Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Reikalingas vestuvių fotografas :)

      Puslapiai:   1   2   3   4  

Pranešimas Mindaugas Anusauskas    2011 1 21 22:05      

Sveiki, as Mindaugas Anusauskas Smile Siame tinklapyje esu naujas tad idomu bus isgirsti |usu nuomone Smile
Mano tinklapis :
www.mindaugasphoto.lt

Nesu naujokas, bet nesu brangus Smile Tinklapyje sudetos kelios is mano fotografiju ( del jaunavedziu prasymo ju nepublikuoti), bet jeigu noretusi butu galima pamatyti ir daugiau Smile
jeigu norit konsultaciju galit kreiptis i mano buvusius klientus ( http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000564687782 )
Manau tai geriausias butas save pristatyti Smile
uz jusu pasiulyta suma dirbciau ne vienas, padetu mano tetis kuris taip pat uzsiima fotografija (savo tinklapyje nepublikuoja vestuviniu nuotrauku, bet kokybe ir zanra suprasit Wink - www.wildphotogallery.com (is karto atsiprasau uz tinklapio klaidas, nes siuo metu jis perkelinejamas i "naujus namus" Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas K.K.    2011 1 22 1:46      

arkanoidas rašo:
K.K. rašo:
Romanas Naryškin rašo:
pamėginkite www.pykšt.lt Smile


Nemažai foto blogai sufokusuotos arba tiesiog blogas išlaikymas ir ant veidų "muilas".
Jaunoji kai kuriose nuotraukose labai prašosi bent minimalaus retušavimo, ir spalvos užvarytos stipriai dirbtinai spalvotose, o nespalvotose trūksta kontrasto, bet čia gal skonio reikalas, nors greičiau įprastos "pradinuko" klaidos.


Visiškai sutinku su K.K. - plius vietomis nereikalingi išdeginimai, ir pykšt kaip ir pyrst asocijuojasi. - Be pykčių Very Happy.


Pritariu Arkanoidui Smile Šiaip ne vieta čia aiškinti marketingo vingrybes, bet šitas pavadinimas turi tik vieną sąlyginį pliusą ir... kruvą rimtų minusų.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gediminas    2011 1 22 13:27      

Mindaugas Anusauskas rašo:
Sveiki, as Mindaugas Anusauskas Smile Siame tinklapyje esu naujas tad idomu bus isgirsti |usu nuomone Smile
Mano tinklapis :
www.mindaugasphoto.lt

Nesu naujokas, bet nesu brangus Smile Tinklapyje sudetos kelios is mano fotografiju ( del jaunavedziu prasymo ju nepublikuoti), bet jeigu noretusi butu galima pamatyti ir daugiau Smile
jeigu norit konsultaciju galit kreiptis i mano buvusius klientus ( http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000564687782 )
Manau tai geriausias butas save pristatyti Smile
uz jusu pasiulyta suma dirbciau ne vienas, padetu mano tetis kuris taip pat uzsiima fotografija (savo tinklapyje nepublikuoja vestuviniu nuotrauku, bet kokybe ir zanra suprasit Wink - www.wildphotogallery.com (is karto atsiprasau uz tinklapio klaidas, nes siuo metu jis perkelinejamas i "naujus namus" Smile


turiu tik vieną klausimą: Jums tikrai gražu tos nespalvotos nuotraukos su spalvota puokšte ar spalvotu žiedu?
apie kitas nuotraukas palieku spręst klientams...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adas Vasiliauskas    2011 1 22 18:45      

gerą dieną,

www.fotografuojuvestuves.lt


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2011 1 24 14:16      

Adas Vasiliauskas rašo:
gerą dieną,

www.fotografuojuvestuves.lt


Kaip čia pasakius, iš aklump, gal iš senumo niiii ten užsukau, norėjau ap-žureci vestuviniaz fotaz, atsidariau - ten mergaicia su benzopjuklu ir visa kažkuo raudonu aptaškyta, persigandau ir uždariau - maladec esi.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adas Vasiliauskas    2011 1 24 14:36      

arkanoidas rašo:

Kaip čia pasakius, iš aklump, gal iš senumo niiii ten užsukau, norėjau ap-žureci vestuviniaz fotaz, atsidariau - ten mergaicia su benzopjuklu ir visa kažkuo raudonu aptaškyta, persigandau ir uždariau - maladec esi.


ni sudba Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Petrauskas    2011 1 26 17:07      

www.fotonorai.lt Kviečiame užsukti

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2011 1 27 12:39      

Saulius Petrauskas rašo:
www.fotonorai.lt Kviečiame užsukti



Gal kam ir patiks - bet kaip feisbuke rašėte - per 5 metus darbo neturėjote daugiau fotogeniškesnės poros vestuvių reklamai įdėti ??? Kai kurie PS efektai - na sunkiai suvokiami Very Happy Gal. 5 mėnesiai praktikos o ne 5 metai ???

Skyrelis renginiai yra - nuotraukų nėra , tai ar buvo kokie renginiai???
Tokius klausimus gali užduoti ir užsakovai.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas 44    2011 1 27 13:13      

Sauliaus Petrausko vestuvių albume ypač patiko 4 nuotrauka,natūraliai stiprus akių ryškumas stebina,kaip ir 12 nuotrauka kurioje net per kraštus liejasi migla,kurios po kojom truputi pritrūko,bet taip tik dar geriau

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2011 1 27 14:05      

arkanoidai, esi vestuvinių fotografijų žinovas?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nikonis G    2011 1 27 15:13      

Marijus * rašo:
arkanoidai, esi vestuvinių fotografijų žinovas?

Jis negali būti žinovas, nes tikri žinovai yra tie, kurie niekada nefotografavo profesionaliai vestuvių Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Valentinas Pečininas    2011 1 27 15:31      

Už 2000 lt. padarysui

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gediminas    2011 1 27 16:14      

arkanoidas rašo:
Saulius Petrauskas rašo:
www.fotonorai.lt Kviečiame užsukti



Gal kam ir patiks - bet kaip feisbuke rašėte - per 5 metus darbo neturėjote daugiau fotogeniškesnės poros vestuvių reklamai įdėti ??? Kai kurie PS efektai - na sunkiai suvokiami Very Happy Gal. 5 mėnesiai praktikos o ne 5 metai ???

Skyrelis renginiai yra - nuotraukų nėra , tai ar buvo kokie renginiai???
Tokius klausimus gali užduoti ir užsakovai.


ale netingi tu žiūrėti kas ir kur ten Very Happy
atsidariau puslapį ir uždariau galeriją pamatęs Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nikonis G    2011 1 27 17:41      

arkanoidas rašo:
Saulius Petrauskas rašo:
www.fotonorai.lt Kviečiame užsukti



Gal kam ir patiks - bet kaip feisbuke rašėte - per 5 metus darbo neturėjote daugiau fotogeniškesnės poros vestuvių reklamai įdėti ??? Kai kurie PS efektai - na sunkiai suvokiami Very Happy Gal. 5 mėnesiai praktikos o ne 5 metai ???

Skyrelis renginiai yra - nuotraukų nėra , tai ar buvo kokie renginiai???
Tokius klausimus gali užduoti ir užsakovai.


Pritariu 100 proc., beje, tas mėgėjiškas PS pertieklius asmeninėse ir vestuvių nuotraukose taip pigiai atrodo... O kitur kaip tik palikta be jokio PShop, visi inkštirai stambiu planu ir priedo perverstos akys kaip siaubiaką pamačius Smile. Nejau taip su skoniu ir kompozicija sunku pas 5 metus dirbantį fotografą...

P.S. Kažkas neįtikėtino, aš pradedu nuolat sutikti su Arkanoido nuomone Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2011 1 27 18:03      

tam kad nekurstyti konkurenciniu kovu cia kudroje duosiu vestuviu fotografams ir ju kritikams nuoroda i feisbuka. kad galetumete ivertinti vestuviu fotografu kontingenta Lietuvoje. Gaila kad po kiekviena foto nera fotografo reklamos.

http://www.facebook.com/photos.php?id=115689702567

ju ten 3 albumai. viso apie 500 foto.
gal arkanoidas tures darbo ir neberasys "profesionaliu" komentaru.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą