Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

kas vertina nuotraukas pelkeje

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7  

Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2011 9 20 1:10      

kiek pamenu prie Nikitos nebuvo reklamos Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2011 9 20 9:36      

aurimai, per ta laika kiek cia PRIRASEI, jau tris fotovadovelius PERSKAITES butum Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mano foto    2011 9 20 12:31      

abracadabra rašo:
aurimai, per ta laika kiek cia PRIRASEI, jau tris fotovadovelius PERSKAITES butum Smile



kaip nuzombintas mintis skleidi - tai ir skaityk tuos vadovėlius - gyvenimo aktualijas ir be tavęs viešinsim, taip ir užmozolinami bet kokie mėginimai išgryninti problemas ir jų priežastis.

einam su manim pašokti ...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2011 9 20 22:14      

mano foto rašo:
abracadabra rašo:
aurimai, per ta laika kiek cia PRIRASEI, jau tris fotovadovelius PERSKAITES butum Smile



kaip nuzombintas mintis skleidi - tai ir skaityk tuos vadovėlius - gyvenimo aktualijas ir be tavęs viešinsim, taip ir užmozolinami bet kokie mėginimai išgryninti problemas ir jų priežastis.

einam su manim pašokti ...


kokius chemikalus pusryciam valgote, panulis? Smile

P.S. Atrases pasidomejau kas cia sneka, paziurejau kas publikuota. Eik ir tu vadovelius pasiskaityt. Pirmos klases pirmam puslapy yra tai, uz ka dar musmire ka tik uzmeciau Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2011 9 21 4:01      

abracadabra rašo:
mano foto rašo:
abracadabra rašo:
aurimai, per ta laika kiek cia PRIRASEI, jau tris fotovadovelius PERSKAITES butum Smile



kaip nuzombintas mintis skleidi - tai ir skaityk tuos vadovėlius - gyvenimo aktualijas ir be tavęs viešinsim, taip ir užmozolinami bet kokie mėginimai išgryninti problemas ir jų priežastis.

einam su manim pašokti ...


kokius chemikalus pusryciam valgote, panulis? Smile

P.S. Atrases pasidomejau kas cia sneka, paziurejau kas publikuota. Eik ir tu vadovelius pasiskaityt. Pirmos klases pirmam puslapy yra tai, uz ka dar musmire ka tik uzmeciau Smile


Spėju "mano foto" tai bus Antanas sugrįžęs arba jo palatos kolega prisijungė....


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2011 9 21 10:33      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:

Spėju "mano foto" tai bus Antanas sugrįžęs arba jo palatos kolega prisijungė....


Nedzinskas fotkint pradejo? Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mano foto    2011 9 21 15:44      

Ramuniukai ko taip slabnai pasijautei ? ir vaidentis tau pradėjo. žinai matyt ką berašas, bet ar Mindaugėlis paskaito tą rašliavą?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2011 9 21 16:23      

mano foto rašo:
Ramuniukai ko taip slabnai pasijautei ? ir vaidentis tau pradėjo. žinai matyt ką berašas, bet ar Mindaugėlis paskaito tą rašliavą ?

Čia tik tamstos liguisti paistalai, kad aš pasijutau slabnai ir kad vaidentis man pradėjo. Linkime pasveikti "mano foto".


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mano foto    2011 9 21 21:26      

Ramūnėli, kad ištrynei savo klastotę nieko nepakeisi - ji jau įseivinta. Teks atsakyti. Ir tau ir tiems kitiems . Šį kartą peržengei ribą.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2011 9 21 21:49      

Ka čia paisai, ligoni? Tuoj tau pačiam reiks atsakyti už kaltinimus ir nepdės net tai, kad esi nepakaltinamas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Simōne Saref    2012 3 08 23:35      

...

Paskutinį kartą redagavo Simōne Saref, 2012 11 05 21:06 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Simōne Saref    2012 11 04 18:56      

...

Paskutinį kartą redagavo Simōne Saref, 2012 11 05 21:05 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Povilas K    2012 11 04 20:14      

http://fotokudra.lt/img.php?img=472562&nav=newk&page=1

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas D.R    2014 1 03 19:07      

Man visai idomu butu gauti komentara uz ka ta musmere? Ir manau net tik man butu idomu tai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rytis Kutkaitis    2014 1 03 19:48      

Cia Jus apie koki tai konkretu savo darba ar aplamai ..?

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą