Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

aman galy katras yš dyrektuoriu pasakyt užka many atjunge

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas studentas    2011 6 14 11:27      

A kam y kas nepatyka ka many atjunge. Radau fotke apie tremtynius y norejau kitiems parodyti a kažkas nieka nepasakydams y neperspedams man ta sutrukde. Akas žyna kodel tayp yra.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas studentas    2011 6 15 11:29      

anera bendruma tarpe fotografu nieks nepareagava a man tayp y lyka neaišku kodel be juoke paiškynima taip kažkas padare

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2011 6 15 11:38      

Negalima deti ne savo darytu nuotrauku. Gal tai ir toks bus paaishkinims.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas studentas    2011 6 15 15:25      

kafkis, net , jei aš y bučeu tuoke ydejes - turetu pasakity mana kalte a svetymu pas many nera yra tyk šeimos mana babas ymana tetes
neta pričyna matau


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2011 6 15 16:24      

Jeigu ne paties spausts kadrs, tai ir prabrokavo. Arba del kitos priezasties kokios tai

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas studentas    2011 6 15 19:46      

Kafkis rašo:
Jeigu ne paties spausts kadrs, tai ir prabrokavo. Arba del kitos priezasties kokios tai


nu ka dėl viena kadra tay da y gynmes nebuvau abet tay yra šeimos fotka y pretenzyju nieks netur teises man asakyt nes ykompa ašay ydejau y paty fotka albome gul ne ta bus pričyna tyk kode jos man nesaka tas yra negražey y grieks kažy kam aman pasake kas tas Myndaugs jys man liepe nieka nekomentuoty mat kad ans yš dydesne miesta tay nesyskaita


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2011 6 16 17:40      

tikriausiai dėl lietuvių kalbos darkymo tamstą atjungė...manau...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas studentas    2011 6 16 18:51      

nu kayp mokam teyp y rašam. Atas katras atjunge ne tiek nemuok buo nepaaiškyna del kuokes priežastes ta padare. O tas yr blogeu nei mana rašyms. Didelys pasyputyms ta kas atjunge jaučęs svarbesnys už pagarba žmogui y kaip mana baba saka ka mokykla baiges (netayp kaip aš) jau tur išmanyt apie garbynga žiurejyma y kyta žmuogu . tai gal tas kayp y aš nebaiges 8klases

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas 5000    2011 6 16 20:40      

ale y blogą pričyną surond tei vebmasterę tomstelę tęp nuzurkuot ...

Paskutinį kartą redagavo 5000, 2011 6 17 6:48 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas studentas    2011 6 16 22:18      

5000 rašo:
ale y blogą pričyną surond tei vebmasterę tomstelę tęp nuzurkot ...



tay yš barščiu bureu buo nieks neaišku ale sakau gal anie tayp lynksmynas pantaone dievay savyp žaidž


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas beny-benasio    2011 6 19 12:52      

o tu pasvylpauki bernioke,
ant suvalkyjos lygumu...
tik tu ir vejas sitaip mokat,
pasvyyylpaut ant lauku.......
pararrraram...pa.param...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas studentas    2011 6 19 18:26      

beny-benasio rašo:
o tu pasvylpauki bernioke,
ant suvalkyjos lygumu...
tik tu ir vejas sitaip mokat,
pasvyyylpaut ant lauku.......
pararrraram...pa.param...


Labay man patyka tava tas dieds kur užu barzdas lauyka y anam y aky fygą taiką ... a švylpk nešvylpes kažy kam ause seras užkyša


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas studentas    2011 6 20 9:10      

Praeje savaite laika a vads tyče roda sava ignora. Ans nemata juoke reikala pasakit vešai kodel y kaip aš pažeidžeu jo instrukcijas . Gana tičiotis y panekint kytus dalivius. Akad matas ans ta nesuprant yra kiti anam privalomas taisikles. Ačiū vienam žmogui mane papruotyna rašyt y ADA dėl mana vartuotoja teisiu pažeidyma. Tuokie teisiu uždraudymai galymi tyk sava kuchney su sava motera. a če yra viešas reikals. Y Myndaugs galu gale tur laikytys Lietuvas istatimu. Ane tyčiotys iš anam nepatynkančiu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas babajagyn    2011 7 01 19:47      

Lietuvos įstatymai tik mirtingiems parašyti. Laikas tą žinoti ir prieš titanus neburnoti - nutrenks arba ištrenks

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas fotoKūdra    2011 7 04 15:04      

Vartotojas buvo atjungtas už taisyklių pažeidimus: svetimų nuotraukų talpinimą ir dėl įžeidžiančių komentarų kitiems svetainės vartotojams.

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą