Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Foto salonas, kuris ne laiko savo pažadus

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas Aleksandr    2011 1 20 20:55      

Jau antrą kartą susiduria salone, kuris yra įsikūręs Klaipėdoje, Laukininkų pradžioje problema. Jie paėmė juosto išryškinti 14:00, ir pažadėjo padaryti už 5 valandų, t.y 19:00. Atvykau 18:00 ir buvau nustebęs, kad dar nėra padaryta.Paaiškino kad dar ne viskas. Jau po 50 minučių, JUOSTA !!!!( NE PADARYTA) paaiškinamos tuo, kad įranga sugedo. Pirmą kartą du mano filmai SKANAVO beveik 3 valandas, ir po to kaip aš pakėliau kipiša.Jeigu nuspręsite turite reikalu su šita firma, geriau pagalvokite šimtą kartų
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aloyzas Stakelė    2011 1 20 22:21      

Man tai čia viskas pofig aš į Klaipėdą nevešiu ryškint juostų, bet nesuprantu kas negerai atnešei 14:00 ir pažadėjo padaryti už 5 valandų, t.y 19:00. atėjai 18:00 ir nustebęs kad dar nėra. Taigi dar visa valanda iki pažadėto atlikti darbo. Visur taip buna kai sugenda technika, žada padaryti po ilgesnio laiko nes tikisi susitvarkyti aparatūrą, jei iki to laiko nepavyksta sutvarkyti ta firma lekia i kitą firmą ir išryškina surinktas juosteles. Per valandą tykiuosi ir išryškino Jums tą juostelę. Aš tai mėgstu punktualumą, (+- 10min.) fotografams tai leistina.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas elinax    2011 1 20 23:32      

Šiaip jau jei turite pretenzijų, aiškiai įvardinkite ir salono adresą, nes Laukininkų gatvėje jų yra ne vienas, o dabar suplakėt visus ir tai -blogai. Bet ir aš neįžvelgiu jokio "kriminalo", tai jūs nepunktualus, atvykote visa valanda anksčiau ir baisiai nustebote, kad dar neatliktas užsakymas. Juk tarėtės 19 val?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aleksandr    2011 1 21 11:30      

elinax rašo:
Šiaip jau jei turite pretenzijų, aiškiai įvardinkite ir salono adresą, nes Laukininkų gatvėje jų yra ne vienas, o dabar suplakėt visus ir tai -blogai. Bet ir aš neįžvelgiu jokio "kriminalo", tai jūs nepunktualus, atvykote visa valanda anksčiau ir baisiai nustebote, kad dar neatliktas užsakymas. Juk tarėtės 19 val?


Ankščiau, ten darydavo per valanda, i tokiu problemų ne buvo. Šita juosta man išryškino per 20 min.Jučiu jus ten dirbote pas ta sena perduna//


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas elinax    2011 1 21 12:03      

Aleksandr rašo:


Ankščiau, ten darydavo per valanda, i tokiu problemų ne buvo. Šita juosta man išryškino per 20 min.Jučiu jus ten dirbote pas ta sena perduna//


Klausykit, valdykitės, ponas Shocked . Aha, tai aš ryškinau jūsų juostas Laughing , nu ir nepadariau darbo 18 val., nes turėjote ateiti 19 val.

P. S. Jūsų nuojautos klaidingos, pas NIEKĄ aš nedirbu. Tačiau jūsų tonas jau pakankamai man pasakė apie jus. Razz


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2011 1 21 21:43      

Aleksandr rašo:

Ankščiau, ten darydavo per valanda, i tokiu problemų ne buvo. Šita juosta man išryškino per 20 min.Jučiu jus ten dirbote pas ta sena perduna//


O žodis visiškas chamas ir šio skundo autorius tai tas pats yra ????
Parodėte savo nepunktualumą, dabar visi tos gatvės salonai papuolė į nemalonę (techninių gedimų servisuose pasitaiko ir niekas dar dėl to nemirė, bet tokio chamiško kliento kitą kartą pats neaptarnaučiau - neša kokių 12 kadrų juostelę ir bosu jaučiasi. Ką - pastoviai ten tame salone taip nutinka - 2 ,3 kartus iš eilės ????


Paskutinį kartą redagavo arkanoidas , 2011 1 21 22:04 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas DP    2011 1 21 21:44      

Kaip galima is cia issiregistruot?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2011 1 21 22:06      

Dovilė Paužuolytė rašo:
Kaip galima is cia issiregistruot?


Nėra čia tokios funkcijos - rašykite adminui el.paštu -prašykite kad panaikintų anketą.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas DP    2011 1 21 22:09      

Dekui.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2011 2 12 9:57      

Esu klaipedietis ir supratau apie kuri salona raso Aleksandr, jeigu tai Fotopliusas Laukininku3 , galiu pasakyt, kad man tai vienas is dvieju rimciausiu Klaipedoje kur galima atsispaust nuotraukas. Juostas ryskinu ir skenuoju kitur. Atvaziuoju ten is kito miesto galo , o Aleksandrui manau nervuojasi tik del savo nepunktualumo, juk visiems buna problemu, problema vadinciau jeigu juostele butu pamete ar apsviete - tuomet sakyciau verta butu tiek nervintis ir skundus rasinet.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas 15 čigonų    2011 2 13 0:22      

Kitą kart pats ryškinkis Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rūta D.    2011 2 13 4:23      

Šio lab'o klientė esu jau penkti metai ir jei iškildavo smulkūs nesusipratimai, visada rasdavome bendrą kompromisą. Jūsų aprašytoje situacijoje foto salono kaltės visai nematau.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius Kavaliauskas    2011 2 13 12:44      

manau kad p.aleksandras cia pats susivele..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2011 2 13 17:21      

14:00 + 5 val. = 19:00. Kažkas čia smarkiai pušį nupjovė. Pirštais nerodysim, nes ir taip visiems aišku.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas liutauras parojus    2011 2 14 19:35      

nie kada daugiau ne beryškinti, jai važiuosiu prie jūros ten , gerai, kad skaitmena pasmane ir važiuosiu už papės. Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą