Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Fotografija baznycioje - nustatymai ...

      Puslapiai:   1   2   3   4  

Pranešimas Malvydas    2010 7 22 20:05      

norėč, kad many nufotkintumėt su "šviesiais". Turiu vilties? Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Kublickas    2010 7 22 20:55      

Viltis mirsta paskutine...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 7 22 20:57      

Vilmantukai, ne kolegos mes, man dar toli iki tokio tavo lygio : http://fotokudra.lt/img.php?img=221107&nav=aut&page= Very Happy

Tei tejau - eimantukai - prašaisi vėl ant barnių, profesionalus fotografas - tai tas - kuris tai atlieka už pinigus, tik nepradėkime dabar apie kokybes, patirtys, ir t.t.- tai jau kita tema - na o šitą temą, manau, jau galima ir rakinti būtų, arba perkelti į skyrelį - paplepėkime.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Algis aš    2010 7 23 1:13      

Faktas. Bent jau porą - trejetą šimtų
literatūrai - ne riba.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Algis aš    2010 7 23 1:16      

Ir dar - istoriją studijuodamas ne tūkstantį,
daugiau literatūrai išleidau, daug geros buvo.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 7 27 12:48      

Vilmantas Žilinskas rašo:
Tei tei, gal tamsta prieš tai pasiteirauk manęs vienu ar kitu klausimu, o po to skleisk erezijas apie vieną ar kitą mano sugebėjimą ar nesugebėjimą, žinojimą ar nežinojimą. Niekados nenuvertink pašnekovo, ypač, kai jo nepažįsti, nes iškart pats krenti labai žemai (nors ir matyt tą akimirką ereliu jautiesi). Man vat smalsu pasidarė, įdomu kas daugiau kadrų yra padaręs su "naglu kanonu" ir kas daugiau dirbęs yra su šviesiais stiklais, tiek studijoje, tiek outdoor'e, nes toks vaizdas, kad tamsta būsite tik ką perskaitęs fotografijos vadovėlį ir skraidote padangėmis. Mielai pratęsčiau diskusiją private ir išskaidyčiau visus tamsos čia paskleistus gandus, tik klausimas ar verta gaišti tam savo laiką? Žmonės patys atsirenka kuo tikėti, nekvaili.

P.S. www.jeffascough.com, www.joebuissink.com.


Vilmanatai as nuorodu ne googlei ieskau Smile


Paskutinį kartą redagavo Kafkis, 2010 8 05 22:19 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 7 27 12:58      

arkanoidas rašo:
Vilmantukai, ne kolegos mes, man dar toli iki tokio tavo lygio : http://fotokudra.lt/img.php?img=221107&nav=aut&page= Very Happy

Tei tejau - eimantukai - prašaisi vėl ant barnių, profesionalus fotografas - tai tas - kuris tai atlieka už pinigus, tik nepradėkime dabar apie kokybes, patirtys, ir t.t.- tai jau kita tema - na o šitą temą, manau, jau galima ir rakinti būtų, arba perkelti į skyrelį - paplepėkime.


Arkadijau su Tavimi visuomet barniai man patinka Very Happy Ale tas Vilmantas pripazink tikrai erezijas skleidzia. Fotkinau praeita savaitgali brolio vesele. Keikiausi as toj baznycioj. Apsvietimas kaip rusyje (plius diena lietinga ir apsiniaukus, Klaipeda 4 val vakaro). Bet klebonas prikolnas buvo. Tai bent jau judeti po visur galejau be jokio susikaustymo ar sazines grauzaties, kad nepriklaupiu eidamas per centra Smile Ateistu neapsauke Smile

P.s. Arkadijau profesionalus fotografas yra tas, kuris tai daro profesionaliai ir ne butinai uz pinigus Wink Gi pats tai puikiai zinai Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilius S.    2011 4 28 19:44      

Pasiskaičius Jūsų visų šiuos postringavimus, man kaip mėgėjui (manau ir šią temą sukūręs žmogus buvo arti mėgėjo), iškilo labai įdomus klausimas (kas kalba tik apie PRO techniką - Jų tai neliečia..):
kodėl daugelis fotografų rašo jog ISO nustato bent jau nuo 400 ar 800 ???
Juk kuo mažesnis ISO, tuo mažiau triukšmų.. Ar aš čia neteisingai kažką suprantu?
Man asmeniškai fotografavus su savo turimu foto aparatu patalpoje su blykste ir ISO 800 nuotraukos nepatiko. Todėl dabar ISO stengiuosi nusistatyti mažiausią, o likusius nustatymus daryti pagal esamą situaciją.
Norėčiau kad pakomentuotumėte ISO nustatymą (kodėl nustatomas ne mažiausias?).


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas 0278    2011 4 28 20:19      

iso keli iki maksimalaus priimtino tam, kad backas nejuoduotu blicu svieciant ir bent kazkokios spalvos liktu - nereiketu visko i bw versti.

del noiso - jis YPAC lenda seseliuose, jei bandai is ju kazka dar traukti, todel nedaeksponuotas kadras prie iso 200 "istemptas" per PS gali tureti daugiau noiso negu prie iso 800, kai ekspo bus normali ir nereiks "tempti".
raw noisas sako mazesnis, cia komentuoti negaliu, dirbu jpegais.
canoninis noisas daugiau RGB, nikoninis daugiau monochromas, issiima lengviau.

sviesus stiklai beje irgi ne panaceja, nes prie F 1.4-2 dofas labai siauras, o prietemoj AF grybauja.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas martynas a.    2011 4 28 20:21      

Viliau,
tai galioja tik kameroms su mazais sensoriais (poreikis mazint iso). fotografuojant apynormaliu veidrodiniu aparatu tas skirtumas tarp ISO100-400 yra menkai pastebimas, o nuotraukose ne didesnese nei 20x30 apskritai sunkiai izvelgiamas eiliniam vartotojui. nustates iso400, tu jau islosi 2 stopus (lyginant su iso100), o juos gali panaudot islaikymo sutrumpinimui (kai reikia stabdyt judesi) arba diafragmos uzdarymui (kas padidina ryskumo zona). jei islaikymas/diafragma nesikeicia - tada, kaip jau atsake kolega ausciau, gausi daugiau bendro fono detaliu. ir visiska tiesa, kad geriau iso 800, nei iso 200 ir seseliai istraukti PS


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilius S.    2011 4 29 16:48      

Esmę supratau Wink Ačiū.
Reiks eit eksperimentuot Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Heaton    2011 5 03 8:19      

ko koki WB darote baznycioje?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilius S.    2011 5 03 9:05      

Kaip galima vienu WB nustatymu fotografuot skirtingose bažnyčiose, jei kiekvienoj visiškai skirtingas apšvietimas?
Nebent nustačius automatinį.
_________________
Nikon D5000


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Heaton    2011 5 03 9:13      

Tai vat ir klausiu kaip pasirenkate.Nes kiek suprantu siulomi ten nelabai tiks.Korteles naudot, ar kaip geriausia?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas 0278    2011 5 03 11:14      

jeigu liveview yra, per ji nusistatai.
jei ne, gali bandyt su cardu, bet neefektyvu - tas pats gaunasi pagal kliento baltus marskinius PS tampant.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą