Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Mano nuomonė.....

     

Pranešimas Anonimė    2011 1 21 18:13      

Šioje svetainėje esu kol kas dar trumpa laiką, bet jau spėjau pastebėti kad čia labiausia vertinamos ne natūralios nuotraukos o foto montažai. Dar įdomesnis dalykas kuri pastebėjau yra kad nuotraukos yra vertinamos pagal kriterijų patiko/nepatiko t.y jai ta nuotrauka tau nepatiko tai tu neatsižvelgsi vertindamas ją, kad joje yra tikrai gili minti (šneku čia ne apie savo foto), yra ir tokiu vartotojų (vardas pavardė neatskleidžiama) kurie gali drąsiai pareikšti ,,trink".

Tai va, nemanau kad tai yra gražu, o tai ką deda autorius yra jo reikalas (žinoma jai pasiūlymas yra draugiškas tai tikrai nieko blogo, bet tokio dar neteko skaityti).


P.S. Rašau ne apie savo nuotraukas.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Zenonas Simaitis    2011 1 21 18:20      

nieko, su laiku praeis, nuomone pasikeis, arba ne Smile
jei cia mano pavarde kumstuky uzgniauzus laikai del sito darbo http://fotokudra.lt/img.php?img=386899
tai gali drasiai viesinti, kam tos konspiracijos Smile tikrai tuom mano nuomones apie sita darba nepakeisi...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2011 1 21 18:21      

asfalte sliekų ieškai, tobis dedi viešumon fotas - gauni margos publikos margus įvertinimus ir komentarus. užvesta tema be perspektyvos - trink.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2011 1 21 19:03      

kadangi tik autoriaus reikalas, kokias foto dėti, tai kiti autoriai turi teisę jas komentuoti taip, kaip jiems atrodo, o Tu gali reaguoti, kaip Tau išeina. ir taip amžinai sukasi tas ratuks..Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2011 1 21 19:37      

"Devynis kartus atmatuok, dešimtą pjauk" Jei jau čia (kaip ir beja visur kitur) vadovaujamasi ta logika, kad kiekvienas gali dėti tai ką nori ir kiekvienas vertinti kaip nori, ir jei dėl to vertinimo (dažniausiai neigiamo) kyla pasipiktinimas, tai reikia daryti kažkokias išvadas. Mano galva reikia daryti griežtesnę atranką prieš parodant viešai savo darbus. Pradžioj įsitikinti ar tikrai tas darbas yra vertas dėmesio (gal net paklausti pas mamą), o tik tada talpinti viešai. Manau tai vienas iš paprasčiausių būdų išvengti žiaurios kritikos.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Anonimė    2011 1 21 20:47      

Kritikos aš nebijau. O fotografija man yra tiesiog hobi.

Na ir kaip čia jau daug kas sakė tik gal aš perifrazuosiu ,,Kiekvienas skirtingai supranta foto mena".


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2011 1 21 21:18      

Greta Jeskelevičiūtė rašo:
Kritikos aš nebijau. O fotografija man yra tiesiog hobi.

Na ir kaip čia jau daug kas sakė tik gal aš perifrazuosiu ,,Kiekvienas skirtingai supranta foto mena".


na taip, viskas teisingai, kai kas ir fekalijų krūvą vidury salės menu vadina


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2011 1 21 21:32      

Greta - pasistojo klausimėlis. nori pagerinti savo kadrus ar išgirsti rurabučiavimą ????

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas beny-benasio    2011 1 21 23:55      

rurabuciavimas irgi tam tikra taktika, bet cia vel susikerta nuomones...
ma rods jus nebevarkit ... Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Anonimė    2011 1 22 9:32      

Tiesiog išreiškiau savo nuomone.
O jai ką domina kodėl kūriau šia tema, tai tik todėl kad tik išsišokdamas iš minios žmogus gali sulaukti aplinkiniu dėmesio, t.y tik po šios temos gerbiamas Arkanoidas atėjo į mano fotografijas.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas beny-benasio    2011 1 22 10:48      

skarbonke rašo:
Greta Jeskelevičiūtė rašo:
Kritikos aš nebijau. O fotografija man yra tiesiog hobi.

Na ir kaip čia jau daug kas sakė tik gal aš perifrazuosiu ,,Kiekvienas skirtingai supranta foto mena".


na taip, viskas teisingai, kai kas ir fekalijų krūvą vidury salės menu vadina

nu ci labiau gal tie propropro kurie jau visokio š begales prifotografine, nusifotografine, persifotografine ir kai jau mena mato visur, visada, visaip, is visko, bele kokio ir visokio kampo, ir dar kazko pikantisko iesko........
Cia tiem kas vidury sales š.do kruva meniskai mato...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas 44    2011 1 22 10:58      

Greta patariu pradet lankyti kokius fotografijos kursus arba skaityti daug literaturos apie fotografija ,nes su tokiom nuotraukom kritika tikrai bus ziauri.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Anonimė    2011 1 22 18:12      

Dėkoju už kol kas ne-žiauria kritika. Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Eglė Trepeikytė    2011 1 26 18:04      

Teisybę rasi tik anapus. Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gytis Vidžiūnas    2011 1 26 18:20      

Manau fotografavimo pradžioje reikia mažiau gilintis kas ką ir kaip vertina, o daugiau fotografuoti:) To ir palinkėsiu kolegai;)

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą