kam tik nori, man po...i.



2011 m. gruodis 6 d. 14:46

Kam: Augustas Didžgalvis <augustas@didzgalvis.lt>

Ar tu tikrai manai, kad tai nepakenks tavo reputacijai? Ar tu tikrai manai jog viesai, sakes man ir mano žmonai cituoju tavo zodzius : "eik tu na...i, čulpk tu b...į" ir paskutinę frazė "tikriausiai tu vaikystėje mažai b...į čiulpei" elgeisi korektiskai?
Ar tau tikrai negeda, Augustai, kokia teise turejai uzlysti eileje, kai visi stovejo tvarkingai? Negi tavo etikos kodekse naglumas - vertybe?
As reikalauju kad atsiprasytum manes ir mano zmonos.

Pagarbiai,

Tomas.


Agustas Didžgalvis <augustas@didzgalvis.lt>

2011 m. gruodis 6 d. 15:18

Jei kas nors nori stovėti eilėje - tegul, aš nenoriu ir nestoviu. Kažkas ateina val prieš, o po to stovi pusvalandį - jų pasirinkimas, laisvi žmonėsWink Aš tam neturiu laiko/noro, bet turiu visas teises stovėt kur noriu.

Pakartosiu - tavo nuomonė apie reputaciją man nusispjaut, gali nors susirinkt liudininkus ir į teismą paduot. Man bet koks triukšmas naudingas, bele tik garsiau, ibo seniai garsėju savo keiksmais ir provokacijom, kas man netrukdo parduot klientam ax...ną fotografiją ir puikų servisą.

O su savo reikalavimais gali mint von, savo žmoną geriau barščius virt mokyk;-) Reikalautojas atsirado, hah

Kolegos, noreciau jusu patarimo, ka siulytumet daryti?

Pamąstymui apie tai kas galima ir apie tai kas smerktina...

Na ir dar iš Europos krepšinio čempionato, kai buvo viešai žeminama žurnalistė:
http://www.youtube.com/watch?v=w7dDpv2bZfU


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Wylius    2011 12 14 16:25      

Smagi labai istorija, o zhurnaliste tai tikrai ... Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2011 12 14 16:36      

tigi ans karatistas, džeknoris blin, tai ko iš jo norėt Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2011 12 14 17:35      

stai tau atsakymas Very Happy

http://www.didzgalvis.lt/apie

eilinis nepraustabarnis kaimietis. kai uzaugs taps Shustausku.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas be ok    2011 12 14 17:37      

Rūgštu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2011 12 14 17:45      

Jeigu taip ir toliau, tai jis ir senatves gali nesulaukti. Supyks kas nors stipriau viena diena

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2011 12 14 21:10      

FotoMinedas Very Happy O sprendžiant iš Dangaus pateiktos nuorodos, tiesiog idiotas Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Irmantas K.    2011 12 15 10:51      

Tam tikroje istaigoje tikrai butu dziaugsmas ir pramoga jaunuoliui viska paciam isbandyti

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Heaton    2011 12 15 12:44      

Buciau lektuve jauciu neatsakes uz savo veiksmus,o po to gal net teke gailetis...Siaip uz toki jo elgesi yra numatyta baudziamoji atsakomybe iki 2metu laisves atemimo(principo reikalui esant).Siaip ar taip, ji anksciau ar veliau pamokys kazkas...
O daznas veiksmu su lytiniais organais siulymas, matomai susijes su kazkuo is praeities:D


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas manau nesvarbu    2011 12 17 20:58      

http://www.didzgalvis.lt/ieskau_asistento Smile))))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2011 12 18 15:42      

Sakoma, bloga reklama - irgi reklama. Tai - mano požiūris į situaciją.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gytis Vidžiūnas    2011 12 18 18:08      

cruxman rašo:
Sakoma, bloga reklama - irgi reklama. Tai - mano požiūris į situaciją.

Sutiksiu. Garantuotai puslapio lankomumas po šitos temos bent dvigubai padidėjo;)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2011 12 18 21:13      

tokia reklama jo skurdziame gyvenime nieko nepades.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas r.g.    2011 12 22 13:05      

manau nesvarbu rašo:
http://www.didzgalvis.lt/ieskau_asistento Smile))))

"Varžysimės su konkurentais ir juos nugalėsim! Jie "šaudys kadrus", o mes paveiksluosime. Jie "fotkins", o mes darysime nuotraukas. Tokias, kurios įkvėps žmones."

Pažiūrėjau aš jo nuotraukas. Dauguma "point-and-shoot" stiliumi pradinuko su prabangia fototechnika daryti kadrai.

Vienas iš matytų pavyzdžių: http://www.klubas.lt/people/58-eriu-v-kochanskyte-laikas-pries-grozi-bejegis-foto.d?id=41482741

Kaži, šis "paveikslavimo" rezultatas įkvepia žmones?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2011 12 24 0:53      

Užuojauta Kafkiui - žinau ką tai reiškia - piktybiški Bighedo (taip vadinamas - arba buožgalviu) žodžiai - nekaltas jis. Tiksliau - nepakaltinamas.
Gali p...ru išvadinti ir po kelių minučių bandyti ranką atsisveikinimui paduoti. Po fotografijos rato - turėjau norą jungti nuo vaizdo - visi kiti buvę už stalo patarė- neliesti - todėl kad vėliau būtų labai daug smarvės, ir labai gailiuosi kad taip pasielgiau. Patarė nesitepti nei rankų nei kojų ir praleisti tai pro ausys, tiesiog pamiršti.
Netgi man keista- susilaikiau, nors tokįįį norą turėjau, bet sustabdys jį kas nors. Kaip iš Delfio praspyrė lauk, taip ir "apkramtys" kas nors kur nors.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą