Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

parduota

     

Pranešimas skirmish    2011 1 10 15:42      

du nauji m42 adapteriai su korekciniu lęšiu (fokusuoja į begalybę) nikon fotoaparatams.

40 LT


Nusipirkau daugiau, taigi likusius parduodu. Vienas visiškai naujas, kitas praimtas pažiūrėti.

Asmeninės žinutės pageidautina.

Skirmantas


Paskutinį kartą redagavo skirmish, 2011 11 23 15:59 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skirmish    2011 1 12 19:01      

.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skirmish    2011 1 19 22:06      

.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas paulius si    2011 1 19 22:53      

20lt

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mirazas    2011 1 20 11:51      

o man kazkodel nefokusuoja i begalybe. Aparatas D300.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skirmish    2011 1 20 18:43      

tai gal čia tas už 20lt ir buvo? Ne aparate esmė jei nefokusuoja. Arba kažkas blogai su korekcinių lešiu arba objektvyas yra ne nuo zenitų (jei galima taip išsireikšti). Nes esu bandęs tris objektyvus ir su visai veikė.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mirazas    2011 1 21 9:27      

Beda yra atstume iki matricos. Korekcinis lesis tam ir yra, kad pakoreguotu atstuma. Objektyvas Pentacon, bet lygiai tas pats ir su Helios. Pirkau ne uz 20Lt , bet nebandziau pries pirkdamas. Visokios zinoma buna nekokybes.... Smile.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skirmish    2011 1 21 13:01      

bet visų nikon atstumai iki matricos vienodi. Nes kitu atveju tiesiog vis lęšiai netiktų. o kadangi objektyvas pentacon tai taip ir yra tikriausiai. Bet keista kad ir helios netinka. Peršasi viena mintis tik. "brokaunas" tas tikriausiai adapteris arba pats lęšis. Maniškiuose pavyzdžiui gali koreguoti šiek tiek ir lęšio padėtį, tai siūlyčiau ir pas save tą patį pabandyti jei eina gal suvesi, kad į begalybę fokusuotų. O jei ne visada gali pas mane apsiprekinti Smile pabandysi nuotraukas galiu dar padaryti jei reikia.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mirazas    2011 1 21 14:44      

teks man matyt atsisakyt rankinio fokusavimo objektyvu.........naudojamu su adapteriais.........mano regejimas i minusa krypsta, tai sunku suvest ryskuma, o nikon nera adapteriu su fokusio patvirtinimu....Sad

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas paulius si    2011 1 21 15:21      

yra =alias taskiukas kampe kai fokusas geras

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą