Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Teminis ketvirtadienis

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 152   153   154 ... 236   237   238  

Pranešimas cruxman    2010 10 23 10:58      

Skarbonke, užskaitau!Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas lashiuke    2010 10 23 12:18      

ot čia tai temulė... visai netyčia užsukau ir man labai patinko, kad net eisiu rimtai apgalvoti akurkinių fotografijų. Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2010 10 27 16:29      

kadangi po 24 val kėp ir ketvirtadienis prasideda, parein priminims (-:
nauja tema: agurkai
laukiamos invairios variacijos, interpretacijos šios nuostabios daržovės tema:
spalvoti, juodai balti, rauginti, marinuoti, šviežūs, pasenę, lėkštėj, lysvėj, šiltnamy, ant šakutės, maximos lentynose, trilitriny šalia bobutės,
uspaskycho glėby ir taip toliau ir panašiai. ti va, agurkai rulez, smagaus fotkijimo ar knaisiojimosi po archyvus (-;


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2010 10 28 22:58      

labas dienas,
bais ilgai kankintis nereikėjo renkant šio ketvirtadienio čempioną, nes agurkas ir ispanijoj agurkas, nors ir žydras kažikodėl (-:
tad šios dienos wineris: http://fotokudra.lt/img.php?img=371264&nav=aut&page=
jam/jai gausūs sveikinimai ir palinksėjimai.
pasiliekam laukt naujos temos (-:


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aloyzas Stakelė    2010 10 28 23:13      

Nežinau kur klaida, bet pagal laiką konkursas turėtų būt dar nepasibaigęs. Yr kaip yr sveikinu nugalėtoją, laukiu naujos temos.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2010 10 29 7:06      

Aloyzas Stakelė rašo:
Nežinau kur klaida, bet pagal laiką konkursas turėtų būt dar nepasibaigęs. Yr kaip yr sveikinu nugalėtoją, laukiu naujos temos.


kūdros laikrodis grybauja, postą parašiau jau po vidurnakčio, kažkur 00:06 (-:


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 10 29 16:54      

skarbonke rašo:
Aloyzas Stakelė rašo:
Nežinau kur klaida, bet pagal laiką konkursas turėtų būt dar nepasibaigęs. Yr kaip yr sveikinu nugalėtoją, laukiu naujos temos.


kūdros laikrodis grybauja, postą parašiau jau po vidurnakčio, kažkur 00:06 (-:


Kaip senbuvis, tai jau turėjai tai žinoti, sek laiką pagal Windows laikrodį Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2010 10 29 21:32      

Dėkoju skarbonkei, kad išrinko nugalėtoju mano kadrą. Man tai - pirmoji mažytė pergalė ir šioks toks pasiekimas per septynerius "karjeros" metus.

Daugumai Jūsų esu žinomas kaip keliautojas (nors labiau mėgstu būti vadinamas klajūnu), o ir nugalėjęs kadras tai įrodo, todėl noriu paskelbti gana universalią, pakankamai plačią tiesiogiai su tuo susijusią temą: Žemė.

Žemė - viena iš mus supančių kertinių stichijų, žmonijos namai, maitintoja, netgi planetos pavadinimas. Taigi, tikiuosi aktyvaus dalyvavimo.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 10 30 11:26      

cruxman rašo:
Dėkoju skarbonkei, kad išrinko nugalėtoju mano kadrą. Man tai - pirmoji mažytė pergalė ir šioks toks pasiekimas per septynerius "karjeros" metus.

Daugumai Jūsų esu žinomas kaip keliautojas (nors labiau mėgstu būti vadinamas klajūnu), o ir nugalėjęs kadras tai įrodo, todėl noriu paskelbti gana universalią, pakankamai plačią tiesiogiai su tuo susijusią temą: Žemė.

Žemė - viena iš mus supančių kertinių stichijų, žmonijos namai, maitintoja, netgi planetos pavadinimas. Taigi, tikiuosi aktyvaus dalyvavimo.


Sveikinimai, gera tema, tavo kadras buvo vertas pergalės.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2010 11 05 0:00      

Gerai, užteks čia tą bajaną tampyti, nes vis tiek rinkausi iš vieno varianto. Na, gerai, iš dviejų. Ypatingai nepatiko kadrai iš kapinių. Apskritai, gal nereikėjo tokių dėti? Neatrodo taip? Gerai, kad artojas irgi tik vienas buvo...

Šis favoritas prasimetė dėl pernelyg mažos rezoliucijos:

http://fotokudra.lt/img.php?img=372940&nav=aut&page=

Autoriau, kitą kartą pagalvok iš naujo.

Nebūsiu labai originalus, nes nugalėjo visiems labiausiai patikęs kadras:

http://fotokudra.lt/img.php?img=372065&nav=aut&page=

Pats nemažai vaikštau žeme, ir gal atrodau keistokas, o ir persona kadre labiau primena ufonautą nei žmogų, todėl kai kam pasirodė "ne į temą", bet žemė tai ta pati. Sveikinu! Ir saldžių sapnų!


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vėtrungė Drėgna    2010 11 05 9:03      

uhu tikrai, tas darbas įkeltas visai ne ketvirtadienį, o šiaip matyt supainiotos kategorijos. Geriau, Cruxmanai, skelbk ką nors kitą.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2010 11 05 10:53      

Atsipalaiduokit, vyrai:D Esant tokiam dalyvių "aktyvumui", rekomenduočiau rinkti ne per parą, bet per savaitę sudėtus darbus, o tai jau ne viena(-s) skundėsi dėl to, kad nėr iš ko rinktis, o kitam gal ir sveikata, darbas ar kelionė ketvirtadieniais dalyvauti "neleidžia". Lai nepyksta adminas už tokį pasiūlymą, nes aš autoriaus vis tiek nežinojau, o jei bus nuspręsta kitaip, tada tegul jau tas nakties romantikas laimi.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas m a rija    2010 11 05 12:56      

ai as pritariu,kad nesamoningai cia isrinktaaaaaaa

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2010 11 05 13:35      

Marija, tu vis tiek nepretendavai, tai nekelk bangųSmile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2010 11 05 15:37      

Pagal konkurso nuostatus nuotraukas visgi prašome talpinti ketvirtadieniais, bent jau dabar taip galioja.
Tad kaip bebūtų reiktų išrinkti kitą nugalėtoją.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 152   153   154 ... 236   237   238  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą