Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

kas vertina nuotraukas pelkeje

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7  

Pranešimas Dangus    2011 9 01 10:27      

Aurimai o po kuria is savo nuotrauku jus prasete kritikos? juk nesunku aprasyme paprasyti kritikos. juk nera cia skyrelio "kritikai", o balai neatspindi darbo kokybes. jei galvojat kad kazkas numusa balus specialiai dekit darbus kaip anonimas.

o is jusu postu susidaro ispudis kad nepagristai kritikuojat vertinimu sistema. "pirmi 7 blogiukai" gal kaip tik turetu atvert akis? Smile


dar pavyzdys apie kritika.

http://fotokudra.lt/img.php?imm=1&img=421389&nav=
Petruskos kritika ir Aurelijos gynyba.

tad ar pasiruoses Aurimai jus kritikai? jei pasiruoses prasykit jos po nuotrauka nes vertintojas jusu nepazista ir nezino ar nepasiusit jo jei tiesa parasys po nuotrauka Smile.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aurimas Valevičius    2011 9 01 10:45      

Klysti Mariau.
Va pažiūrėk savo darbą http://fotokudra.lt/img.php?img=351578&nav=aut&page= ... preištaringi vertinimai? Ar ne.
Ir yra du "stiprieji" penketukai... - liuks. Ir matyt, jie įvertino laiku. Bet jei jie būtų peržiūrinėje darbą paskutiniai, tai svarstyklės būtų visai kitaip palinkę - ko gero (čia jau tingiu labai tiksliai skaičiuoti) būtų prie pat "3,5" ... ir.... darbelis ramiai gulėtų pelkėje, - jie net negalėtų vertinti.
Tai tokia statistika..., o sąmokslų aš čia neįžvelgiu - per menkas reikalo svoris... relax...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aurimas Valevičius    2011 9 01 10:59      

Dangus rašo:
tad ar pasiruoses Aurimai jus kritikai? jei pasiruoses prasykit jos po nuotrauka nes vertintojas jusu nepazista ir nezino ar nepasiusit jo jei tiesa parasys po nuotrauka Smile.

Gera mintis - kritiką visada maloniai priimu. (Nuo šiol prašysiu... dabar prašau Smile ). Nors mano fotkės per menkos rimtai kritikai. Labiau tiktų techniniai patarimai.
Nemėgstu tik tokių kritikų kaip http://fotokudra.lt/aut.php?aut=18068 kurie tik nuspjauna trumpą frazę...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2011 9 01 11:10      

Aurimas Valevičius rašo:
Klysti Mariau.
Va pažiūrėk savo darbą http://fotokudra.lt/img.php?img=351578&nav=aut&page= ... preištaringi vertinimai? Ar ne.
Ir yra du "stiprieji" penketukai... - liuks. Ir matyt, jie įvertino laiku. Bet jei jie būtų peržiūrinėje darbą paskutiniai, tai svarstyklės būtų visai kitaip palinkę - ko gero (čia jau tingiu labai tiksliai skaičiuoti) būtų prie pat "3,5" ... ir.... darbelis ramiai gulėtų pelkėje, - jie net negalėtų vertinti.
Tai tokia statistika..., o sąmokslų aš čia neįžvelgiu - per menkas reikalo svoris... relax...


Bendro balo rezultatui eiliškumas nesvarbu.
Tam kad darbas patektų į pelkę, jam švarių 3 turi pridėti atitinkamas skaičius piliečių. Jei neklystu tas atitinkamas skaičius priklauso nuo balo svorio.

Taip kad nusiraminkit ir nešiukšlinkit pašto.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aurimas Valevičius    2011 9 01 11:28      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
Bendro balo rezultatui eiliškumas nesvarbu.

Klysti Ramūnai... Nesvarbu tada, kai vertinimai maišosi: geras- blogas- geras... ir t.t. O aš kalbu apie pirmus 7. Apie paprastą dalyką - tikimybę. Tik pakartosiu: pirmi 7 blogi užkerta kelia bet kokiam kiekiui būsimų.... net nesvarbu gerų ar blogų vertinimų. Idea


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2011 9 01 12:42      

Aurimas Valevičius rašo:
Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
Bendro balo rezultatui eiliškumas nesvarbu.

Klysti Ramūnai... Nesvarbu tada, kai vertinimai maišosi: geras- blogas- geras... ir t.t. O aš kalbu apie pirmus 7. Apie paprastą dalyką - tikimybę. Tik pakartosiu: pirmi 7 blogi užkerta kelia bet kokiam kiekiui būsimų.... net nesvarbu gerų ar blogų vertinimų. Idea


tai paskaičiuokit pagaliau tą tikimybę ir paskelbkit. Ir bus ramu visiems Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2011 9 01 12:51      

Aurimas Valevičius rašo:
Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
Bendro balo rezultatui eiliškumas nesvarbu.

Klysti Ramūnai... Nesvarbu tada, kai vertinimai maišosi: geras- blogas- geras... ir t.t. O aš kalbu apie pirmus 7. Apie paprastą dalyką - tikimybę. Tik pakartosiu: pirmi 7 blogi užkerta kelia bet kokiam kiekiui būsimų.... net nesvarbu gerų ar blogų vertinimų. Idea

Aš manau jei šitaip intensyviai nagrinėsime kūdrinių galimybių teorijas tai dar už poros kūdros forumo puslapių diskutuosime apie tai ar teisingas teiginys, kad stebėtojo laiko etalonas yra trukmė, per kurią jo požiūriu šviesa įveikia žinomą atstumą, ir iš šios teorijos išplaukiantis teiginys jog laikas nėra vienas ir tas pats visiems stebėtojams. Bet vadovaujantis šia teorija ir žinant, kad nejudančiam stebėtojui atrodo, kad judančio stebėtojo laikas eina lėčiau mes galime daryti išvadą, kad kūdroje vertinimui patalpinusiam nuotrauką individui atrodo, kad visi pirmieji jo darbą vertinantys konkrečios erdvės elementai esamu laiku balsuoja už jo darbą neigiamai.
Bet gal palikime tikimybes Puankarė, Eišteino,Dysono, Feinmano ir kitų panašių veikėjų pasekėjams ir čia atsipalaiduokime nuo kasdieninės rutinos, be kažkokių tai diferencialinių lygčių sprendimų ir tikėdami, kad kiekvienam stebėtojui šviesos greitis vakuume yra vienodas visomis kryptimis ir nepriklauso nei nuo šaltinio, nei nuo stebėtojo judėjimo greičio. Iš to darydami išvadą, kad kuo greičiau objektas juda, tuo lėčiau jam eina laikas, tuo objektas darosi sunkesnis ir jo tiesiniai matmenys, nejudančio stebėtojo atžvilgiu, darosi mažesni. Pritaikykime tai praktikoje manydami, kad kiekvienam fotografuojančiam galimybės kūdroje yra vienodas visomis kryptimis ir nepriklausomo nei nuo fotoaparato kainos, nei nuo nei nuo naudojamo objetyvo didžiausios diafragmos. Iš to darydami išvadą, kad kuo daugiau ir su meile fotografuosime, tuo geresni bus rezultatai, tuo mūsų kaip fotografų vertė augs ir kitų individų vertinančių mūsų darbus dedami balai taps mažiau svarbūs.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aurimas Valevičius    2011 9 01 16:11      

Nu čia Ramūnai parašėt daug nostalginių nesamonių, bet paskutinis sakinys geras... Pilnai sutinku.
Tik kam čia tiek emocijų? Galima būtų pasakyti - "no jo, yra spraga..." taškas. Arba galima pasakyti: "tai yra todėl, kad...." Arba būtų galima išvis nieko neatrašyti... ir būtų ramu. Bet ne - aistringai atrašinėjama arba ne į temą, arba nekonkrečiai ir tuo piktinamasi.
OK - daugiau nekritikuosiu, nesiūlysiu, nerašysiu. taškas.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2011 9 01 20:45      

Visai jokių emocijų Smile sėdi, šypsaisi iš kokių nors kieno nors desperatiškų bandymų suversti kokias nors nesėmes sistemos netobulumui ir t.t.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mano foto    2011 9 13 17:20      

Ramūnas ilgą savo svaičiojimų tiradą pabaigia cinišku tonu. Kai jam jau nesvarbu - kiti gi ten apačioje per tokį ciniškumą mažai teturi vilčių pakilti. suprantama, meluoti galima kiek norim. Realijos nuo šito nesikeičia.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius Elsbergas    2011 9 14 6:38      

mano foto rašo:
Ramūnas ilgą savo svaičiojimų tiradą pabaigia cinišku tonu. Kai jam jau nesvarbu - kiti gi ten apačioje per tokį ciniškumą mažai teturi vilčių pakilti. suprantama, meluoti galima kiek norim. Realijos nuo šito nesikeičia.
Ramūnas jums trukdo ką? Pakilti iš kur į kur? Apie ką kalbi, autoriau? Čia fotografijos tinklapis, fotografuok, mokykis, rodyk geras nuotraukas

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mano foto    2011 9 16 20:41      

Andriau tu kaip visada advokatauji ir kaip dažniausiai net į temą nepataikai. Tad kam tau tas tuščias vargas. taip supranti savų gynimą ?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2011 9 16 21:25      

Na taip, Ramūnas gi nusprendžia ir visiems 19000+ kūdroje užsiregistravusių vartotojų nurodo kur ir kaip balsuoti... greičiausiai kiekvieną asmeniškai prainstruktuodamas ...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2011 9 17 14:36      

Kam Jums tie balai reikalingi?Kurkit grazias fotografijas,zmones jomis geresis ,tai ir bus didziausias atpildas uz patirta varga ir kurybines kancias.
Jeigu nieko nemokat,tik norit kazkokiu mistiniu balu,tai galit prisipaisyt,kaip vaikystej prisirasydavom penketu i pazymiu knygele.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mano foto    2011 9 19 22:03      

Kad jau reklamuoji Ramūnai kaip prie Chruščiovo - nubalsavo visi 104 proc. gyventojų ... Smile)) o kai atmęsi mirusias sielas kiek beliks tų tūkstančių ?

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą