Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Apple iMac 27' 2.93 QUAD CORE i7 2TB+256 SSD 16GB

      Puslapiai:   1   2   3  

Pranešimas Antanas Razmas    2011 1 18 14:19      

dėkuj už atsakymą,
na palinkėčiau jums truputis kantrybės ir vis dėlto jo neparduoti, išmoksite dirbti su MacOSX ir windowsu nebenorėsit, jei reikia programų kurios sukurtos tik windowsams, tada isirašyti win i mac ne problema, netgi neperkrovus kompiuterio windowsus galite pasileisti mac'e kaip programa o juose iškarto naudotis kokia tik reikia programa...
galima pasirinkti kad krautusi windowsais tik ijungus kompiuteri.. žodžiu su mac viskas žymiai paprasčiau... oi mylėčiau tokį žvėriuką namuose... turiu macbook pro su 2.66 i7 ir tai sukas kaip bitutė Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas Adomaitis    2011 1 18 14:29      

Ačiū, Antanai, už nuoširdų komentarą Smile

Pagarbiai,
Vytautas Adomaitis


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2011 1 18 14:43      

Vytautai jeigu nuosirdziai tai Antanas Razmas 100% teisus Smile. tas apart "televizorius" yra daug daugiau nei grazus daikciukas. jau daug metu dirbau sistemu administratoriumi ir galiu teigti windowsus ismanau bet taip pat galiu teigti kad mac os uz windowsus intuityvesne lengviau valdoma greitesne ir patogesne. trumpai isvardinsiu tai kas man patinka apple:
1. dizainas, klaviatura
2. darbas su isoriniais irenginiais (printeriais, pelemis, korteliu skaitytuvais, telefonais).
3. patinka kad tai apie ka tik pagalvoju pasirodo jau yra integruota macos.
4. juokinga smulkmena bet "aktyviuju ekrano kampu" funkcija mane veza expose, spaces.
5. kas be ko yra 90% programu kurios man reikalingos ar kurias naudojau win laikais/
6. bendros sistemos principas. itunes ir apertures bendravimas, itunes home sharingas ir tt. patogios telefonu sinchronizacijos, app store.
7. time machine. puikus backupas. windowsai
8. progrmu instaliavimo paprastumas.
9. elementarus apsaugos sprendimai

atsiprasau uz neissamuma. sunku spausdint viena ranka :]. dukrele ant keliu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas Adomaitis    2011 1 18 15:02      

Dangus rašo:
Vytautai jeigu nuosirdziai tai Antanas Razmas 100% teisus Smile. tas apart "televizorius" yra daug daugiau nei grazus daikciukas. jau daug metu dirbau sistemu administratoriumi ir galiu teigti windowsus ismanau bet taip pat galiu teigti kad mac os uz windowsus intuityvesne lengviau valdoma greitesne ir patogesne. trumpai isvardinsiu tai kas man patinka apple:
1. dizainas, klaviatura
2. darbas su isoriniais irenginiais (printeriais, pelemis, korteliu skaitytuvais, telefonais).
3. patinka kad tai apie ka tik pagalvoju pasirodo jau yra integruota macos.
4. juokinga smulkmena bet "aktyviuju ekrano kampu" funkcija mane veza expose, spaces.
5. kas be ko yra 90% programu kurios man reikalingos ar kurias naudojau win laikais/
6. bendros sistemos principas. itunes ir apertures bendravimas, itunes home sharingas ir tt. patogios telefonu sinchronizacijos, app store.
7. time machine. puikus backupas. windowsai
8. progrmu instaliavimo paprastumas.
9. elementarus apsaugos sprendimai

atsiprasau uz neissamuma. sunku spausdint viena ranka :]. dukrele ant keliu.


Ačiū Smile
Dar keli tokie komentarai ir persigalvosiu pardavinėti Very Happy
Iš tiesų kaip namų kompas jis tikrai puikus, bet kaip ir daug kas pastebėjo man jis per galingas, kad žiūrėčiau filmus ir naršyčiau internete (ką realiai daugiausia su juo ir veikiu). Dažnai man tenka prisijungti prie darbinių programų kurių nėra apple kol kas (kalbu apie specifines programas, kai reikia man pažiūrėti kur mano kokia nors tr. priemonė randasi, ar kai riekia susisiekti su jos vairuotoju). O pirkti už daug pinigų apple, kad įsirašyti windows tai man kažkaip nerimta Wink Jaučiu, kad naudoju kompiuterį, kuris neteikia man tiek džiaugsmo, kaip manau teiktų tikram apple mylėtojui.

Pagarbiai,
Vytautas Adomaitis


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2011 1 18 17:53      

Sveiki Smile
Kiek supratau kalba eina apie 16GB vaizdo plokste o ne 16GB RAM'o ? Smile Vienas dalykas, tai nesu mates tokios plokstes nei del PC nei del MACo, turejau pats iMaca su i7 ir 8 GB bet ne vaizdelka, o tiek RAMo .... Gal galite imes screna kur matytus kad tai tikrai ne RAMas o VGA ? Smile Nes jau pilvas skaudas nuo juoko skaitant koks jus nuostabus pardavejas ir kokie naivus jums rasomi atsakymai Smile As manau sitaip .... Jei jau fotografas sugeba moket 15k Lt uz fototechnika, kodel jam nepabandzius iprudint kompo uz tiek pat ... Ipac tokio madingo siais laikais iMaco, ipac fotografams?

P.S. screana galite padaryt nuejes cia: paspaudus obuoli desiniame virsaus kampe-Abaut this Mac-More Info-Graphics/Displays Siulau apgint savo pardavejo reputacija ir parodyt kad pas jus iMace ne 16GB RAM, o 16GB VGA Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas Adomaitis    2011 1 18 18:44      

Henrikas Jankauskas rašo:
Sveiki Smile
Kiek supratau kalba eina apie 16GB vaizdo plokste o ne 16GB RAM'o ? Smile Vienas dalykas, tai nesu mates tokios plokstes nei del PC nei del MACo, turejau pats iMaca su i7 ir 8 GB bet ne vaizdelka, o tiek RAMo .... Gal galite imes screna kur matytus kad tai tikrai ne RAMas o VGA ? Smile Nes jau pilvas skaudas nuo juoko skaitant koks jus nuostabus pardavejas ir kokie naivus jums rasomi atsakymai Smile As manau sitaip .... Jei jau fotografas sugeba moket 15k Lt uz fototechnika, kodel jam nepabandzius iprudint kompo uz tiek pat ... Ipac tokio madingo siais laikais iMaco, ipac fotografams?

P.S. screana galite padaryt nuejes cia: paspaudus obuoli desiniame virsaus kampe-Abaut this Mac-More Info-Graphics/Displays Siulau apgint savo pardavejo reputacija ir parodyt kad pas jus iMace ne 16GB RAM, o 16GB VGA Smile


Sveiki,
Kalba eina apie RAM. Screeno padaryti nemoku, bet va info iš tos vietos:
Hardware Overview:

Model Name: iMac
Model Identifier: iMac11,3
Processor Name: Intel Core i7
Processor Speed: 2,93 GHz
Number Of Processors: 1
Total Number Of Cores: 4
L2 Cache (per core): 256 KB
L3 Cache: 8 MB
Memory: 16 GB
Processor Interconnect Speed: 4.8 GT/s
Boot ROM Version: IM112.0057.B00
SMC Version (system): 1.59f2
Serial Number (system): CK0381R9DNR
Hardware UUID: 60CE30C9-D8D9-5597-973A-686C990FD3AA

Bet kam tas sarkazmas. Protingi žmonės ir taip suprato. Bet ne, yra vis tiek tokių, kad reikia pasityčiot. Aišku, į sveikatą, kad tik jums nuo to geriau būtų.

Pagarbiai,
Vytautas Adomaitis


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2011 1 18 20:26      

jokio sarkazmo net neturejau uomeny Smile
bet tai kam snekos apie 16GB superbuper vaizdo plokte ir apie "moketus" (ir dar Londone) 15k Lt.? Kaskaip dar noretus saskaita pamatyt tai sumai ....
Turejau 2.8 i7 iMaca su 1TB HDD (be SSD) ir 8 GB RAM, pardaviau ji uz 6k Lt. Jusiski vertinciau kokiais 7k Lt perkant is ranku .... Pries uzstumiant toki reikala, koki jus cia bandot stumt reiktu pagalvot kad ne visi fotografai nenusimano apie kompus. As labiau kompiuterastas nei fotografas ir daugmaz isivaizduoju kas ta "16GB" VGA. Jos turetume dar palaukt kokiu 5 metelius kaip nieko , o ir dydis dabar jos turetu but kaip jusu iMakas. Jokio sarkazmo, gerbiu jusu kaip stumt mokancio pardavejo sugebejimus Smile Jei nebuciau zvilgtelejes i toki stebukla kaip iMacas uz 15k , butumet gal ir pardave x2 kart brangiau nei mokejot USA ar Londone.... Cia, jau atleiskit, pakisau koja .... Siaip uz 15k galima nusipirkt MAC PRO su 27" Apple cinema moniku, pagalvokit apie tai .... Pats sedziu prie 2 metu senumo MacPro su x2 Xeonais, kadangi turejau i7 iMaca, galiu ir turiu su kuo ji lygint i MacPro kad ir 2 metu "senelis", bet sukasi greiciau... Ta jusu 15k kaina uz iMaca mane tiesiog glumina, net nebejuokinga .... Dar karta kartoju - jokio sarkazmo, tik prasau supratimo , kad cia ne asilai susirinke... Sekmes prekyboje Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas Adomaitis    2011 1 18 20:49      

As aišku gal ir ne toks "kompiuterastas" kaip jūs čia rašote, bet Gariūnuose neapsipirkinėju. Aš žinau kiek mokėjau ir žinau už kiek jį galėčiau parduot.
Jei jūs toks pasikaustęs ir žinot juodosios rinkos kainas lito tikslumu, tai tik jums į naudą. Aš prekyba neužsiimu (jei jums tas taip svarbu).
Apie jokia super duper plokštę aš irgi nerašiau. Suklydau, ačiū už pastabą, pasitaisiau. Jūsų toks noras mane sujuodint atvirai pasakius mane pykdo. Jūs manęs net nepažįstat, o pilat net atsilošęs. Gerbkim vienas kitą ir neaštrinkim santykių.
Kiekvienas yra laisvas pasirinkime. Niekam nieko per prievartą nesiūlau.
Pagarbiai,
Vytautas Adomaitis


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2011 1 18 21:23      

Vytautai, pats turiu Maca, draugai turi iMacus, MacPro, MacMini ir t.t., turiu pora draugu pamisusiu del Applo, pats, kiek man finansai leidzia esu del jo pamises, turiu gera drauga, kuris is USA metu begyje susipirko visa armija Applu - MacMini, MacBookPro, MacBookAero, iMac, AppleCinema 27" ir t.t. Tikrai zinau kiek jie kainuoja netgi USA rinkoje. Noriu tik pasakyt - NIEKADA IR NIEKUR NEMACIAU KAD IMAC'AS KAINUOTU 15.000 LT., net jei jis su SSD butu visais jusu 2 Terabaitais. Cia du variantai - arba stumi pats, arba kaskas sustume tavo atzvilgiu. Parodyk saskaita - patikesiu, bet tik ne tamstos anekdotais. Ble , daraus jau irzlus, kas man visiskai nebudinga, bet tamsta stumi jau kaip reikalas ....

Uzdarytum tu sita tema ir visas reikalas, neradai cia pliuso, tai gal kitur rasi. Tuscios kalbos apie opeli su dar neisrastu varikliu, uz kuri kaskas sumokejo kaip uz 2 Ferrarius....


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Ž.    2011 1 18 21:51      

na nesipykstam..... va jei toks http://www.topwholesale-ec.com/productinfo.asp?id=890 tai na kaina 1100 us nors kaina buvo ale beveik 3000 us
sory bishki papainiojau cia ne quad cia intel Core
va cia viskas surashyta nuosekliai kam aktualu, o pykti negrazu Smile
http://www.appleinsider.com/articles/10/07/27/apple_updates_imac_line_with_intel_core_i3_i5_and_i7_processors.html


Paskutinį kartą redagavo Darius Ž., 2011 1 18 22:08 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2011 1 18 22:01      

3000USD x 2.7 kiek gaunasi? tiek to tuos USD, mes EU gyvenam, imkim eurais .... 3000 x 3.5 kiek gaunasi? negi as skaiciuot nebemoku? Smile kur tas 15k Lt., kokiame gale jis tiek kainuot turi? Gal Autocad'as kartu pridedamas, kaip minetai architektei, o gal originalus Adobo rinkinys prie jo yra, ar bent nors Photoshopas? Is kur tas 15k Lt? As asmeniskai pirkau 2010m pradzioje, kai dar 27" ekranu bedos buvo nesibaige, del ju uzsisakes is USD labai pergyvenau ir bijojau gaut Applo broka, mokejau berods 7500 Lt. uz MAX, ka galejau rast Applo store puslapy ... Dabar sudekim MAX, kas yra store pas Appla Londono rinkoje, kas gautus jei pirktume plika iMac'a? As tik noriu suvest galus .... Lai gerb. Vytautas parodo saskaita - tada kita sneka, atsiimu viska , ka prirasiau ir vel manes cia nebus pora metu. Kitu atveju - tik durniu paieskos tokiame gan rimtame turgelyje ....

Paskutinį kartą redagavo , 2011 1 18 22:32 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2011 1 18 22:29      

nu gerai tiek to .... zmogus turi nereikalinga jam daikta, nori parduot, lai pardavineja. Is masinu turgu per visa LT dar ne tiek "laimingu" pirkeju grysta su issvajotomis masinomis Smile

Sekmes parduodantiems ir perkantiems... Kiekvienas raskit savo laime - taikos jums visiems Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas Adomaitis    2011 1 18 22:33      

http://store.apple.com/uk/configure/MC511B/A?mco=MTg1ODMzNDk
£3,504.00
Neturiu namie sąskaitos, neatsimenu tikslios sumos.
Ir dar. Nesu pirkęs iš Amerikos, bet ar nepriklausytų dar ten importo ir PVM mokesčiai susimokėti?
Nu ir aplamai. Net jei aš jį pirkau už litą. Tai mano asmeninis reikalas.
Pagarbiai,
Vytautas Adomaitis


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas Adomaitis    2011 1 18 22:38      

Henrikas Jankauskas rašo:
nu gerai tiek to .... zmogus turi nereikalinga jam daikta, nori parduot, lai pardavineja. Is masinu turgu per visa LT dar ne tiek "laimingu" pirkeju grysta su issvajotomis masinomis Smile

Sekmes parduodantiems ir perkantiems... Kiekvienas raskit savo laime - taikos jums visiems Very Happy


Bet kokiu atveju ačiū už kritiką. Smile Jei atsiras žmogus, kuris realiai susidomės mano iMacu, prižadu parodyti sąskaitą ir savo asmens dokumentą, tam kad įrodyt, kad esu tas kas esu ir tai ką parduodu nėra kažkoks nesusipratimas. Ir po šitos diskusijos parduodu iMac su sąlyga, jei jį išsiveš iš manęs patys.

Pagarbiai,
Vytautas Adomaitis Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2011 1 18 23:01      

atia

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą